4150 відвідувачів онлайн
34 664 129

На захист Єрмака став Telegram-канал, який СБУ оголосила проєктом ФСБ РФ

єрмак

В Конгресі США попросили Байдена перевірити можливі зв'язки глави ОП Андрія Єрмака з РФ. Натомість Telegram-канал "Резидент", який СБУ оголосила проєктом ФСБ РФ, став на захист очільника Офісу Президента.

Про це у Facebook пише журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва, передає Цензор.НЕТ.

"Виявляється, Єрмак у нас Джеймс Бонд. Але це не точно", - прокоментувала вона.

Нагадаємо, раніше перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц направила президенту Байдену листа щодо можливих зв'язків глави ОП Андрія Єрмака із РФ.

В МЗС назвали це "маніпуляцією".

На захист Єрмака став Telegram-канал, який СБУ оголосила проєктом ФСБ РФ 01

Топ коментарі
+72
ждем видосика от зеленского на защиту ермака
показати весь коментар
09.07.2022 14:40 Відповісти
+66
я б на місці Зеленського вже не ціплявся за Ермака, бо потоне разом з ним.
показати весь коментар
09.07.2022 14:43 Відповісти
+60
Ермак і його гниди мають бути викинуті з влади.
показати весь коментар
09.07.2022 14:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Шо это было? Надеюсь, сарказм
показати весь коментар
09.07.2022 16:42 Відповісти
Панамку вдягни, бо вже бачу напекло і насвітило.
показати весь коментар
09.07.2022 16:49 Відповісти
Вова, навіщо він тобі? Гарного завгоспа я тобі знайду і за меншу зарплатню.
показати весь коментар
09.07.2022 16:42 Відповісти
У них ЛЮБОВЬ
показати весь коментар
09.07.2022 16:43 Відповісти
Ні, у них один хазяїн!
показати весь коментар
09.07.2022 20:04 Відповісти
там любофффф гей - компромат ..........
показати весь коментар
09.07.2022 20:49 Відповісти
ОМАНливі якісь теми для статей... Який ще Бонд, мінімум - майор Ісаєв!
показати весь коментар
09.07.2022 16:45 Відповісти
У відосиках гнусавого трупного хробака,думаю зашифровані послання до *****,і не потрібно ніякої конспірації.
показати весь коментар
09.07.2022 16:47 Відповісти
Поерше,ЛЮДИ! Громодяне! Всі хто мешкає в я Україні та за її межами. !!!Чому ВСЯ УКРАЇНА користується Телеграмом???????? Це вже давно всім відомо хто володаря телеграм каналу та його походження !!! Припинить користуватися!!!! Як можна!! Державні структури навіть працюють через телеграм ,всі ці телеграфні послуги так інше ,все це модна робити за допомогою інших мереж!!!!!! Так ні Україна використовує Телеграм!!!! Жах!!!!
показати весь коментар
09.07.2022 16:53 Відповісти
Через московських кротів у владі, ось чому користуються російським підФСБшним месенджером.
показати весь коментар
09.07.2022 17:38 Відповісти
телемарахвон щас підтягнеться !
показати весь коментар
09.07.2022 16:55 Відповісти
Давно козиря пора пощупати!
показати весь коментар
09.07.2022 16:57 Відповісти
никогда еще Юстас так не был близко к провалу......
показати весь коментар
09.07.2022 17:19 Відповісти
Зелена шобла готова похєрити допомогу партнерів заради посад корупціонерів
показати весь коментар
09.07.2022 17:25 Відповісти
Московське кубло в ОП на чолі з Єрмаком, який сьогодні чисто московськими підлими методами керує державою, невпинно вишукуючи як здати Москві Україну - так, щоб і надалі лишитись при владі, це досить таки прозора очевидність. Якщо хоч трішки зважати на факти і хоч трішки при цьому думати звісно.

І МЗС помиляється щодо належності Єрмака і Татарова до вищого політичного керівництва України. Хоч абсолютно протизаконна узурпація ними зверхності над вищим політичним керівництвом України безсумнівна.

Було: https://zn.ua/ukr/POLITICS/mzs-vidreahuvalo-na-zajavu-konhresvumen-spartts-shchodo-mozhlivikh-zvjazkiv-jermaka-z-kremlem.html
показати весь коментар
09.07.2022 17:35 Відповісти
Невже зеленогейт на горизонті ?
показати весь коментар
09.07.2022 18:07 Відповісти
Зелённые кретины.
показати весь коментар
09.07.2022 18:12 Відповісти
Якщо СБУ каже, що ці канали ФСБшні і значить запускають фейки, то виходить Завгосп є агентом у кацапі, а вони його прикривають)
показати весь коментар
09.07.2022 18:59 Відповісти
Штірліц ще ніколи не був так близько до викриття.
показати весь коментар
09.07.2022 19:18 Відповісти
прикольно интересно, зеля догадается его уволить? или будет продолжение этой детективной истории?
показати весь коментар
09.07.2022 20:05 Відповісти
боневтік щось довго відосика знімає
показати весь коментар
09.07.2022 21:31 Відповісти
Ага, "полотно работает"... Так "полотно", що під час візиту зільоного а Англію, МІ-6 заборонила ярмарку заходити в офіс служби. Що називається, "не пустили на поріг".
показати весь коментар
09.07.2022 22:13 Відповісти
ярмочка на ПНХ...ка!!!!
показати весь коментар
09.07.2022 23:27 Відповісти
Збіг?Збіг,плять?
показати весь коментар
10.07.2022 11:25 Відповісти
Телеграм канал ФСБ пише "наш істочнік в ОП". Хто б це міг бути?
показати весь коментар
10.07.2022 13:41 Відповісти
Сторінка 2 з 2