У "Дії" впродовж місяця з'явиться до 10 нових послуг і документів

У застосунку "Дія" готові до запуску близько 10 нових послуг та документів.
Як передає Цензор.НЕТ, про це у телеграм-каналі повідомив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
"Зустрілися з командою на щотижневій зустрічі по Дії. Зараз у нас готові до запуску близько 10 нових послуг та документів у Дії. Протягом місяця вони зʼявляться у вашому застосунку", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що електронне пенсійне посвідчення та посвідка на проживання вже з'явилися цього тижня у бета-тесті. На черзі тестування військових облігацій та перших послуг єНотаріату.
"Невдовзі відновлюємо в застосунку "шеринг техпаспорта". Ви знову зможете в декілька кліків пошерити документ із близькою людиною, яка користується вашим авто. Нагадаю, що запустили цю послугу на Diia Summit у лютому, але через війну були вимушені тимчасово зупинити її роботу", - сказано в повідомленні.
Як черговий крок до міжнародної інтеграції Дії цифрові документи в застосунку незабаром матимуть переклад англійською.
Паралельно триває робота над топпроєктами, які потребують великої кількості інтеграцій та ресурсів команди. "Але саме вони є революційними. Розповідатиму про них згодом", - зауважив Федоров.
мільйони пенсіонерів за комунал не можуть заплатити і на елементарні ліки накопичити, а ******* в цифру грають