Херсонський колаборант Сальдо в лікарні, у нього рак, - Хлань

Про це розповів радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань, інформує Цензор.НЕТ.
"Шириться інформація, що гауляйтер Сальдо в лікарні. Справа в тому, що ймовірно це планові заходи у зв’язку з онкологічними проблемами. Але як прозаїчно - до цього він постійно лікувався в Ізраїлі, бо рівень медицини там інший", - написав він у фейсбуці.
Хлань наголосив, що за панування окупантів у Херсні не вистачає ліків.
"Розумію, що для Сальдо їх знайдуть, але може й тут - вирішить карма, не чекаючи ЗСУ", - додав він.
Топ коментарі
+13 Дима Подлесный #514883
показати весь коментар
14.07.2022 12:17 Відповісти Посилання +13 Vladimir Longer
показати весь коментар
14.07.2022 12:22 Відповісти Посилання +13 IgorYakovlevich
показати весь коментар
14.07.2022 12:26 Відповісти Посилання