10834 відвідувача онлайн
4 931 20

HIMARS знищили вже понад 30 логістичних об'єктів російських окупантів, - Міноборони

himars

Cистеми залпового вогню HIMARS вже знищили понад 30 логістичних об'єктів російських військ.

Про це заявив речник Міноборони Олександр Мотузяник, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Власне, що зараз активно робиться (знищується логістика окупантів. - Ред.). Славнозвісні Himars, які сьогодні прекрасно працюють на передовій. За останні тижні знищені більше 30 логістичних воєнних об'єктів противника, через що, наприклад, зараз наступальний потенціал російських окупаційних військ значно знижено", - розповів він.

За словами Мотузяника, наразі ЗСУ все ще потребують далекобійної артилерії, яка дозволяє знищувати логістику військ РФ.

Топ коментарі
+16
кацапів потрібно знищувати знищувати і знищувати
показати весь коментар
15.07.2022 16:35 Відповісти
+10
А я сейчас вам покажу, откуда на Херсон нужно готовить нападение
показати весь коментар
15.07.2022 16:36 Відповісти
+9
А не вести з ними переговори!!!
А то знову піднімають голові переговорники!
показати весь коментар
15.07.2022 16:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кацапів потрібно знищувати знищувати і знищувати
показати весь коментар
15.07.2022 16:35 Відповісти
А не вести з ними переговори!!!
А то знову піднімають голові переговорники!
показати весь коментар
15.07.2022 16:38 Відповісти
Маловато будет, билет на тот свет должен получать каждый второй
показати весь коментар
15.07.2022 16:36 Відповісти
На жаль нема знищень залізничних вузлів та автошляхів!!)))
показати весь коментар
15.07.2022 18:00 Відповісти
А я сейчас вам покажу, откуда на Херсон нужно готовить нападение
показати весь коментар
15.07.2022 16:36 Відповісти
четыре позиции, я сейчас показал карту
показати весь коментар
15.07.2022 16:38 Відповісти
тогда и они мосты через Днепр снесу
показати весь коментар
15.07.2022 16:47 Відповісти
а до сих пор почему не снесли?
показати весь коментар
15.07.2022 17:01 Відповісти
ХІМЕРАМ-респект.Не зупиняйтесь...
показати весь коментар
15.07.2022 16:42 Відповісти
Україна зобов'язалася не застосовувати американські реактивні системи залпового вогню HIMARS для цілей на території Російської Федерації. Про це розповів міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв'ю ВВС, яке було опубліковано у п'ятницю, 15 липня.

Ми брали зобов'язання, що високоточну зброю ми не будемо використовувати по російських об'єктах на території Російської Федерації. Ми скрізь це продемонстрували, навіть я персонально зробив це листом на ім'я мого колеги - керівника Пентагону, - що ми використовуватимемо американську зброю для стримування ворога деокупації тимчасово окупованих земель лише на території України", - сказав Резніков.
показати весь коментар
15.07.2022 16:42 Відповісти
Ну и. Русня говорит, что такой вот Мотузяник опять отводит войска на Донбассе.
показати весь коментар
15.07.2022 16:44 Відповісти
Вже і Хімерси дали,а ні оного міста від окупації не звільнили.Знов чогось не хвата...
показати весь коментар
15.07.2022 16:57 Відповісти
Потрібен ви. Ви знаєте, вмієте, можете це зробити. Віримо в вас. Вам всього вистачить. Вперед. Це дуже легко.... Звільняти не здавати. Це інші жертви. Хімери окупантів не виженуть. Це робить піхота з бронетехнікою і артилерія. А сидіти і строчити кулеметні черги зі слів про те, що чогось не хвата, не звільняє міста.
показати весь коментар
15.07.2022 17:05 Відповісти
Хорошо, но это должен быть непрерывный процесс.
показати весь коментар
15.07.2022 17:01 Відповісти
Добрі новини. Тільки не зупиняйтесь на досягнутому.Кацапія повинна бути знищена.
показати весь коментар
15.07.2022 17:05 Відповісти
ЭТА НОВОСТЬ КАК леденец малышу, а в реальности донецкая и луганская обл уже под паРашей.
показати весь коментар
15.07.2022 17:27 Відповісти
В реальності ти б карту відкрив спочатку