7440 відвідувачів онлайн

Парою тактичних бомбардувальників Су-24 РФ атакувала острів Зміїний, - ОК "Південь"

зміїний

Російські окупанти активізували бойову авіацію на півдні України. Зокрема, ворог атакував наземні ЗСУ під Херсоном та острів Зміїний.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook Оперативного командування "Південь".

Зазначається, що ворог не досяг цілей.

"Парою тактичних бомбардувальників Су-24 противник зробив спробу добити залишки техніки, які кинуті ним на острові Зміїний. З нашого боку втрат не було, а ворожий літак повертався для проведення розвідки результатів свого удару", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+29
Асфальтом не зіб'єш.
показати весь коментар
15.07.2022 07:52 Відповісти
+11
чому не збили?
показати весь коментар
15.07.2022 07:49 Відповісти
+5
Почему Антоновский мост в Херсоне не разрушен до сих пор?Орки эшелонами сейчас завозят по нему в город боеприпасы, бетонные конструкции и лес для укрепления оборонительных сооружений. Если еще такое положение продлиться 2-3 дня мы город не возьмем никогда. осенью кацапстан объявит что это рассея и будет угрожать ядерной бомбой
показати весь коментар
15.07.2022 08:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чому не збили?
показати весь коментар
15.07.2022 07:49 Відповісти
Асфальтом не зіб'єш.
показати весь коментар
15.07.2022 07:52 Відповісти
A что хутину после этого похорошело, после того как обстреляли Остров Змеиный , чи поплохело , и он потребовал срочно заветный чемоданчик. От же утырок.
показати весь коментар
15.07.2022 07:56 Відповісти
Так там нема шо атакувати?! Дебіли, бл....!
показати весь коментар
15.07.2022 08:03 Відповісти
скоро підтаранят гарні базуки таи будем збивати
показати весь коментар
15.07.2022 08:05 Відповісти
Почему Антоновский мост в Херсоне не разрушен до сих пор?Орки эшелонами сейчас завозят по нему в город боеприпасы, бетонные конструкции и лес для укрепления оборонительных сооружений. Если еще такое положение продлиться 2-3 дня мы город не возьмем никогда. осенью кацапстан объявит что это рассея и будет угрожать ядерной бомбой
показати весь коментар
15.07.2022 08:10 Відповісти
Су-24 не "тактичні" бомбардувальники а "фронтові" Тактичні - це ті що працюють на передньому краї - безпосередньо по окопах і траншеях Такими можуть буть Су-25 або учбові - той же Як-130 А фронтові працюють на 300-500 км в глибину
показати весь коментар
15.07.2022 08:30 Відповісти
На зміїний треба завозити у ночі макети техніки. Хай стріляють рашисти.
показати весь коментар
15.07.2022 08:58 Відповісти
Хлебное перемирие?
показати весь коментар
15.07.2022 09:25 Відповісти