7579 відвідувачів онлайн
3 741 12

Щодня в окупованому Маріуполі гине близько 25 осіб, - Андрющенко

маріуполь

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Братьска могила в Старому Криму за два місяці збільшилась щонайменше вдвічі. У тому числі через ексгумацію та зростання смертності. Фактично, смертність від природніх причин зрозсла в чотири рази в порівнянні з довоєнним періодом. Щодня гине в середньому 25 людей. Це близько 1800 людей лише за травень-червень. І тенденція на зростання в динаміці", - йдеться в повідомленні.

Андрющенко також нагадав, що згідно з аналізом чотирьох масових поховань, офіційно вказувалося, що як мінімум 20 тисяч людей уже поховано у братських могилах.

Щодня в окупованому Маріуполі гине близько 25 осіб, - Андрющенко 01
Щодня в окупованому Маріуполі гине близько 25 осіб, - Андрющенко 02

Топ коментарі
+11
Даже если в россии сменится власть и расскажет россиянам о том, что они сделали с детьми, стариками и женщинами Мариуполя, и россияне начнут выражать сочувствие - не верьте. Просто стреляйте на звук сочувствия.
показати весь коментар
07.07.2022 17:14 Відповісти
+6
Цель русских - разрушить Украину до такой степени, чтобы жители Воронежа не завидовали.
показати весь коментар
07.07.2022 17:37 Відповісти
+5
Пам'ятайте:
Те, що "заткнули рота" Денисовой зовсім НЕ ОЗНАЧАЄ, що рашистськім військовим відрізали УЇ!
Рашистські війська продовжують катувати, гвалтувати та вбивати українців на окупованих територіях!
Про це потрібно постійно говорити!
показати весь коментар
07.07.2022 17:27 Відповісти

Завантаження...