7045 відвідувачів онлайн
11 959 76

Окупанти загнали важку техніку та вибухівку до машинної зали енергоблока ЗАЕС

заес

Російські військові затягнули щонайменше 14 одиниць важкої військової техніки з боєкомплектом, зброю та вибухівку до машинної зали 1-го енергоблока ЗАЕС.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланняим на телеграм Енергоатому.

"Весь арсенал ввезеної важкої техніки з усім боєкомплектом перебуває на даний момент зовсім поруч із обладнанням, яке забезпечує роботу турбогенератора. Зокрема, у безпосередній близькості до головного маслобаку, де міститься легкозаймисте масло, яке охолоджує парову турбіну. Там же є вибухонебезпечний водень, який використовується для охолодження генератора", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, військова техніка загарбників унеможливила доступ спеціалізованих пожежних та інших машин до машзали енергоблока №1. Відтак ризик пожежі багатократно зростає, а її гасіння стає вкрай проблематичним. Якщо ж пожежа станеться, наприклад через випадкову детонацію боєкомплекту, то її масштаби можуть дорівнювати тій, яка відбулася під час аварії на ЧАЕС.

Топ коментарі
+49
МАГАТЭ очень озабочено выражает обеспокоеность.
показати весь коментар
21.07.2022 13:37 Відповісти
+38
тактика терористів для шантажу,
москалі таке скрізь будуть робити
показати весь коментар
21.07.2022 13:38 Відповісти
+20
і головне, якщо піддатися на їх шантаж - ліпше не стане, вони тільки отримують одне, як одразу захочуть ще чогось і так до безкінечності, доводячі що все ж таки перемовини з терористами це гнила справа.
показати весь коментар
21.07.2022 13:41 Відповісти

Завантаження...