7243 відвідувача онлайн
19 681 48

Рашисти у паніці, - нардеп "Голосу" Костенко про паритетні удари ЗСУ

костенко

Переломний момент на фронті ще не настав, але ЗСУ почали паритетно завдавати ударів по тиловій інфраструктурі ворога. Звісно, російське командування масово жене сили і засоби, але рашисти в паніці: знищення складів відновити буде складно.

Так коментує ситуацію на фронті захисник Півдня, народний депутат "Голосу" Роман Костенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Зараз той момент, коли ми паритетно почали завдавати ударів по тиловій інфоаструктурі ворога. Те, що ми чуємо в перехопленнях і бачимо самі: ворог в паніці. Вони вже почали менше використовувати артилерії на передньому краї. Відновити знищені склади їм буде дуже складно, враховуючи, що вони кілька місяців накопичували там боєприпаси і вважали, що для української артилерії вони недосяжні. Ми нанесли їм серйозні втрати", — констатує Костенко.

За словами захисника Півдня, противник вже не має тієї переваги, яка була раніше, хоча це ще не переломний момент на війні.

"Ми і далі нарощуємо свої спроможності: і за допомогою наших партнерів, і за допомогою наших внутрішніх можливостей. Зараз росіяни поставили собі ціль — Донбас. Насправді це те, що залишилось від їхніх стратегічних цілей по захопленню всієї України на початку війни. І це поки ті території, де вони ще можуть, накопичивши всі свої сили і засоби, по-трохи просуватися, бо на Півдні вони зупинені, з Півночі їх вигнали. Кожен знищений російський солдат, кожна знищена одиниця російської техніки наближає нас до перемоги", — наголошує представник "Голосу".

Топ коментарі
+27
Людина з думкою якої потрібно рахуватись!
Ато вилазять всілякі пустодзвони данілови, рєзнікови і інші зеленські мов вони мають якийсь стосунок до захисту країни!
Якби не такі люди як Марченко, якого переслідував зеленський, чи Костенко, то з Миколаєвим було б те ж саме, що й з Херсоном! Ці люди робили свою справу, а в мережах красувався кіндерсюрприз від зеленського Кім!
показати весь коментар
13.07.2022 19:05 Відповісти
+26
"В паніці" кацапи будуть тоді коли від агентів типу Єрмаку будуть "зачищені" АП, Кабмін та ВР і в України почнеться масове серійне виробництво ракет "Грім" та інших далекобійних модифікацій. От тоді їм дійсно варто обісратись і тікати за Урал де їх вже ждуть зневажені та пограбовані ними народи. Донбас кацапам потрібен тому що там знайшли великі поклади літію. Все інше вже вони розграбували і знищили "в гівно". Сепари даунбасу їм живими і на фуй не потрібні тому їх всіх пустять "на мясо" в перших лавах "героїчної оборони днр"...
показати весь коментар
13.07.2022 19:08 Відповісти
+25
вони призначили, наприклад, зрадника Наумова, який передав рашистам повні списки працівників СБУ. і зараз сидить в Сербії.
вони призначили колаборанта Ковальова, який зараз працює на парашу в херсонській області.
вони призначили Татарова, Портнова, Демченка - патентованих ворогів і зрадників.
цих ти, сподіваюсь, теж знаєш?
марченка він не знає.
хай тобі ті подоляківські 3 гривні в горлі застрягнуть, ботяра.
показати весь коментар
13.07.2022 19:20 Відповісти

Завантаження...