6857 відвідувачів онлайн

Росіяни встановили радіолокаційні відбивачі вздовж Антонівського автомобільного і залізничного мостів, щоб запобігти ракетним ударам ЗСУ, - ISW

міст,антонівський

Окупанти намагаються запобігти ракетним ударам по Антонівському мосту з боку армії України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в американському Інституті вивчення війни (ISW).

Російські окупанти в Херсонській області намагаються вберегти Антонівський міст від нових ударів з боку Збройних сил України. Вони встановили вздовж Антонівського автомобільного та залізничного мостів радіолокаційні відбивачі.

"...Супутникові знімки... показали, що російські війська вирили траншеї біля Антонівського мосту (на правому березі Дніпра) і встановили радіолокаційні відбивачі вздовж Антоновського автомобільного і залізничного мостів, щоб запобігти українським ракетним ударам...", - зазначили експерти.

Топ коментарі
+54
Дурне не розуміє що воно дурне-бо дурне...
показати весь коментар
01.08.2022 11:54 Відповісти
+29
Это им поможет, как шашлычницы на танках против Джавелинов.
показати весь коментар
01.08.2022 11:58 Відповісти
+28
Шапочки из фольги не забыть и зеркала. Они отразят все. А в шапочках еще и искупаться потом можно в Днепре, ну чтобы крабы потом в ушах не застревали.
показати весь коментар
01.08.2022 11:57 Відповісти

Завантаження...