ЗСУ знищили два ворожі "Смерчі" поблизу Чорнобаївки, - Хлань

Про це повідомив у фейсбуці депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, передає Цензор.НЕТ.
"Вчора неподалік Чорнобаївки окупанти виїхали двома реактивними системами залпового вогню "Смерч". Почали розкладатися, щоб завдати ударів по Миколаєву", - написав Хлань.
Він додав, що в цей же момент у ворога "прилетіло" від Збройних сил України: "Мінус 2 РСЗВ і плюс паніка в окупантів".
Вiдправ сина на вiйну в Чорнобаïвку, та отримай бiлi Жiгулi найближчим часом.