10579 відвідувачів онлайн
4 689 23

Байден, який заразився коронавірусом, стверджує, що у нього "все чудово"

байден

79-річний президент США Джо Байден, який заразився коронавірусом, заявив, що почувається добре і продовжує активно працювати.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Байден написав у твіттері.

"Друзі, у мене все чудово. Дякую за вашу турботу. Щойно подзвонив сенатору Кейсі, конгресмену Картрайту та меру Коньєтті (і моєму двоюрідному брату Скрентону!), щоб висловити свої вибачення за пропуск нашої сьогоднішньої події. Зайнятий!", - зазначив американський президент 

Топ коментарі
+22
Джо-здоров'я тобі та довгих років життя.Ти ще станцюєш на могилі путіна...
показати весь коментар
21.07.2022 20:59 Відповісти
+7
А от не потрібно було зусрічатися зі скумбрією. У цієї родини чорна аура!
показати весь коментар
21.07.2022 21:00 Відповісти
+6
Швидкого одужання, пане Президент.
показати весь коментар
21.07.2022 21:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Джо-здоров'я тобі та довгих років життя.Ти ще станцюєш на могилі путіна...
показати весь коментар
21.07.2022 20:59 Відповісти
хоть бы моль сдохла от короны, сестры и братии, помолимся 🙏
показати весь коментар
21.07.2022 21:02 Відповісти
Треба молитися про домогу, щоб здихатися молі. А як само, то вже не наша юрисдикція.
показати весь коментар
21.07.2022 21:08 Відповісти
А от не потрібно було зусрічатися зі скумбрією. У цієї родини чорна аура!
показати весь коментар
21.07.2022 21:00 Відповісти
показати весь коментар
21.07.2022 21:11 Відповісти
Справжні герої НЕ ВМИРАЮТЬ! Не дочекатися тобі, карлику кремлівський, хіба що своїх жернов у пеклі в діжці смоляній довічній!
показати весь коментар
21.07.2022 21:09 Відповісти
У статті про фейкову хворобу у Зе хотіла написати, що я плакати за ним не буду, а от якщо захворіє Байден чи Джонсон, то нам усією країною треба буде молитися за їхнє здоров'я.

Через години читаю, що Байден захворів. Це я винна.
показати весь коментар
21.07.2022 21:10 Відповісти
Швидкого одужання, пане Президент.
показати весь коментар
21.07.2022 21:19 Відповісти
ШО ж вы холопы,царя батюшку не уберегли?? Плачет по вам дыба!!!
показати весь коментар
21.07.2022 21:25 Відповісти
Скорiшого Вам одужання ,пане Президент!
показати весь коментар
21.07.2022 21:57 Відповісти
Где же он его нашел?
показати весь коментар
21.07.2022 21:58 Відповісти
Каким ещё "коронавирусм" ? Все уже забыли.
Не надо снова начинать. Простудился, переутомился, перенервничал -
это бывает, надо отдохнуть.
показати весь коментар
21.07.2022 22:06 Відповісти
Як побачила цю новину, то перша думка була " Оба на , бустером уколовся?" І тут же руга " А чи не почалась спецоперація "Байден не може виконувати своі повноваження за станом здоровя". Про це, до речі, говорили зразу після його так званного обрання, бо тільки сліпий та brainwashed не бачить, що цей пан у маразмі. Час покаже
показати весь коментар
21.07.2022 22:14 Відповісти
Це щоб путін Байдена більше боявся.
З огляду на підписаний на 9 травня лендліз, і вже надану допомогу,
щось не дуже схоже на маразм.
показати весь коментар
21.07.2022 22:29 Відповісти
Крысу путлера в Иране заразили короной с виRUSoм...совпадение?...не думаю...
показати весь коментар
21.07.2022 22:16 Відповісти
А ***** Путин!президент поРаши болеет неизлечимо стадией сифилусоГерперОвидной малекулой которая Разрушает Мозг!!!
показати весь коментар
21.07.2022 22:23 Відповісти
Остатки мозга. Она их смакует. Наслаждается.
Хроцает остатки путинского мозга так аппетитно, что ему слышно в ушах.
показати весь коментар
21.07.2022 22:31 Відповісти
Диагнос поставили, как лечить будем?
показати весь коментар
21.07.2022 22:34 Відповісти
HIMARS, F-16, ATACMS ...
показати весь коментар
21.07.2022 23:49 Відповісти
Слава Богу, що не страшна фороба нежить.
показати весь коментар
21.07.2022 23:00 Відповісти
Він там десять раз вакцинований, що йому той вірус з таким імунітетом
показати весь коментар
21.07.2022 23:48 Відповісти
То алергія на скумбрію.
показати весь коментар
21.07.2022 23:51 Відповісти
Коронавіруси були і будуть, раніше не було технологій виявлення, але дуже прояснив різницю між бактеріальною пневмонією і вірусною, але є питання, як виявляють сумісне захворювання, вірусне і бактеріальне... при однаковій симптоматиці, чи беруть паралельно аналіз на бактеріі... ні, от і все, зато заборонили антибіотики, щоб вбити більше людей від бактерій... ось такі висновки.
показати весь коментар
22.07.2022 00:12 Відповісти