11225 відвідувачів онлайн

Китай назвав США "ініціатором і головним винуватцем української кризи"

китай

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters, про це заявив посол Китаю в Москві Чжан Ханьхуей в інтерв’ю російському агентству ТАСС.

Чжан Ханьхуей звинуватив Вашингтон у тому, що "він заганяє Росію в кут через неодноразові розширення оборонного альянсу НАТО та підтримку сил, які прагнуть інтегрувати Україну в Європейський Союз на противагу Москві".

"Як ініціатор і головний винуватець української кризи, Вашингтон, вводячи безпрецедентні всеосяжні санкції проти Росії, продовжує постачати озброєння та військову техніку в Україну", - сказав посол.

"Їхня (США. – Ред.) кінцева мета – виснажити і розчавити Росію тривалою війною і кийком санкцій", – додав Чжан Ханьхуей.

Видання зазначає, що слова посла схожі на одне з виправдань Росії щодо її вторгнення в Україну, яке призвело до тисяч смертей і спустошення цілих міст, а також змусило понад чверть населення покинути свої домівки.

Топ коментарі
+78
Китайці брехливі мерзенні лицемірні покидьки...
показати весь коментар
11.08.2022 07:56 Відповісти
+58
Американці, як ви посміли напасти на расію під Гостомелем?!
показати весь коментар
11.08.2022 07:57 Відповісти
+56
Китайцам штаты **** по губам поводили, ускоглазые бесятся
показати весь коментар
11.08.2022 07:59 Відповісти

Завантаження...