3970 відвідувачів онлайн

Окупанти призначили "мером" Вовчанська на Харківщині кримінального авторитета Чигринова

чигринов

У захопленому Вовчанську загарбники призначили "мером" кримінального авторитета Дмитра Чигринова, який перебуває в розшуку за викрадення людини, заподіяння тяжких тілесних ушкоджень та вимагання.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив у Фейсбуці начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

За його інформацією, наприкінці жовтня минулого року у місті Вовчанськ двоє осіб, ім'я одного з яких Чигринов Дмитро Сергійович, вчинили тяжкі злочини: викрадення та позбавлення волі, заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, вимагання стосовно двох громадян. Слідчі до кінця року кожному з фігурантів повідомили про підозру, судом їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави строком на 60 діб. В середині лютого судом було продовжено запобіжний захід для Чигринова, але вже з правом внесення застави 545 820 грн. Наступного дня, 18 лютого, той вніс необхідну суму застави та вийшов з-під варти.

"Навесні стає відомо, що Чигринова (кримінальне прізвисько - "Чиж") оголошено "мером" окупованого Вовчанська. Мабуть, це був найкращий кандидат серед тих, хто у Вовчанську підтримує окупантів", - зазначив Болвінов.

Він додав, що у травні гроші, що були внесені підозрюваним як застава, направили на користь Збройних Сил України.

"Так злодій і колаборант профінансував прискорення власного покарання або смерті. Звичайно, якщо до того його не стратять самі окупанти. Щось мені підказує, що найбільш безпечним місцем для Чигринова був саме слідчий ізолятор", - зауважив Болвінов.

Топ коментарі
+12
Харків'яни на такого ж авторитета молились 15 років поки воно не здохло, гєпа-наше-всьо
показати весь коментар
12.07.2022 13:16 Відповісти
+9
Там і насьогодні відсотків 50 навіть після руйнування половини міста, в душі (якщо вона є) ******* *****.
показати весь коментар
12.07.2022 13:23 Відповісти
+9
Поедь в Харьков у***к и раскажи это людям на улице. И скажи в чем смысл придуманного домой бреда? То что обсераешь харьковчан и Харьков это понятно, вопрос зачем.
показати весь коментар
12.07.2022 13:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
12.07.2022 13:45 Відповісти
Бо москаль.
показати весь коментар
12.07.2022 13:55 Відповісти
Так і є. А половина з цих 50% більш пасивних, говорить, що "мы сами винаваты, шо с амириканцами связались, а путину эта нипанравилась. И нужно было расии не сапратиаляца".
показати весь коментар
12.07.2022 13:51 Відповісти
а ти шо несеш за х..ю , ідіота кусок ...
показати весь коментар
12.07.2022 16:47 Відповісти
шо пістато "фантазіравать" сидячи в теплому чані з каклєтой на вілкє на "мукачівських франтах" ?
показати весь коментар
12.07.2022 16:46 Відповісти
дивись ширше - Одеса-мама теж під уркою
показати весь коментар
12.07.2022 13:25 Відповісти
За базаром слідкуйте будьласка!!!! Не треба свої думки приєднувати до всіх харків'ян. Харків був і є українським містом і першою столицею. І найкрасивішим містом в Україні...був. Нічого. І буде. І з тим, що там більшість розмовляє російською - нічого не означає. А ось такими своїми висловами Вы створююте пропаганду для рашистських крис, які сидять тут і потім будут своїм зомбі показувати ці переписки, мов дивитись як ставляться до рускомовних харків'ян!!! Думайте, що пишете, якщо є чим думати. І якщо найдете чим думати, то не будете більш писати подібних висловів! Слава Україні і її збройним силам! Щасти!
показати весь коментар
12.07.2022 14:21 Відповісти
ГЕПА ЧИСТО ПО ЕВРЕЙСКИ ****** В РОТ И СРАКУ ХАРЬКОВЧАН СТАВ МЭРОМ БУДУЩИ МЕРТВЫМ ПО ДИАГНОЗУ-- СМЕРТЬ МОЗГА И 8 МЕСЯЦЕВ В ТАКОМ ТРАНСЕ УПРАВЛЯЛ ТИПА ГОРОДОМ.. и с войной прилетела карма в Харьков... морковка..... обернулась гробами и смертями
показати весь коментар
12.07.2022 14:56 Відповісти
Тебе це теж стосується, виродок мокшанський!!!
показати весь коментар
12.07.2022 18:27 Відповісти
Не харків'яни, а гепйониши!!!
показати весь коментар
12.07.2022 15:04 Відповісти
Йди за кораблем Олександр Бичік!!!! Я все пояснив. Якщо читати не вмієш - співчуваю тобі!!! Ще одне безмізкове недорозуміння!!!!! Ще раз повторю - Харків був, є і буде назавжди українським містом. Все, крапка!!!!!
показати весь коментар
12.07.2022 18:25 Відповісти
"Свой своя познаша" У кацапів після революції 1917 року половина влади була з "кримінальників"
показати весь коментар
12.07.2022 13:22 Відповісти
Трохи поправлю, не революції, а державного перевороту, а подруге не половина, майже стовідсотково (члєнін правда був не з криміналу), а йоська сралін це був отпєтий нальотчик.
показати весь коментар
12.07.2022 13:25 Відповісти
Революція (фр., від лат. revolutio - розгортання, переворот): Докорінний переворот у житті суспільства, який призводить до ліквідації віджилого суспільного ладу й утвердження нового, прогресивного.
показати весь коментар
12.07.2022 14:03 Відповісти
До сраки, бо таки переворот. Більшовики з тріском програли вибори весною 1917 року есерам, тому вдалися до збройного повалення демокрптично обраної влади.
показати весь коментар
12.07.2022 14:13 Відповісти
на чолі з кримінальним вожаком"членіним" котрий за німецьку рейхсмарку зробив державний переворот в рабсіїї, через котрий,вся влада рашистів після "членіного" державного перевороту , до нинішнього дня, є владою терористів і не є лигітимною.
показати весь коментар
12.07.2022 13:46 Відповісти
Спіймати та обоссяти падлюку
показати весь коментар
12.07.2022 13:25 Відповісти
Ну дык это почти элита для кацапов.
показати весь коментар
12.07.2022 13:30 Відповісти
Нєдолгожитєль, або нєжилєць. Коротше тимчасовий мешканець планети.
показати весь коментар
12.07.2022 13:32 Відповісти
Все проверенные кадры возвращаются домой. Этого в Харькове ждали с началом войны.
показати весь коментар
12.07.2022 13:40 Відповісти
Всех так называемых криминальных авторитетов надо под нож в первую же очередь. У них кацапский менталитет, это гарантированные коллаборанты, наводчики, агентура. Это те "люди", которые живут по ауе, так называемой блатной романтике и прочей чуши, созданной кацапами.
показати весь коментар
12.07.2022 13:47 Відповісти
Кому надо?
показати весь коментар
12.07.2022 14:06 Відповісти
Изначально газетчики неправильно используют этот термин. Они всякое говно судимое в криминальные авторитеты сразу записывают. А настоящие крим.авторитеты это страшные люди, влиятельные и сильные. И их мало. В одной приграничной области один из таких влиятельных криминальных людей, как финансово так и прочими нужденными услугами очень сильно поддерживает нашу армию и обычных людей. Это не отменяет того что он преступник, но как оказалось он не предатель. Так что тут тоже от человека зависит все, нельзя всех под одну гребенку.
показати весь коментар
12.07.2022 14:11 Відповісти
"Кто бил нічем - тот станєт всем." Нічого не змінюється у кацапських методах. Люмпен-пролетарії - головна опора московитського режиму.
показати весь коментар
12.07.2022 14:08 Відповісти
А чим це відрізняється від багатьох призначень Зеленського?
показати весь коментар
12.07.2022 14:13 Відповісти
Єрмак пів життя обслуговував інтереси рекетира тадеєва а зараз.
показати весь коментар
12.07.2022 15:11 Відповісти