8594 відвідувача онлайн
11 475 23

Окупанти перевозять військову техніку біля Херсона окремою переправою

мост,міст,антонівський,антоновский

Супутник Planet Labs зафіксував, що російські військові почали використовувати окрему поромну переправу для переміщення техніки через Дніпро неподалік окупованого Херсона.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчать супутникові знімки, які 3 серпня опублікували "Схеми". Зазначається, що нова поромна переправа облаштована неподалік пошкодженого українськими захисниками Антонівського залізничного мосту.

Розташована вона в районі селища Придніпровське на Херсонщині. 1 серпня супутник зафіксував на переправі 6 одиниць техніки, ще 4 стояли на березі.

Окупанти перевозять військову техніку біля Херсона окремою переправою 01

За оцінкою військового експерта, аналітика Національного інституту стратегічних досліджень Миколи Бєлєскова, техніка, яку російські військові перевозять у такий спосіб, схожа на тентовані вантажівки. Їх зазвичай використовують для поставок забезпечення: озброєння, боєприпасів, продовольства тощо.

"Наскільки я розумію, ці пороми не дуже місткі в плані кількості техніки, яку можна за один раз переправити. На супутниковому знімку видно тентовані вантажівки, можливо КАМАЗи, що зазвичай перевозять постачання", – пояснив у коментарі "Схемам" Бєлєсков.

Окупанти перевозять військову техніку біля Херсона окремою переправою 02

Топ коментарі
+15
Спішать докі ермак зерном торгує.
показати весь коментар
03.08.2022 15:12 Відповісти
+12
а ми спостеригаемо.....а волати розпочнемо коли ця техника буде на вулицях Миколаїва чи Кривого Рогу??
показати весь коментар
03.08.2022 15:47 Відповісти
+10
всі кинулись торгувати збіжжям, а ОП дав "одобрямс" рашистам на перезаправку БК і палива.
показати весь коментар
03.08.2022 15:18 Відповісти

Завантаження...