Окупанти розгорнули на ЗАЕС в’язницю для катувань, - правозахисники

Про це повідомляє "Східна правозахисна група", інформує Цензор.НЕТ.
За даними правозахисників, окупанти називають це місце "Енергетик".
"В’язням "вагнерівці" виливають під ноги розчин хлору в закритій камері, катують електричним струмом, душать целофановими пакетами тощо", - йдеться у повідомленні правозахисників.
Також повідомляється, що в’язниця "Енергетик" виконує функції фільтраційного табору: часто окупанти затримують місцеве населення цілими родинами. Варіант звільнення є лише один - грошовий викуп. Але він не розповсюджується на волонтерів і проукраїнськи налаштованих активістів.
Правозахисники наполягають на допуску місії МАГАТЕ на атомну станцію: "Комісія МАГАТЕ має провести моніторинг усієї ЗАЕС, а також взяти з собою представників Міжнародного комітету червоного хреста і Верховного комісара ООН з прав людини, щоб припинити катування і жорстоке поводження з в’язнями тюрми "Енергетик".
Раніше в Енергоатомі повідомляли, що росіяни катують працівників ЗАЕС перед приїздом МАГАТЕ.
Шизанутий ху@ ло йо@ нулся на всю свою ботоксну балду 🤬