8014 відвідувачів онлайн

ЗСУ вдарили по російських складах боєприпасів на Херсонщині, - ОК "Південь"

південь

ЗСУ на Херсонщині завдали ударів по скупченню озброєння, техніки та складу боєприпасів у районі Райського та по складу боєприпасів в районі Берислава, об’єкти знищено.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ОК "Південь".

Зазначається, що також наша авіація працювала двома штурмовиками по складу боєприпасів та скупченню ворожих сил у районі Снігурівки.

Загалом ЗСУ знищили 65 росіян, комплексну апаратну зв’язку "Редут-2УС", 11 одиниць броньованої та автомобільної техніки.

Ворожий винищувач Су-35 з району Нової Каховки намагався атакувати ракетою "повітря-повітря" наші літаки, але успіху не мав. Як зазначається, наші авіатори впорались із завданням без втрат.

Топ коментарі
+24
Российский склад аналоговнетных боеприпасов успешно уничтожил украинскую ракету HIMARS.
показати весь коментар
19.07.2022 07:24 Відповісти
+22
Droni sto Litva podaryla uze otciot dali
https://twitter.com/i/status/1549109196028788737
показати весь коментар
19.07.2022 07:42 Відповісти
+18
Слава арті та авіації!
показати весь коментар
19.07.2022 07:24 Відповісти

Завантаження...