5103 відвідувача онлайн

Окупанти хочуть стратити двох полонених бійців полку "Азов"

Росіяни повідомляють, що двом бійцям "Азову" загрожує страта.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив співрозмовник УП у розвідці

Згідно з повідомленням, стратити зібралися Миколу (позивний "Фрост", прізвище наразі невідоме) та Костянтина Нікітенко ("Фокс").

За даними джерела у розвідці, їх вивезли з колонії у невідомому напрямку.

Російські пропагандисти повідомляють різні версії – одні пишуть, що бійців засудили ще 9 липня, інші – що суд лише відбудеться у майбутньому.

Про причини також повідомляються різні версії – спочатку писали, що "азовці" нібито обстрілювали мирних жителів у Маріуполі, пізніше – що напали на конвой із пораненими окупантами. Водночас ​жодних доказів та подробиць не повідомляють.

Окупанти хочуть стратити двох полонених бійців полку Азов 01

Топ коментарі
+55
Ответственность за эти действия будет нести раша и это необходимо заявить на высшем уровне - чтобы русня не отнекивалась в последствии.
показати весь коментар
10.07.2022 22:57 Відповісти
+47
Ну расскажи как реагировал Боневтик, и все его шестерки, включая тебя лично, на предупреждения Запада о неминуемом вторжении русни. Заодно подскажи, сколько снарядов кал. 152 и 122 мм было закуплено зеленой слизью за 3 года.
показати весь коментар
10.07.2022 23:27 Відповісти
+41
Если бы не Чонгар разминированный ,то козломорды до Мариуполя бы не добрались...только не показывай мне,что ты не дегенерат.
показати весь коментар
10.07.2022 23:30 Відповісти

Завантаження...