Урізання надбавок нардепам - це популізм, - Марченко

Про це заявив очільник Мінфіну Сергій Марченко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Зараз міністерства проходять різні стрес-тести, оцінку власних політик. Це складний процес. Думаю, будуть певні оптимізаційні процеси запроваджено. Єдине, що я хочу сказати, що великої економії коштів тут не варто очікувати", - сказав міністр.
Ідея з урізанням надбавок до зарплати депутатів, на думку Марченка, є популізмом.
"Я проти, тому що це до нічого хорошого не призводить. Це створення ілюзії. Немає ані мети, ані розуміння цього, це чисто популізм", - сказав глава Мінфіну.
Люди скидуються на "Байрактари" і все інше, а воно, ****, скиглить...