10614 відвідувачів онлайн
11 352 50

Росіяни ще не знищили жодного HIMARS, - американський генерал Міллі

himars,хімарс

Армія Росії ще не знищувала американські ракетні системи HIMARS, якими Збройні Сили України б'ють по топцілях у тилу окупантів.

Про це заявив на пресконференції після четвертої зустрічі формату "Рамштайн" генерал Марк Міллі - голова Комітету начальників штабів США, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Ліга.нет.

Він зазначив, що крім HIMARS від США, Україна отримує далекобійну артилерію і від інших країн, наприклад, від Великої Британії.

"На сьогодні ці системи не знищені росіянами, я стукаю по дереву щоразу, коли говорю щось подібне", - сказав Міллі.

Генерал додав, що українці дуже ефективно використовують HIMARS та аналогічні системи. За його словами, Україна має "відмінних артилеристів".

Він також зазначив, що зараз ЗСУ мають вогневий ешелон від глибокого до ближнього бою. Для дальньої дистанції використовуються HIMARS додатково до гаубиць М777, для середнього - М109, для ближнього - артилерія калібру 105-мм та міномети.

Топ коментарі
+18
В пропаганді, вони вже знищили половинк хаймарсів, що є у США.
До речі, вони вже штук двісті американських літаків збили!
показати весь коментар
21.07.2022 12:00 Відповісти
+13
Даже, если бы и уничтожили, то ничего страшного....Это война...HIMARS отработали уже на 5 баллов...
показати весь коментар
21.07.2022 11:58 Відповісти
+13
HIMARS/M270 работают в режиме 24/7 От сюда и такой расход боеприпасов, Украина не маленькая страна, а фронт широкий.
показати весь коментар
21.07.2022 12:02 Відповісти

Завантаження...