8507 відвідувачів онлайн
2 496 52

Українське зерно прямує до Ефіопії, яка потерпає від посухи, - Зеленський

зерно,порт

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українське зерно прибуло до порту Джибуті і буде доставлене до Ефіопії, яка перебуває на межі голоду.

"Хочу сьогодні подякувати всім нашим аграріям, портовикам, дипломатам, урядовцям, які повернули Україні статус реального гаранта продовольчої безпеки африканських країн. 23 тисячі тонн української пшениці за Продовольчою програмою ООН уже прибули в порт Джибуті. І будуть доставлені жителям Ефіопії, де зараз найгірша посуха за останні 40 років і мільйони людей – на межі голоду", - сказав він у відеозверненні, передає Цензор.НЕТ.

За словами Зеленського, Україна також повертає відповідні зв'язки з країнами Аравійського півострова – майже 40 тисяч тонн пшениці прямують до Ємену.

"Загалом уже більш ніж 1,5 мільйона тонн нашого продовольства експортовано морським шляхом із трьох портів, які запрацювали завдяки експортній зерновій ініціативі. Робимо все, щоб світ відчував значення України і був вдячний нашим людям", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+29
хто знає, як Ефіопія допомагає Україні, як вона хоча б голосує в ООН?

Ось що я знайшов - вона як правило голосує за РФ. Приклад - голосування за вигнання РФ із Ради з прав людини ООН. Не багато країн були проти і Ефіопія серед них

Але президентові какаяразница на це похер

показати весь коментар
01.09.2022 00:20 Відповісти
+28
Ефіоптвоюмать, ми дуже раді. Найвеличніший рятівник всього світу від голоду.
показати весь коментар
01.09.2022 00:14 Відповісти
+16
ЗЄ особисто рятує дітей Ефіопії. Прям сльози заважають писати. 😁
показати весь коментар
01.09.2022 00:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ефіоптвоюмать, ми дуже раді. Найвеличніший рятівник всього світу від голоду.
показати весь коментар
01.09.2022 00:14 Відповісти
показати весь коментар
01.09.2022 00:17 Відповісти
Россия вербует "добровольцев" из Эфиопии для войны в Украине, - СМИ (фото)
https://focus.ua/*******-novosti/513100-rossiya-verbuet-dobrovolcev-iz-efiopii-dlya-voyny-v-ukraine-smi-foto
черга "добровольців" під воротами російського посольства
показати весь коментар
01.09.2022 04:30 Відповісти
А вони там, в Ефіопії, працювати не пробували? Можливо й земля почне родити... Доречі, православна країна, свого часу "совок" їх від "колоніалізму" захищав, вони й досі оговтатись від того не можуть...
показати весь коментар
01.09.2022 00:16 Відповісти
Аналогічно ефіопи можуть завдати ще більш влучне питання: Україна з найблагодатнішим кліматом, з родючими грунтами, з багатими мінеральними родовищами, розміщена на перехресті комерційних доріг і т.п. - чому вона сама бідна на долю населення в Європі вже 30 років?
показати весь коментар
01.09.2022 01:57 Відповісти
Українці працюють, але не мають критичного мислення. А коли вибори, то взагалі,навіть звичайне мислення відключається.
показати весь коментар
01.09.2022 02:02 Відповісти
Порівнювати Ефіопію з Україною можуть тільки недолугі кацапи.
показати весь коментар
01.09.2022 02:52 Відповісти
В Україні бідна держава, а не населення. І зерно в України купує не Ефіопія, котра не має на це грошей, а міжнародні спонсори.
показати весь коментар
01.09.2022 02:53 Відповісти
нас рать на эфиопию хай воно затоне к ***** мать
показати весь коментар
01.09.2022 00:17 Відповісти
ЗЄ особисто рятує дітей Ефіопії. Прям сльози заважають писати. 😁
показати весь коментар
01.09.2022 00:17 Відповісти
тільки гроші за зерно з Ефіопії попрямують мимо України в офшор якогось агротрейдера, який нічого нікому в Україні не винен.
показати весь коментар
01.09.2022 00:18 Відповісти
висказуємо свою глибоку занепокоєність. З.І. а працювати ті ледарі не пробували? хоча про що це я, вониж угнітйоні і немають працювати
показати весь коментар
01.09.2022 00:18 Відповісти
хто знає, як Ефіопія допомагає Україні, як вона хоча б голосує в ООН?

Ось що я знайшов - вона як правило голосує за РФ. Приклад - голосування за вигнання РФ із Ради з прав людини ООН. Не багато країн були проти і Ефіопія серед них

Але президентові какаяразница на це похер

показати весь коментар
01.09.2022 00:20 Відповісти
Ефіопія утрималася від голосування в ООН щодо України і Криму. Їм парашка дорожча.
показати весь коментар
01.09.2022 00:26 Відповісти
показати весь коментар
01.09.2022 00:34 Відповісти
да и Йемен больше кацапам друг, чем нам
показати весь коментар
01.09.2022 00:39 Відповісти
нам він зовсім не друг - навіть не товариш
показати весь коментар
01.09.2022 00:44 Відповісти
Це дууууже важливо зараз для України! А те, що Україна потерпає від кацапської орди, то таке.
показати весь коментар
01.09.2022 00:21 Відповісти
а скільки зброї ефіопи Україні передали, яка потерпає від війни???
показати весь коментар
01.09.2022 00:21 Відповісти
А Шойгу казав, що Ефіопія - це військовий партнер Росії.
показати весь коментар
01.09.2022 00:23 Відповісти
На голосуванні щодо окупації Криму Ефіопія утрималась, на голосуванні про напад росії - теж. То може і нам утриматись від постачання їм зерна?
показати весь коментар
01.09.2022 00:24 Відповісти
Zэфиопо-билы
показати весь коментар
01.09.2022 00:25 Відповісти
Дикі муки наших полонених не начасі квазі голод ефіопи всьо наше. Коли ж ти вже ******** з танку
показати весь коментар
01.09.2022 00:26 Відповісти
у нас все так зашибись, что нужно едой разбрасываться
показати весь коментар
01.09.2022 00:27 Відповісти
зе думает стать презом эфиопии, когда его отсюда выпердят. надеюсь не дадут уйти
показати весь коментар
01.09.2022 00:28 Відповісти
У посольства РФ в Эфиопии собираются очереди мужчин, желающих повоевать в Украине, пишет агентство Reuters. Будущим наемникам обещают 2 тыс. долларов и последующее трудоустройство в России.

Каждое утро у посольства РФ в Эфиопии люди собираются в очередь и надеются поехать воевать в Украину в составе российской армии. Об этом пишет агентство Reuters со ссылкой на очевидцев и желающих стать наемниками.
показати весь коментар
01.09.2022 00:30 Відповісти
какое счастье! я просто слов не нахожу!
показати весь коментар
01.09.2022 00:32 Відповісти
Очень отрадно, что в этом зале сегодня присутствуют видные военачальники дружественных нам государств - Бурунди, Гвинейской Республики, Камеруна, Мали, Судана, Уганды, Чада, Эфиопии, Южно-Африканской Республики. Мы ценим вашу поддержку и намерены наращивать сотрудничество по взаимовыгодным проектам", - сказал Шойгу
показати весь коментар
01.09.2022 00:32 Відповісти
Вся "голодна Африка" - ось кого будемо годувати, союзників рашки
показати весь коментар
01.09.2022 11:52 Відповісти
зеля кормит наших врагов которые якшаются с шойгу
показати весь коментар
01.09.2022 00:33 Відповісти
Притом ***** 100% скажет что ето именно его заслуга что пошло зерно в Ефиопию и другие африканские республики
показати весь коментар
01.09.2022 00:44 Відповісти
Да как то насрать на ету Ефиопию, хоть бы по причине что ето рашистские прихвостни. А насчет засухи так скорее всего сами же в ней и виноваты.
показати весь коментар
01.09.2022 00:34 Відповісти
До лампочки та Ефіопія її засуха
показати весь коментар
01.09.2022 00:35 Відповісти
******* президент снова преподносит внешнеполитический зашквар как достижение, кормя, мягко говоря, недружественную нам страну
показати весь коментар
01.09.2022 00:37 Відповісти
великий внешнеполитический л*****
показати весь коментар
01.09.2022 00:39 Відповісти
параше даже кормить их не надо, кормит их зеля, а вербует их шойгу
показати весь коментар
01.09.2022 00:38 Відповісти
Им не зерно, а презервативы надо везти вагонами, это лучше решит проблему голода.
показати весь коментар
01.09.2022 01:02 Відповісти
Ефіопи це часом не брати друзі росіян?
показати весь коментар
01.09.2022 01:29 Відповісти
і я таке пам'ятаю, що вони дупу цілують лаптєногім. Хай жруть їх зерно
показати весь коментар
01.09.2022 01:37 Відповісти
поставляємо ворогам зерно, що б вони ще більше на нас *** клали...
показати весь коментар
01.09.2022 02:05 Відповісти
******** зє-банутий цирк. Для ... ?
показати весь коментар
01.09.2022 03:15 Відповісти
даешь борьбу с голодом в бурунди! потому что если боневтик кинет клич накормить Антарктиду, многие его уже не поймут...
показати весь коментар
01.09.2022 05:39 Відповісти
пприкол китайці арендуют землю в Ефіопії і збирають по три врожаї а місцевих постійно засуха
показати весь коментар
01.09.2022 05:56 Відповісти


ага, ми їм зерно, а вони проти нас воювати збирались
показати весь коментар
01.09.2022 06:11 Відповісти
Снаряди 152 мм, блд, шукайте! Вже нудить від пустопорожнього піару "небритого і неголеного"...
показати весь коментар
01.09.2022 07:50 Відповісти
А эфиопы записываются, добровольцами в армию орков вот так ***** малята
показати весь коментар
01.09.2022 08:07 Відповісти
Им должна понравиться наша котлета в тесте -
HIMARS делает из наёмников отличный фарш.
показати весь коментар
01.09.2022 11:42 Відповісти
я хотіла це все написати безпосередньо під відеозверненням, так мене не пускає туди((
мабуть, я забанена на зеленій сторінці фейсбуку (бо я там колись написала, що єрмак - полковник фсб)
показати весь коментар
01.09.2022 09:10 Відповісти
я радий за ефіопів.Дякую.Дуже дякую.
показати весь коментар
01.09.2022 09:26 Відповісти
Зеля все життя і навіть зараз займається фуйнею. Ми маємо допомогати союзникам Путлера ?
показати весь коментар
01.09.2022 10:15 Відповісти
Может Зеленский с Арохамией сразу в россию зерно продавать будут?
показати весь коментар
01.09.2022 16:56 Відповісти