Окупанти випустили три ракети по Одещині, одну збила ППО, - ОВА

Російські окупанти випустили три ракети по території Одеської області. Одну ракету збили силами ППО.
Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко, інформує Цензор.НЕТ.
Постраждалих немає.
Боже! Бережи перлину біля моря! 🙏