9027 відвідувачів онлайн
19 430 88

Україна вимагає від Росії повернути третину закордонного майна СРСР, - Пристайко

вадим,пристайко

Україна вимагає від Російської Федерації повернути хоча б третину закордонного майна колишнього СРСР, яке вона привласнила після того, як взяла на себе борги Радянського Союзу.

Про це заявив посол України в Британії Вадим Пристайко, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

За його словами, це дуже давня історія, яка полягає в тому, що Росія взяла на себе всі борги СРСР в обмін на те, що все його закордонне майно відійде РФ. Україна погодилася з цим, але не ратифікувала документи. Київ вимагав від Москви розкрити інформацію про закордонні активи СРСР та його борги, чого не було зроблено.

"Зараз ми вимагаємо від Росії: ви повинні повернути хоча б третину того, що знаходиться за кордоном. Зокрема, приміщення, які знаходяться в Британії і були незаконно, на нашу думку, зареєстровані на Російську Федерацію", - зазначив Пристайко.

Топ коментарі
+37
Коли вимагають , то риторика повинна бути інша . А не така - поверніть хоть третину , дайте хоть що небудбь .
показати весь коментар
31.07.2022 23:37 Відповісти
+22
отдавали и целые... спросите покойного кравчука и еще теплого кучму
показати весь коментар
31.07.2022 23:45 Відповісти
+21
"Зелень має яйця" - ти сценарист 95-го кварталу, зізнайся?
показати весь коментар
01.08.2022 00:17 Відповісти

Завантаження...