10688 відвідувачів онлайн
4 590 26

Україна розірвала угоду з Білоруссю про судноплавство внутрішніми водами

киев,транспорт,днепр,река,речной

Кабінет Міністрів України денонсував угоду з Білоруссю про судноплавство внутрішніми водами.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, інформує Цензор.НЕТ.

"Денонсовано Угоду між Кабінетом Міністрів України і урядом Республіки Білорусь про судноплавство внутрішніми водними шляхами, вчинену 05.02.1998 у м. Мінську", - йдеться в повідомленні.

Угода визначала порядок та умови плавання суден України і Білорусі, що здійснюють перевезення пасажирів та/чи вантажів, транспортування плавучих об'єктів і перегін суден внутрішніми водними шляхами.

Топ коментарі
+10
и это фсе? а почему до сих пор не разорвали диплоиатические, торговые и прочие отношения с режимом бульбафюрера? почему их кгбшные дипломаты спокойно перемещаются туда нащад?
а потому что фсбшная агентура давно сидит на Банковой!
показати весь коментар
29.07.2022 21:44 Відповісти
+8
... Потато ланд... 🤣 зачьот!
показати весь коментар
29.07.2022 21:33 Відповісти
+5
Ukraine needs to put the Potato Land on the black list, in general. The traitors will never change.
Just keep them isolated and rot slowly.
показати весь коментар
29.07.2022 21:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сильно!
показати весь коментар
29.07.2022 21:28 Відповісти
Ukraine needs to put the Potato Land on the black list, in general. The traitors will never change.
Just keep them isolated and rot slowly.
показати весь коментар
29.07.2022 21:30 Відповісти
... Потато ланд... 🤣 зачьот!
показати весь коментар
29.07.2022 21:33 Відповісти
А де візовий режим ?
показати весь коментар
29.07.2022 21:30 Відповісти
для того, что бы сделать нормальный визовый режим - нужна стена из железа по линии границы, высотой метров 10 и пулеметными вышками. и одной калиткой. а при таком размере ничем не огражденной границы - какой смысл в визе?
показати весь коментар
29.07.2022 21:32 Відповісти
Краще роздати полішукам зброю і видавати премію за кожного кацапо-бульбаша. Це буде дешевше
показати весь коментар
29.07.2022 21:55 Відповісти
смысл в том, что вата легально ездить перестанет, а нелегально - будет, но намного меньше
показати весь коментар
29.07.2022 21:55 Відповісти
ну хз, как оно было бы на самом деле. не думаю, что со стороны бульбашии вот прям потоками ездили. знаю, что люди спокойно переходили границу в обе стороны - приграничные села - и никто их не трогал. а как сейчас - хз.
показати весь коментар
29.07.2022 22:00 Відповісти
С каких пор на Беларашке есть правительство? Там насколько я помню, власть захватила бандитская группировка лукашистов. Так что не называйте *уряд беларуси*
показати весь коментар
29.07.2022 21:32 Відповісти
Так, дійсно...сильні санкції....ЗЕ ІМПОТЕНТИ ви красавчики....щиро дякую
показати весь коментар
29.07.2022 21:33 Відповісти
Внєзапно. З чого б це ?
показати весь коментар
29.07.2022 21:41 Відповісти
и это фсе? а почему до сих пор не разорвали диплоиатические, торговые и прочие отношения с режимом бульбафюрера? почему их кгбшные дипломаты спокойно перемещаются туда нащад?
а потому что фсбшная агентура давно сидит на Банковой!
показати весь коментар
29.07.2022 21:44 Відповісти
"...про судноплавство внутрішніми водами..." А зовнішніми?
показати весь коментар
29.07.2022 21:47 Відповісти
Последний раз, когда я видел карту Восточной Европы, то до внешних вод беларсуким гореплавателям было как до горы раком.
показати весь коментар
29.07.2022 22:13 Відповісти
ще не викопали
показати весь коментар
29.07.2022 22:22 Відповісти
А у білорусів є вихід в море?
показати весь коментар
30.07.2022 05:00 Відповісти
Так что получается---еще вчера было---,,,,ехали пираты, веслами гребли, капитан с помощником девушку толкли,,,? Вотена!
показати весь коментар
29.07.2022 21:51 Відповісти
путь из варяг в греки окончательно все
показати весь коментар
29.07.2022 22:03 Відповісти
показати весь коментар
29.07.2022 22:08 Відповісти
А де візовий режим???
показати весь коментар
29.07.2022 22:16 Відповісти
Тепер вже остаточно через Прип*ять не будуть наводити понтонні переправи чи керманичі знову нічого не побачать на супутникових знімках.
показати весь коментар
29.07.2022 22:34 Відповісти
краще знищували б москальню на білорусі яка стріляє по Україні
показати весь коментар
29.07.2022 22:58 Відповісти
розслабся бульбонавт
показати весь коментар
29.07.2022 23:06 Відповісти
Вы когда закроете экспорт из этой помойки, зебилы?
показати весь коментар
29.07.2022 23:38 Відповісти
зе яка кількість наших громадян повинна загинути щоб влада почала діяти?
показати весь коментар
30.07.2022 00:33 Відповісти
Наскільки мені відомо - з Білорусі в Україну (і назад) вже років з двадцять як ніякі судна не ходять - ні пасжирські ні вантажні Так що це рішення - "мертвонароджене"