9878 відвідувачів онлайн

Україна закликає Канаду не повертати "Газпрому" газову турбіну, - Reuters

газпром

Україна виступає проти передачі Канадою турбіни компанії "Газпром" для поставок природного газу до Німеччини, оскільки цей крок суперечить санкціям щодо РФ.

Про це пише Reuters, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "РБК-Україна".

"Санкції проти Росії забороняють передачу будь-якого обладнання, пов'язаного з газом", - сказало джерело в Міністерстві енергетики України.

Він також підкреслив, що якщо це рішення буде схвалено, Україна звернеться до європейських колег з проханням переглянути їх підхід виконання Угоди про санкції проти РФ.

Джерело в Міненерго також зазначило, що якщо рішення про передачу турбіни буде прийнято канадцями, то це буде прецедент обходу санкцій проти Росії двома країнами G7.

Рішення про повернення турбіни вже прийнято, повідомило джерело в уряді Канади, знайоме з питанням, додавши, що Канада і Німеччина не хочуть, щоб турбіна стала для Росії приводом для припинення постачання газу по газопроводу "Північний потік-1".

Топ коментарі
+7
Ось так вони виконують свої ж санкції, Німеччина попросила швиденько протягом дня або 2х повернути трубу, канадці погодилися. Так що справді такі санкції до дупи.
показати весь коментар
08.07.2022 06:56 Відповісти
+4
не хочуть, щоб турбіна стала для Росії приводом для припинення

А акщо наступним приводом стане те, що Трюдо дихає, а Шольц - лисий? Що робитимете? Коли вже зрозумієте, що кацапам не треба реального приводу аби якусь гидоту зробити - вони приводи вигадують по 100500 штук на секунду
показати весь коментар
08.07.2022 07:05 Відповісти
+4
а недавно Україна, по вказівці зечмо, не дала голос за Канаду при голосуванні здається в радбезі оон і Канаду не обрали - не вистачило одного голоса! а тепер просить "канадазакрийтурбіну"
показати весь коментар
08.07.2022 08:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Канадійці-не приєднуйтесь до постійно абсірающіхся пєрєд лапатнікамі німців...
показати весь коментар
08.07.2022 06:49 Відповісти
Ось так вони виконують свої ж санкції, Німеччина попросила швиденько протягом дня або 2х повернути трубу, канадці погодилися. Так що справді такі санкції до дупи.
показати весь коментар
08.07.2022 06:56 Відповісти
Давайте, починайте осанну співати вашій іконці номер 2.

Цікаво, як вирішиться !
показати весь коментар
08.07.2022 06:58 Відповісти
Зламати турбіну і сказати що так було.
показати весь коментар
08.07.2022 07:04 Відповісти
Клоун боїться москальських дипломатів вислати.
На маніфестаціях табличку ставили, яка країна скількох витурила.
І тут - 0.
показати весь коментар
08.07.2022 07:09 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 08:46 Відповісти
"Віце-канцлер Німеччини публічно звернувся до канадського уряду з проханням повернути турбіну для "Північного потоку", яку російський "Газпром" назвав причиною падіння транзиту газу трубопроводом "Північний потік".

==========================================================

Придуркуватий бюргер Хабек! Яким же треба бути недолугим, щоб навіть тепер не зрозуміти, що для ***** ніякі договори та взагалі Міжнародне право у всіх його аспектах нічого не значать. Таке враження, що вся ця країна Німеччина викреслила з своєї пам*яті діяння своїх славних предків. Я впевнений, що ні цей Хабек, ні Шольц з усім його урядом не знають, що сказав про договори з росією пруський, а згодом імперський, канцлер Отто фон Бісмарк - "Договори з росією не вартують навіть паперу, на якому вони написані". А якщо знали і все рівно влізли в газову кацапську петлю, то взагалі "бевзі в квадраті", як казав Йозеф Швейк.

Знищили ядерну енергетику для задобрювання тупого електорату в політично-популістських цілях, щоб вигравати вибори, а тепер що? Тільки й залишається, що спостерігати, як голосно регочуть французи, дивлячись на схід, які поклали на домашніх безграмотних зелених грет тунберг і розвивали ядерну енергетичну галузь. Їм природний газ, якщо і потрібний, то тільки для хімічної промисловості.
показати весь коментар
08.07.2022 09:10 Відповісти
А може хай повертать? Тільки засипати десь трохи піску, а десь тротилу хай користуються свонособаки
показати весь коментар
08.07.2022 11:19 Відповісти
"Пекельні санкції" у дії! Чекаємо Мюнхен - 2? Історія Захід нічому не вчить...
Тільки Україна 2022 року - не Чехословаччина 1938-го!
показати весь коментар
08.07.2022 14:50 Відповісти