4010 відвідувачів онлайн

Зеленський обговорив із главою МЗС Данії Кофодом відбудову інфраструктури Миколаївщини

кофод

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у телеграмі Зеленського.

"Радий знову бачити в Києві міністра закордонних справ Данії Еппе Кофода. Цінуємо політичну, фінансову, збройну підтримку України з боку Данії в цей складний час. А також допомогу нашим людям, які залишили свої домівки через війну. Для нас дуже важливо, що Данія погодилася долучитися до відновлення об’єктів інфраструктури на Миколаївщині. Дякуємо за все, що ви робите для нашої країни, та цей візит", - підкреслив Зеленський.

Топ коментарі
+9
Кто про шо а вшивый про баню...
Люди гибнут,страна на волоске ,а он всё об Украине думает - шо ещё можно сбудивнычить...
показати весь коментар
01.09.2022 19:22 Відповісти
+8
ви нам тільки дайте гроші, а ми знайдемо у який асфальт їх сп*здити!
показати весь коментар
01.09.2022 19:33 Відповісти
+7
Продал бы виллу в Италии и помог бы....
показати весь коментар
01.09.2022 19:21 Відповісти

Завантаження...