14379 відвідувачів онлайн
7 833 18

Росіяни зруйнували 10 будинків одним ударом у Дружківці. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко.

"10 будинків одним ударом зруйнували росіяни сьогодні зранку у Дружківці.На щастя, цього разу обійшлося без постраждалих, однак це вже не перша така атака і точно — не остання. Росіяни будуть продовжувати стріляти по цивільних на Донеччині, допоки матимуть таку можливість", - йдеться у повідомленні.

Кириленко вкотре закликав мешканців Донеччини евакуюватись.

Топ коментарі
+9
от ніби й жаль людей, але ж це і є руцкій мір, який вони продовжують і далі підтримувати
показати весь коментар
17.08.2022 13:32 Відповісти
+7
А пам'ятаєте, як репетували в 2014 році? "Путин, введи войска!"
показати весь коментар
17.08.2022 13:41 Відповісти
+5
Всемеро поверни в серце ворогам нашим наругу їх, що нею Тебе, Господи, вони зневажали.
показати весь коментар
17.08.2022 13:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
от ніби й жаль людей, але ж це і є руцкій мір, який вони продовжують і далі підтримувати
показати весь коментар
17.08.2022 13:32 Відповісти
Багато хто з них там чекають орків, і їм похер шо ті їх житло спалять на нас все спишуть і брехати будуть шо ми причина всьому, бачу ці пики там злобні кожного дня, нормаль людина не буде там сидіти без світла під обстрілами, а просто поїде куди небудь
показати весь коментар
17.08.2022 13:56 Відповісти
Це риторика провокатора! Справжнi украiнцi пiдтримують один одного!
показати весь коментар
17.08.2022 14:43 Відповісти
где там русский мир? че ты мелешь? мало кто там за россию,лично оттуда. но с западной Украины виднее,конечно.
показати весь коментар
17.08.2022 23:36 Відповісти
свет там есть,и даже вода уже есть.
тогда в Николаеве,Харькове тоже ждут русский мир?
тогда и в херсоне все ждут русский мир,и в мариуполе,т.е даже на оккупированных территориях наши сидят сотнями тысяч и не уезжают! наслаждаются миром? ага... логика у товарища пи*дец.
показати весь коментар
17.08.2022 23:39 Відповісти
не мелите чушь, ждут оккупантов у нас в городе ну может несколько процентов, в основном очень сильно упоротые пенсы. Не путайте с 2014 годом, тогда обманутых роспропогандой было гораздо больше.
показати весь коментар
18.08.2022 01:10 Відповісти
Оля, що в тебе з кукухою, Дружковка - це Україна, і люди там нормальні
показати весь коментар
17.08.2022 15:29 Відповісти
А пам'ятаєте, як репетували в 2014 році? "Путин, введи войска!"
показати весь коментар
17.08.2022 13:41 Відповісти
Всемеро поверни в серце ворогам нашим наругу їх, що нею Тебе, Господи, вони зневажали.
показати весь коментар
17.08.2022 13:47 Відповісти
Любовь мавзолейных Шариковых Путлера к Донбассу поражает любое воображение...уничтожить самый рюZkaговорящий регион...это подвиг на тысячу лет вперёд...
показати весь коментар
17.08.2022 13:50 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2022 13:58 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2022 13:59 Відповісти
Який ще нахрен "хлопок"?
показати весь коментар
17.08.2022 14:02 Відповісти
рос тб досi уважно дивиться
показати весь коментар
17.08.2022 14:21 Відповісти
Просили ж путіна ввести, ось він і ввів. Всі замовлення виконує
показати весь коментар
17.08.2022 14:16 Відповісти
так просили по всей украине. и дальше что?
показати весь коментар
17.08.2022 23:41 Відповісти
Чекаємо сповіщення,як одним ударом ЗСУ пів маацкви знесли.
показати весь коментар
17.08.2022 15:53 Відповісти