11123 відвідувача онлайн

Військове командування окупантів виїхало з Херсону, - Соболевський

херсон

Більшість військового командування російських загарбників виїхала з Херсону.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП, про це повідомив заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в ефірі телемарафону, цитує BBC Україна.

"Я можу це підтвердити. Дійсно, сьогодні в орків не існує жодного логістичного маршруту безпечного і такого, який би задовольняв їхні військові потреби саме щодо забезпечення військового угруповання, яке розташовано саме біля Херсона", - йдеться в повідомленні.

Він підтвердив, що всі головні дороги перебувають під вогневим контролем Збройних сил України.

"Мабуть це й стало основною причиною того, що військове командування дійсно залишило Херсон. Більшість з них вже виїхали з Херсона, так, саме є про це відомості", - зазначив Соболевський.

Він додав, що Антонівський міст неможливо перейти навіть пішки.

Соболевський вважає, що нині в російських військ дуже поганий моральний стан, тому що всі їхні плани щодо Херсонщини провалилися.

Топ коментарі
+14
Какая разница, выехали с правого берега козломордые штабисты или не выехали. Эти твари на украинской земле, и будут уничтожены по любому.
показати весь коментар
15.08.2022 07:19 Відповісти
+14
показати весь коментар
15.08.2022 08:29 Відповісти
+9
Цікаво було б дізнатись, скільки самих орків та їхньої техніки знаходиться на правому березі Дніпра. Тоді можна було б з достатньою точністю прогнозувати, скільки часу вони протримаються в блокаді. Без мостів вони довго не повинні протриматись, бо понтонні переправи навіть і близько не замінять мости.
показати весь коментар
15.08.2022 07:41 Відповісти

Завантаження...