9728 відвідувачів онлайн
9 090 150

Порошенко передав безпілотники Autel бійцям ССО

Петро Порошенко передав безпілотники Autel та інше спорядження для бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "ЄС".

Порошенко передав безпілотники Autel бійцям ССО 01

"Я сьогодні передаю нашим друзям обладнання і дрони – "очі", які дозволять їм ще більш ефективно виконувати своє завдання. Про яке ми не можемо розповісти, але просто повірте: вони дуже-дуже ефективні", – зазначив Порошенко.

Командир загону ССО, майор Григорій Сіваченко подякував Порошенку та волонтерам за допомогу ЗСУ. "Ці дрони рятують життя нашим підготовленим воїнам", – сказав Сіваченко.

Порошенко передав безпілотники Autel бійцям ССО 02

"Ми не зупиняємося в допомозі армії і робимо це разом з вами. Бо половина вартості кожного з майже 400 дронів – це ваші гроші, ваша допомога, ваша небайдужість і наша спільна рішучість захистити Україну. Кожен закуплений нами дрон безпосередньо потрапляє в руки тих, хто його буде використовувати найбільш ефективно", – звернувся політик до всіх українців, які переказують кошти на спільні проєкти ГО "Справа Громад" та Фонду Порошенка.

Нагадуємо, Фонд Порошенка та волонтери ГО "Справа Громад" також придбали 11 італійських бронемашин MLS SHIELD, пікапи та вантажівки для підрозділів ЗСУ. Техніка вже надійшла у фронтові бригади. Порошенко повідомив про новий контракт на постачання великої партії БПЛА оперативного рівня "Очі Арти". Днями Петро Порошенко також презентував бойового робота, який буде використовуватись парамедиками батальйону "Госпітальєри" для евакуації поранених воїнів.

Загалом з 24 лютого структури Порошенка спрямували на підтримку ЗСУ понад півмільярда гривень. За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброя, сотні автомобілів на потреби фронту, серед них бронемашини, вантажівки та пікапи, тепловізори, сотні дронів, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування.

Топ коментарі
+56
ну не можна ж так піаритися, Гетьмане !!!!
зараз зелені жаби ж жовчу вдавляться ))))
показати весь коментар
02.09.2022 18:08 Відповісти
+50
Якогь президента шобла просрала! Гидко за вас 73 відсотки
показати весь коментар
02.09.2022 18:10 Відповісти
+43
Ну дик, це ж не віллу в Італії кацапам за бабки здавати, замість того щоб поселити біженців мамочок з діточками
показати весь коментар
02.09.2022 18:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
показати весь коментар
02.09.2022 18:45 Відповісти
"Какая разница?"
показати весь коментар
02.09.2022 18:48 Відповісти
щось у вас подлякових ботів, методички з ольгінським засмородом... Власного виробництва бракує?
показати весь коментар
02.09.2022 19:38 Відповісти
захлохни зебил, твой бред нинашо не налазит...
показати весь коментар
02.09.2022 19:38 Відповісти
А ще брата убив і 80 мільярдів баксів украв
Кацап, не применшуй злочини Пороха. ЧИ може ти - порохобот?
показати весь коментар
02.09.2022 19:39 Відповісти
показати весь коментар
02.09.2022 19:48 Відповісти
Нічого дивного немає. Звільняли, аж до Іловайську, коли зайшла царська техніка, з якою ми впоратись не могли.
показати весь коментар
02.09.2022 21:54 Відповісти
Для оновлення армії потрібен був час. І саме ця, оновлена Порошенком армія зупинила кацапів в 2022 році. То хто кого намагається дурняви виставляти?
показати весь коментар
02.09.2022 23:19 Відповісти
Якщо брати конкретно персону, то ніхто не поміг армії більше за Пороха.
показати весь коментар
02.09.2022 18:50 Відповісти
На подяку за це армія піднатужилась і обрала Зєлю
показати весь коментар
02.09.2022 20:05 Відповісти
На жаль. Нехай тепер воюють. Не доходить через голову, дійде через інше місце.
показати весь коментар
02.09.2022 20:12 Відповісти
давно спростований фейк анархістів сволоти тягнисрака та нацсук сабакова. А що, його тепер на озброєння взяли в подляка, нема чим іншим виправдати своє "********"?
показати весь коментар
03.09.2022 11:31 Відповісти
а зеля передал бойцам всу пару новых уголовных дел
показати весь коментар
02.09.2022 18:56 Відповісти
порох, як та невтомна мураха, тягне і тягне в армію.
в опі теж невтомні - тягнуть і тягнуть гуманітарку і взагалі все до чого зелені рученята дотягнуться.
показати весь коментар
02.09.2022 18:59 Відповісти
показати весь коментар
02.09.2022 19:01 Відповісти


Реєстрація: 02 вересня 2022
О, подоляки потягнулися
показати весь коментар
02.09.2022 19:08 Відповісти
мокша, судячи з ніку.
показати весь коментар
02.09.2022 19:32 Відповісти
а зеленые реально дебилы
показати весь коментар
02.09.2022 19:23 Відповісти
Приклад: в
показати весь коментар
02.09.2022 20:54 Відповісти
А ще він брата вбив і вкрав 80 мільярдів баксів
показати весь коментар
02.09.2022 19:27 Відповісти
Ідіот від народження чи бояри пережер?
показати весь коментар
02.09.2022 19:28 Відповісти
урод это ты, а зеля сдал луганскую обл. и юг
показати весь коментар
02.09.2022 19:31 Відповісти
а что передал 95 квартал чтобы об этом писать
показати весь коментар
02.09.2022 19:33 Відповісти
А 95 квартал запилил блокбастер о ботофермах на канале Гроші в стиле неопутинизма. До сих пор плююсь.
показати весь коментар
02.09.2022 21:02 Відповісти
Хочеш їх замінити ?
пратівний...
показати весь коментар
02.09.2022 19:33 Відповісти
Дякуємо,Петро Олексійович
показати весь коментар
02.09.2022 19:32 Відповісти
а зеленских передал дулю с маком, даже скумбрии пожалел
показати весь коментар
02.09.2022 19:37 Відповісти
А що ж робитиме «знаменитй» супутник притули?
показати весь коментар
02.09.2022 19:42 Відповісти
спутник будет отслеживать куда перешел навар
показати весь коментар
02.09.2022 19:50 Відповісти
показати весь коментар
02.09.2022 19:49 Відповісти
это невозможно, иначе встретится материя и антиматерия
показати весь коментар
02.09.2022 19:51 Відповісти
а чим ЗЕ поможе ? Останню футболку півроку донашує.
показати весь коментар
02.09.2022 20:13 Відповісти
Що робити: іміджмейкер ліпив крутого мачо, а вийшов звичайнісінький жлоб...
показати весь коментар
02.09.2022 20:16 Відповісти
А бубочка (оманський) передав дулю з маком...
показати весь коментар
02.09.2022 20:22 Відповісти
https://m.youtube.com/watch?v=hma-URPe2LQ
показати весь коментар
02.09.2022 20:49 Відповісти
Це шоколаднік піариться, а міг би як бубочка здати свою європейську віллу кацапам і заробив би 50 тис, а потім італійські змі розказали про це на весь світ.
показати весь коментар
02.09.2022 21:13 Відповісти
А Зеленский , что купил для ЗСУ?? ОфшорнЫй барЫга!!
показати весь коментар
02.09.2022 21:49 Відповісти
Ага! а от такой ответ вам, порохоботы проклятые: