Щодня в окупованому Маріуполі гине близько 25 осіб, - Андрющенко

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Братьска могила в Старому Криму за два місяці збільшилась щонайменше вдвічі. У тому числі через ексгумацію та зростання смертності. Фактично, смертність від природніх причин зрозсла в чотири рази в порівнянні з довоєнним періодом. Щодня гине в середньому 25 людей. Це близько 1800 людей лише за травень-червень. І тенденція на зростання в динаміці", - йдеться в повідомленні.
Андрющенко також нагадав, що згідно з аналізом чотирьох масових поховань, офіційно вказувалося, що як мінімум 20 тисяч людей уже поховано у братських могилах.


Те, що "заткнули рота" Денисовой зовсім НЕ ОЗНАЧАЄ, що рашистськім військовим відрізали УЇ!
Рашистські війська продовжують катувати, гвалтувати та вбивати українців на окупованих територіях!
Про це потрібно постійно говорити!