9757 відвідувачів онлайн
27 362 65

Лоукостер Wizz Air відновлює польоти до Москви

air,wizz

Лоукостер Wizz Air оголосив про відновлення польотів до РФ через "великий попит".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

Так, від 3 жовтня рейси виконуватимуться щодня. Квитки вже доступні до купівлі на сайті авіакомпанії.

"Wizz Air Abu Dhabi керує мережею з 34 напрямків у п’ятигодинному радіусі польоту від Абу-Дабі, забезпечуючи наднизькі тарифи на різноманітні напрямки. Ми підтримуємо індустрію подорожей і туризму в ОАЕ, покращуючи зв’язок як на регіональному, так і на глобальному рівнях відповідно до національних норм і політики", - повідомив директор Wizz Air Abu Dhabi Майкл Берлуїс.

Слід зазначити, що інші еміратські перевізники, зокрема Emirates, не припиняли виконувати рейси до РФ після повномасштабного вторгнення до України.

Топ коментарі
+59
Это венгерская авиакомпания. Сразу видно откуда уши торчат.
показати весь коментар
11.08.2022 22:57 Відповісти
+40
От гниль!
показати весь коментар
11.08.2022 22:49 Відповісти
+24
Надеюсь, после войны никто в Украине на этом говнокостере больше летать не будет?
показати весь коментар
11.08.2022 22:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От гниль!
показати весь коментар
11.08.2022 22:49 Відповісти
Это венгерская авиакомпания. Сразу видно откуда уши торчат.
показати весь коментар
11.08.2022 22:57 Відповісти
нема чого коментувати - мадьяри в усій своїй красі... turkish airlines здійстюють 8 рейсів в день із сочі щодня в Туреччину....така ж хрень
показати весь коментар
11.08.2022 23:02 Відповісти
тут вопрос а что Венгрии можно нарушать санкции???? и когда на эту компашку накладут санкции...??????????????
показати весь коментар
11.08.2022 23:06 Відповісти
Никогда
показати весь коментар
11.08.2022 23:34 Відповісти
Там фішка у тому, що візз який літає в емірати, це якби юридично інша компанія від тої що літає по ЄС. Тому нажаль санкції тут не працюватимуть.
показати весь коментар
12.08.2022 07:27 Відповісти
На цю ситупцію треба дивитись з іншого боку. Якщо кацапи мають змогу літати за кордон, а тим паче у теплі Емірати, то з порожніми гаманцями вони не летять. Отже вивозять з кацапії бабло. І не свої драні ржублі, а валюту. І точно не ввозять ту валюту назад до кацапії. І купують не зброю, чи **********, а сувеніри - мкшлі, раковини і звисайно ж рахат-лукум. 😊 Як справжні дикуни віддають валюту за мушлі. 😁 А ще значна їх кількість взагалі найближчим часом до кацапії не повернеться. 😊 Це хоч трішки, але зменшить кацапмький мобілізаційний резерв. І зрештою мають же ж залишатися якісь канали для масової втечі у випадку оголошення пуциним загальної млбвлвзації? І головне - виїжджають розумні, які можуть чогось навчитися, наприклад керувати високотехнологічною зброєю, програмісти. Залишаються дибіли і алкаші. Так шо не все так погано, як здається
показати весь коментар
11.08.2022 23:44 Відповісти
то може нехай літають по всьому світу як раніш? та свіфт повернути?
показати весь коментар
12.08.2022 00:10 Відповісти
сейчас их очень мало летает и вывозит бабло
показати весь коментар
12.08.2022 03:10 Відповісти
в турки что в ЕС ? они сами по себе бабло гребут пока шара капает
показати весь коментар
12.08.2022 03:09 Відповісти
Нічо собі відмазки -- великии попит
показати весь коментар
11.08.2022 22:50 Відповісти
ну , великий попит на авіабілет у маленьку і не бідну країну - Об'єднані Арабські Емірати...
Легко пояснити :
1 - у.обивать отсюда надо побистрей !
2 - більшість нормальних країн , які так любили "нові руські" - їх приймати вже не хоче )
3 - а тут багатенька країна з теплим морем і надає громадянство за інвестиції
Так що туда - тільки богатеньким -
А на рахунок мадяр : Wizz Air Hungary і Wizz Air UK нині рейси в Росію не виконують, а рейси до РФ з Великої Британії та ЄС заборонені.
показати весь коментар
12.08.2022 02:33 Відповісти
"тяжелое наследие царского режима" (с).....
показати весь коментар
11.08.2022 22:50 Відповісти
от і добре)
а як кацапське ппо ?)
показати весь коментар
11.08.2022 22:50 Відповісти
Так це угорці, друзі русофашистів
показати весь коментар
11.08.2022 22:51 Відповісти
Бюджетная авиакомпания «Wizz Air» (Виз Эйр) является лоукостером Венгрии и имеет Головной офис в Вечеше.

Лоукостер «ВизЭйр» в основном осуществляет перелеты в государствах Центральной Европы.

Хабы «Wizz Air» находятся в Венгрии (Будапеште), в Польше (Катовице, Познань, Варшава, Гданьск), в Азербайджане (Баку), в Болгарии (София), в Украине (аэропорт Жуляны в Киеве), в Румынии (Клуж-Напока, Бухарест, Тимишоары, Тыргу-Муреша), в Сербии (Белград), в Литве (Вильнюс), в Грузии (Кутаиси), в Македонии (Скопье).
показати весь коментар
11.08.2022 22:51 Відповісти
С венграми все ясно
показати весь коментар
11.08.2022 22:52 Відповісти
ну, это понятно, большой спрос потому что "мамочка, надо валить…", а тем более 20 долларов - это всегда 20 долларов.
показати весь коментар
11.08.2022 22:51 Відповісти
Мадярська авіакомпанія, а мадяри за фашистів орків!
показати весь коментар
11.08.2022 22:54 Відповісти
Мадяри завджи були і залишаються гандонами !!!!
показати весь коментар
11.08.2022 22:54 Відповісти
прав был сапёр Водичка.
показати весь коментар
12.08.2022 00:36 Відповісти
Влада, народ там не такий вже довбанутий
показати весь коментар
12.08.2022 02:12 Відповісти
Надеюсь, после войны никто в Украине на этом говнокостере больше летать не будет?
показати весь коментар
11.08.2022 22:54 Відповісти
Вы понимаете , что россияне надавили на Орбана⁉️⁉️⁉️

ЕС должен поднять вопрос о санкциях для лоукостера
показати весь коментар
11.08.2022 23:07 Відповісти
Рейсы только из Эмиратов

Там санкции не вводили, их компания Emirates тоже летает

Вот венгры и пользуются
показати весь коментар
11.08.2022 23:18 Відповісти
Нажаль, будуть. І в Україні, і в Польщі. Бо, як сказав вище користувач Urs, "20$ це завжди 20$".
показати весь коментар
11.08.2022 23:19 Відповісти
не будет уже никаких 20 $ хватит этот бред писать
показати весь коментар
12.08.2022 03:13 Відповісти
Чо серьезно что ли
показати весь коментар
11.08.2022 22:54 Відповісти
этих дураков, нормальные аэропорты принимать боятся.... ))
https://twitter.com/i/status/1557746380466458624
показати весь коментар
11.08.2022 22:55 Відповісти
вибачте, але це нормальне явище для цього аеропорту!

так роблять там усі літаки))) не персмикуйте
показати весь коментар
12.08.2022 00:07 Відповісти
може пасажири з рф покурять на борту не там де треба????... тут он постійно то бавовна якась..., то курять всякі де не треба... ДОТРИМУЙТЕСЬ ПОЖЕЖНОЇ и бавовняної БЕЗПЕКИ!! хоча, все одно закурять сцукі...
показати весь коментар
11.08.2022 22:55 Відповісти
И ето несмотря что росийские террористы захватили самолеты всех иностранных компаний
показати весь коментар
11.08.2022 22:55 Відповісти
нет - они захватили арендованные под себя самолеты
показати весь коментар
12.08.2022 03:14 Відповісти
А что вы ждали от обоссаных мадяр, которые и во времена второй мировой за фашистов воевали, вопрос только в том, какого *** эти цыгане в НАТО и в еес.
показати весь коментар
11.08.2022 22:57 Відповісти
Та які вони роми? Мад'яри, ті ж кацапи , які свого часу переповзли у Європу.
показати весь коментар
11.08.2022 23:03 Відповісти
Они не цыгане,они угро-финские племена
показати весь коментар
11.08.2022 23:36 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1557794437660557319 Український беспілотник скидує ********** на ******** російський комплекс РЛК-МС-А (РОСК-1), спеціально розроблений для протидії ворожим безпілотникам - тут ми бачимо, як скидають ********** прямо на його підсистеми електронного управління та радіомоніторингу
показати весь коментар
11.08.2022 22:57 Відповісти
показати весь коментар
11.08.2022 23:07 Відповісти
показати весь коментар
11.08.2022 23:08 Відповісти
галичанський диверсант пошкодив начинку при погрузці ))
показати весь коментар
11.08.2022 23:10 Відповісти
Украина должна навсегда запретить полеты етих компаний в нашем воздушном пространстве
показати весь коментар
11.08.2022 22:57 Відповісти
https://www.google.com/search?q=wizz+air+%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0+%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LUz9U3MDaLz67UUs1OttLPL0pPzMusSizJzM9D4Vil5ZfmpaSmLGJVKc-sqlJIzCxSuLDlwoaLTRc2KFzYd7Hxwt4L-y5surABSO-42A8AL4qZLFsAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwjSt6zvyb_5AhXsiIsKHc1KBGwQ6BMoAHoECFIQAg Дата основания : сентябрь 2003 г., https://www.google.com/search?q=%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%88%D1%82&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LUz9U3MDaLz65U4gAxLU3L47VUs5Ot9POL0hPzMqsSSzLz81A4Vmn5pXkpqSmLWAUuTLzYfGHLhQ0X9l_YerHjYtMOVsZd7EwcDACpp3aYWQAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwjSt6zvyb_5AhXsiIsKHc1KBGwQmxMoAXoECFIQAw Будапешт, Венгрия

https://www.google.com/search?q=wizz+air+%D1%88%D1%82%D0%B0%D0%B1-%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LUz9U3MDaLz67U0spOttLPL0pPzMusSizJzM9D4VhlpCamFJYmFpWkFhUvYlUqz6yqUkjMLFK42HGx6cKGCxt1L-y6sOnChosNQO6Oiw0XNgAAmU2Rnl4AAAA&sa=X&ved=2ahUKEwjSt6zvyb_5AhXsiIsKHc1KBGwQ6BMoAHoECFEQAg Штаб-квартира : https://www.google.com/search?q=%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%88%D1%82&si=AC1wQDCwN61-************************************************************************************-LzzvQICqClVzgWyo3gekqpD6oQ2y-kN3Gzw8b9qK6MYTCsnvRNfL9_6ggOLxXnL24tJNa1EqTby4dmhdcYzCbR-i1ClT6uCBOr5ONgc7doZ&sa=X&ved=2ahUKEwjSt6zvyb_5AhXsiIsKHc1KBGwQmxMoAXoECFEQAw Будапешт, Венгрия
показати весь коментар
11.08.2022 23:01 Відповісти
У них компанія Malev (Будапешт) була , досить не погана . Літав нею частенько з 2002 десь по 2007 . Про Wizz Air тоді і чутки не було
показати весь коментар
11.08.2022 23:38 Відповісти
через Донбасс желательно...
показати весь коментар
11.08.2022 23:01 Відповісти
Самая отстойная авиакампания,для кацапского быдла подойдет.
показати весь коментар
11.08.2022 23:01 Відповісти
фашисти к фашистам..
показати весь коментар
11.08.2022 23:02 Відповісти
Пі
показати весь коментар
11.08.2022 23:02 Відповісти
ДА
показати весь коментар
11.08.2022 23:11 Відповісти
РА
показати весь коментар
12.08.2022 00:09 Відповісти
венгерские бл*ди
показати весь коментар
11.08.2022 23:03 Відповісти
Істоти безпринципні
показати весь коментар
11.08.2022 23:03 Відповісти
Незабаром Штати оголосять балалайню терористом, і кірдик польотам - хіба що через космос на батуті.
показати весь коментар
11.08.2022 23:13 Відповісти
Назавжди заборонити перетин українського повітряного простору!
показати весь коментар
11.08.2022 23:16 Відповісти
погрались у санкції і досить...доки самим не прилетить - не допруть, кому на руку грають..
показати весь коментар
11.08.2022 23:21 Відповісти
Неоднозначно все. Как с турками. С одной стороны помощь , с другой своя игра.
WIzz air , несколько месяцев бесплатно перевезла много тысяч украинских беженцев. Сам отправлял людей. Бог им судья.
показати весь коментар
12.08.2022 00:38 Відповісти
ЄС вже повинен починати процедуру виключення мадярії зі свого складу. Це ж ганьба, що робить влада цієї кацапськоі філії.
показати весь коментар
12.08.2022 02:44 Відповісти
Нда

Мне вот, что интересно - почему немцы могут наживаться на русском газе, американцы на удобрениях, а венгры на перелётах нет ?!
показати весь коментар
12.08.2022 06:50 Відповісти
Їх не лякає ну дуже небезпечна сітуація у повітрі?
показати весь коментар
12.08.2022 06:52 Відповісти
показати весь коментар
12.08.2022 08:37 Відповісти
Пока они будут там стоять, у них поменяют движки на изношенные
и другие деталюшки ....
Мягких посадок на мягкое место.
показати весь коментар
12.08.2022 10:01 Відповісти
Я так понимаю, нефть в ЕС возят этим перевозчиком? Или боеприпасы на фронт подвозят? Может западные прицелы ввозят на нем в рашку? Может лично шойгу и путин пользуются его услугами? А раз нет, то ступайте на....й, "увожаемые" скулежники.
показати весь коментар
12.08.2022 10:34 Відповісти