10833 відвідувача онлайн
7 221 34

Боротьба на півдні країни дає хороші новини, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський відзначає "хороші новини" щодо знищення сил і засобів окупантів на півдні.

Про це президент Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Боротьба на півдні країни дає хороші новини про знищення сил і засобів російської армії. Жодного дня не втрачаємо – зменшуємо потенціал окупантів", - розповів Зеленський.

Топ коментарі
+31
На півдні який ти здав гинуть бійці. Чим вихваляєшся, зелений ушльопок?
показати весь коментар
13.08.2022 23:24 Відповісти
+27
Что по Азову любитель "хороших новостей"?
показати весь коментар
13.08.2022 23:29 Відповісти
+19
Остогид цей відеоблогер...
показати весь коментар
13.08.2022 23:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Смерть кацапам!
показати весь коментар
13.08.2022 23:23 Відповісти
https://youtu.be/6qUEISHYToQ https://youtu.be/6qUEISHYToQ


..........что было бы , если бы в 2019 году не выбрали идиота .
показати весь коментар
14.08.2022 00:58 Відповісти
Поэт ты наш...
показати весь коментар
13.08.2022 23:23 Відповісти
На півдні який ти здав гинуть бійці. Чим вихваляєшся, зелений ушльопок?
показати весь коментар
13.08.2022 23:24 Відповісти
"растёт процент лапши в макаронах" ))
показати весь коментар
13.08.2022 23:25 Відповісти
Остогид цей відеоблогер...
показати весь коментар
13.08.2022 23:28 Відповісти
відеоблоХер..
показати весь коментар
13.08.2022 23:29 Відповісти
Что по Азову любитель "хороших новостей"?
показати весь коментар
13.08.2022 23:29 Відповісти
Які хороші новини? Там вбивають , катують , гвалтують людей ! Війна , немає там хороших новин , є новини про мерзенну війну от і все
показати весь коментар
13.08.2022 23:30 Відповісти
Отрицательное наступление на Херсонщине, коментар Кіма:

"Не дуже, але трохи жаль тупих орків, яких покинули на правому березі Дніпра. Весь керівний склад переміщується за Дніпро.

ПС. Півгодини тому ВСУ добре відпрацювали ряд населених пунктів. Далі буде

ПС2. Як там затори на Кримському мосту? Розсмокталися?)) Хто в темі?"
показати весь коментар
13.08.2022 23:31 Відповісти
Особенно после того, как ты, чмо вместе с Дерьмаком сдал его каZZапам без боя.
показати весь коментар
13.08.2022 23:32 Відповісти
мені все ж цікаво - чи воно притрушений нарк, чи його спічрайтери так з проповідями підставляють спецом..типу витончена помста..
показати весь коментар
13.08.2022 23:33 Відповісти
А що там у Пісках, верховний ти наш? Які новини?
показати весь коментар
13.08.2022 23:35 Відповісти
перед сдачей чего нибудь он рассказывает хорошие новости
показати весь коментар
13.08.2022 23:37 Відповісти
Мапа точкових ударів по позиціях русні сьогодні на Півдні:

Мелітополь, Запорізька область.
Новотроїцьке, Херсонська область.
Нижні Сірогози, Херсонська область
Велика Благовіщенка, Херсонська область
Чаплинка, Херсонська область.
Чкалове, Херсонська область.
Нова Каховка, Херсонська область.

До Новотроїцького ~ 140 км від фронту
До Чаплинки ~ 110 км від фронту
До Чкалово ~ 120 км від фронту

https://t.me/hueviykharkov/74102
показати весь коментар
13.08.2022 23:43 Відповісти
"Піски… Більше 20-ти днів ми вигрібаємо безнаказано. У мене вже немає слів, аби описати це пекло, аби передати всю ступінь розпачу, коли в ефірі позиції волають про хоч якусь підтримку. Коли ворожі танки, САУ, БМки день в день виходять на одні і ті самі позиції, втупу розбирають нас, вкатують в бетон і асфальт не бійців ЗСУ, а ваших синів, батьків, чоловіків, роблять із них фарш, який і винести не можна… А ми не можемо їх дістати", - розповів український захисник. (ось де результати)
показати весь коментар
13.08.2022 23:51 Відповісти
****** ОП,знайте,вам придет СУД,любой,Линча в лудшем случае.
показати весь коментар
13.08.2022 23:59 Відповісти
Це все буде до сраки, коли прорвуть оборону біля Донецька і підуть на Дніпро. Де тая мільона армія?
показати весь коментар
14.08.2022 00:16 Відповісти
Зеленскому( Ермаку)- импичмент!
показати весь коментар
14.08.2022 00:34 Відповісти
Імпічмент? Смертної кари буде замало
показати весь коментар
14.08.2022 10:00 Відповісти
Не були б потрібні хороші новини з півдня, якщо б ти той південь не проїб@в за три дні.
показати весь коментар
14.08.2022 00:44 Відповісти
А хто скаже про Піски? Чи тока харошиіє новості ?
показати весь коментар
14.08.2022 00:51 Відповісти
А не сдал бы юг , не было бы столько потерь! А Пуски решил сдать? Смотри свои видосики сам!
показати весь коментар
14.08.2022 01:17 Відповісти
А про Пески не хочет рассказать, мерзота оманская!
показати весь коментар
14.08.2022 01:44 Відповісти
Скільки вже можна брехати людям про успіхи? Ганьба такій владі.
показати весь коментар
14.08.2022 03:03 Відповісти
"Боротьба на півдні країни дає хороші новини про знищення сил і засобів російської армії". А до початку повномасштабного вторгнення сили і засоби якої армії ти знищував?
показати весь коментар
14.08.2022 06:33 Відповісти
Что в Песках твориться,ты знаеш величайший из великих полководцев? Немедленно нужна помощь! Шут гороховый!!!
показати весь коментар
14.08.2022 06:47 Відповісти
Кто розмінував Чонгар коли розповішь?
показати весь коментар
14.08.2022 06:56 Відповісти
Зелю-геть !
показати весь коментар
14.08.2022 07:53 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3360533/v_piskah_tryvayut_zapekli_boyi_ukrayinski_zahysnyky_prosyat_genshtab_pro_dopomogu_nemaye_sliv_aby_opysaty
показати весь коментар
14.08.2022 08:05 Відповісти
воїни просять про допомогу зброєю-оце ти рахуєш добрими новинами?на твоїй совісті тисячі загиблих-тисчі!тобі -вибраний народом-жити з цим до кінця життя.хотя що ти знаєш про совість-любитель відосиків..
показати весь коментар
14.08.2022 08:07 Відповісти
Не дивіться вгору(Азов, Пески, Чонгар)
показати весь коментар
14.08.2022 08:25 Відповісти