9203 відвідувача онлайн

Херсонський колаборант Сальдо в лікарні, у нього рак, - Хлань

сальдо

Про це розповів радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань, інформує Цензор.НЕТ.

"Шириться інформація, що гауляйтер Сальдо в лікарні. Справа в тому, що ймовірно це планові заходи у зв’язку з онкологічними проблемами. Але як прозаїчно - до цього він постійно лікувався в Ізраїлі, бо рівень медицини там інший", - написав він у фейсбуці.

Хлань наголосив, що за панування окупантів у Херсні не вистачає ліків.

"Розумію, що для Сальдо їх знайдуть, але може й тут - вирішить карма, не чекаючи ЗСУ", - додав він.

Топ коментарі
+13
*****
показати весь коментар
14.07.2022 12:17 Відповісти
+13
Как всё чётенько получилось. Раньше лечился в Израиле, а сейчас будет умирать медленно, но уверенно в Херсоне, где нет лекарств)
показати весь коментар
14.07.2022 12:22 Відповісти
+13
Тратить снаряд от Хаймарса на одного Сальдо - это как кидать гранату в таракана. Конечно, хочется задавить насекомое, но стоит ли это удовольствие таких затрат?
показати весь коментар
14.07.2022 12:26 Відповісти

Завантаження...