6662 відвідувача онлайн
10 255 32

У "Дії" впродовж місяця з'явиться до 10 нових послуг і документів

дія,послуги

У застосунку "Дія" готові до запуску близько 10 нових послуг та документів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у телеграм-каналі повідомив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Зустрілися з командою на щотижневій зустрічі по Дії. Зараз у нас готові до запуску близько 10 нових послуг та документів у Дії. Протягом місяця вони зʼявляться у вашому застосунку", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що електронне пенсійне посвідчення та посвідка на проживання вже з'явилися цього тижня у бета-тесті. На черзі тестування військових облігацій та перших послуг єНотаріату.

"Невдовзі відновлюємо в застосунку "шеринг техпаспорта". Ви знову зможете в декілька кліків пошерити документ із близькою людиною, яка користується вашим авто. Нагадаю, що запустили цю послугу на Diia Summit у лютому, але через війну були вимушені тимчасово зупинити її роботу", - сказано в повідомленні.

Як черговий крок до міжнародної інтеграції Дії цифрові документи в застосунку незабаром матимуть переклад англійською.

Паралельно триває робота над топпроєктами, які потребують великої кількості інтеграцій та ресурсів команди. "Але саме вони є революційними. Розповідатиму про них згодом", - зауважив Федоров.

Топ коментарі
+7
Все данные прямиком в кабинет ФСБ,там,где папа ермака трудился.Хорошо придумано-полностью все данные в одном месте
показати весь коментар
11.07.2022 21:49 Відповісти
+7
Ви дістали своєю Дією мільйони пенсіонерів за комунал не можуть заплатити і на елементарні ліки накопичити, а ******* в цифру грають
показати весь коментар
11.07.2022 22:04 Відповісти
+7
Я так зрозумів, що тепер багато чого можна буде зробити через "Дію", яка у тебе в смартфоні в кишені...і тепер будь-який злочинець може спіймати тебе в будь-якому місці і ти за 10 хвилин надасиш йому доступ до всіх своїх даних і переписать хату на його кота
показати весь коментар
11.07.2022 22:11 Відповісти

Завантаження...