6740 відвідувачів онлайн
2 631 11

Ми не дамо російському газовому шантажу розколоти суспільство, - Бербок

бербок

Про це міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила в Токіо після зустрічі зі своїм японським колегою Йосімасою Хаяві, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на DW.

"Якщо ми матимемо менше енергії, менше теплопостачання, ми прослідкуємо, щоб вони справедливо розподілялися", - сказала Бербок.

Бербок відхилила вимоги поки що не відключати три атомні електростанції Німеччини від мережі.

Вона наголосила, що Москва "непередбачувана", причому не лише у війні проти України, а й у дотриманні будь-яких правил, серед іншого з постачання енергоносіїв.

"Якраз тому й опрацьовуються усі можливі сценарії", - резюмувала голова МЗС ФРН.

Топ коментарі
+7
Все строят АЭС и переходят с газа и угля и нефти на электричество, а Германия наоборот делает??? Атомная энергетика намного чище и ее объем покрытия большой. Ископаемые ресурсы исчерпываются, а электричество останется последним неисчерпаемым ресурсом. Нужно добывать электричество со всего и технологии развивать на электричестве все!!! Это дальновидно будет тогда! И Украине главное развиваться в ветке электричества!

показати весь коментар
11.07.2022 10:36 Відповісти
+6
Німеччина зробить все....

aha ....davljeniem na Litvu i Kanadu ?
показати весь коментар
11.07.2022 10:30 Відповісти
+2
Тобто німецьке суспільство до розколу готове. Для проголошення Карл-Маркс-штадтської республіки потрібен лише привід.
показати весь коментар
11.07.2022 10:40 Відповісти

Завантаження...