Зеленський обговорив із главою МЗС Данії Кофодом відбудову інфраструктури Миколаївщини

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у телеграмі Зеленського.
"Радий знову бачити в Києві міністра закордонних справ Данії Еппе Кофода. Цінуємо політичну, фінансову, збройну підтримку України з боку Данії в цей складний час. А також допомогу нашим людям, які залишили свої домівки через війну. Для нас дуже важливо, що Данія погодилася долучитися до відновлення об’єктів інфраструктури на Миколаївщині. Дякуємо за все, що ви робите для нашої країни, та цей візит", - підкреслив Зеленський.
Люди гибнут,страна на волоске ,а он всё об Украине думает - шо ещё можно сбудивнычить...