8599 відвідувачів онлайн
9 796 13

Окупанти випустили три ракети по Одещині, одну збила ППО, - ОВА

ракета,обстріл

Російські окупанти випустили три ракети по території Одеської області. Одну ракету збили силами ППО.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко, інформує Цензор.НЕТ.

Постраждалих немає.

Топ коментарі
+10
кацапи то дика татарва перемішана із вилупками
показати весь коментар
15.07.2022 20:14 Відповісти
+9
Як я і казала, що наступна Одеса.

Боже! Бережи перлину біля моря! 🙏
показати весь коментар
15.07.2022 20:16 Відповісти
+8
с...ки
показати весь коментар
15.07.2022 20:11 Відповісти

Завантаження...