8582 відвідувача онлайн
8 454 100

У школах Києва повністю відмовились від російської мови

мова,російська

В українських школах на тлі повномасштабної війни з російськими окупантами можуть скасувати предмет "російська мова", а в школах Києва прийнято рішення з початку навчального року не вести викладання російською мовою. Також мова окупанта не викладатиметься ані як предмет, ані факультативно.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив громадський діяч та політичний експерт Андрій Смолій.

Він опублікував лист-відповідь Київській міській адміністрації молодіжному клубу "Джура", який звернувся з проханням до Департаменту науки та освіти (КМДА) проводити заняття російською мовою.

У КМДА клубу відповіли рішучою відмовою. Зазначається, що за інформацією управлінь освіти у місті Києві станом на 01.07.2022 навчальними програмами на 2022-2023 рік не передбачено викладання російською мовою предметів та вивчення російської факультативно.

У школах Києва повністю відмовились від російської мови 01

Топ коментарі
+52
Потрібно було 30 років незалежності, гібридна війна, і повномасштабне вторгнення, щоб, нарешті, щось почало доходити в ті тупі голови...
показати весь коментар
12.08.2022 13:32 Відповісти
+28
Всі хто хоче вчити московський суржик - хай валять на істєрічєскую родіну в парашию.
показати весь коментар
12.08.2022 13:34 Відповісти
+23
В Кам"янці коли говоритимеш парускі, то вже роблять зауваження що розмовляєш мовою окупанта. Навіть переселенці зі сходу там переходять на українську. Знаю не з чуток.
показати весь коментар
12.08.2022 13:53 Відповісти

Завантаження...