13004 відвідувача онлайн

ЗСУ знищили два ворожі "Смерчі" поблизу Чорнобаївки, - Хлань

рф,смерч

Про це повідомив у фейсбуці депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, передає Цензор.НЕТ.

"Вчора неподалік Чорнобаївки окупанти виїхали двома реактивними системами залпового вогню "Смерч". Почали розкладатися, щоб завдати ударів по Миколаєву", - написав Хлань.

Він додав, що в цей же момент у ворога "прилетіло" від Збройних сил України: "Мінус 2 РСЗВ і плюс паніка в окупантів".

Топ коментарі
+17
Для тех, кто не понимает масштабы противостояния: в большинстве случаев попыток обстрелов, ответка ЗСУ приходит в принципе превентивно. Это информация для клоунов "ааа пачиму ми не атвичаем, нам запритили взазаза"
показати весь коментар
27.08.2022 11:33 Відповісти
+10
Акцiя вiд АвтоВАЗу:
Вiдправ сина на вiйну в Чорнобаïвку, та отримай бiлi Жiгулi найближчим часом.
показати весь коментар
27.08.2022 11:50 Відповісти
+7
Пане Хлань , прошу завжди перевіряйте інформацію перед тим як оголошувати , правда це наше все , щоб ви не стали таким як Арестович - ********.
показати весь коментар
27.08.2022 11:42 Відповісти

Завантаження...