10674 відвідувача онлайн

Окупанти розгорнули на ЗАЕС в’язницю для катувань, - правозахисники

заес,аес,запорізька

Про це повідомляє "Східна правозахисна група", інформує Цензор.НЕТ.

За даними правозахисників, окупанти називають це місце "Енергетик".

"В’язням "вагнерівці" виливають під ноги розчин хлору в закритій камері, катують електричним струмом, душать целофановими пакетами тощо", - йдеться у повідомленні правозахисників.

Також повідомляється, що в’язниця "Енергетик" виконує функції фільтраційного табору: часто окупанти затримують місцеве населення цілими родинами. Варіант звільнення є лише один - грошовий викуп. Але він не розповсюджується на волонтерів і проукраїнськи налаштованих активістів.

Правозахисники наполягають на допуску місії МАГАТЕ на атомну станцію: "Комісія МАГАТЕ має провести моніторинг усієї ЗАЕС, а також взяти з собою представників Міжнародного комітету червоного хреста і Верховного комісара ООН з прав людини, щоб припинити катування і жорстоке поводження з в’язнями тюрми "Енергетик".

Раніше в Енергоатомі повідомляли, що росіяни катують працівників ЗАЕС перед приїздом МАГАТЕ.

Топ коментарі
+8
Давайте, папи, гамнесті й оони, бербоки і шольци, гутеріши, ердогани, макрони, давайте, кажіть, що то все (уйло одне, суки ви всі прокляті! Нехай ця війна торкнеться кожного з вас і ваших дітей особисто!
показати весь коментар
27.08.2022 15:38 Відповісти
+5
Тварюки кацапські , ви скоро самі опинитесь в цих в'язницях ?

Шизанутий ху@ ло йо@ нулся на всю свою ботоксну балду 🤬
показати весь коментар
27.08.2022 15:36 Відповісти
+3
всё готово для приёма комиссии МАГАТЕ.
показати весь коментар
27.08.2022 15:36 Відповісти

Завантаження...