10743 відвідувача онлайн
1 245 11

У "Дії" тестують реєстрацію ТОВ для фізичних осіб, - Федоров

дія

У застосунку "Дія" автоматизують реєстрацію ТОВ для фізичних осіб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Ми віримо в Україну, як країну підприємців та робимо все, щоб максимально спростити комунікацію бізнесу з державою. Всі державні послуги мають бути простими, швидкими та людяними. Автоматичні послуги не тільки зручні для людей, але і допомагають зекономити час державних реєстраторів. Ми порахували, що у минулому році завдяки автоФОП держреєстратори зекономили 7,2 років часу. Адже раніше на заповлення однієї заявки витрачали 21 хвилину", - пише Федоров.

За його словами, автоматизація реєстрації ТОВ для фізичних осіб - це наступний логічний крок.

Взяти участь у бета-тестуванні нової послуги можна  за посиланням.

Скористатися послугою зможуть громадяни України від 18 років, які мають податковий номер та УНЗР.

Топ коментарі
+2
Дайош інтернет-шахрая замість ТБ-ляльки в президенти!!!
показати весь коментар
18.07.2022 09:35 Відповісти
+1
Джигіталізатори все запихують в Дію. Де воно в ній тільки вміщується.
показати весь коментар
18.07.2022 09:31 Відповісти
+1
От такого в президенти треба

цей федоров реально добрий парубок. от такого в президенти. розумний, ********, талановитий керівник
показати весь коментар
18.07.2022 09:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Джигіталізатори все запихують в Дію. Де воно в ній тільки вміщується.
показати весь коментар
18.07.2022 09:31 Відповісти
Так ЗЄ у Федорова вже весь Кабмін запхав. Тільки трошки Шмигаля стирчить.

А ти про якусь Дію...
показати весь коментар
18.07.2022 09:34 Відповісти
а телефони такі маленькі
показати весь коментар
18.07.2022 09:36 Відповісти
От такого в президенти треба

цей федоров реально добрий парубок. от такого в президенти. розумний, ********, талановитий керівник
показати весь коментар
18.07.2022 09:34 Відповісти
Дайош інтернет-шахрая замість ТБ-ляльки в президенти!!!
показати весь коментар
18.07.2022 09:35 Відповісти
Ніхріна не знає про керівництво державою, політикою, економікою, оборною. Та то ж нічого.
ДайОш нового "кота у мішку", "новоЄ ліТцо", "простого парня із наріту", "хуже не будет", "научится", "дайте ему еще 100 дней, "лижби не Порошенко".
показати весь коментар
18.07.2022 10:55 Відповісти
Коли вже повістки роздавати буду?
показати весь коментар
18.07.2022 09:50 Відповісти
не будуть, тому що вони розуміють що всі сразу повидаляють ту дію
показати весь коментар
18.07.2022 10:00 Відповісти
В смислі? 🙄 Я ще 2 роки тому відкрила у Дії ФОП буквально за один день.
показати весь коментар
18.07.2022 10:30 Відповісти
ФОП и ТОВ - разные организационные структуры
показати весь коментар
18.07.2022 14:58 Відповісти
Множинне громадянство, вибори у "дії".
Мокшандія. Дубль 2.
показати весь коментар
18.07.2022 10:56 Відповісти