4576 відвідувачів онлайн

Унаслідок російського ракетного удару по Одещині постраждало шість осіб, - Братчук

ракета

Шестеро людей, зокрема дитина, постраждали внаслідок російського ракетного удару по Одещині.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив у телеграмі спікер Одеської ОВА Сергій Братчук.

Уночі росіяни випустили по Одещині 7 крилатих ракет типу "Калібр" з акваторії Чорного моря – одна була збита ППО, решта шість влучили по селу. Зайнялася пожежа на площі 300 кв.м, але наразі вона ліквідована.

"Внаслідок влучання сталося руйнування і загоряння 3 приватних будинків і 2 надвірних споруд. Пошкоджено ще кілька приватних садиб, автівки, школа, будинок культури", - йдеться в повідомленні.

Завантаження...