11514 відвідувачів онлайн

Німеччина анонсувала передачу Україні 16 машин BIBER і 10 танків Gepard

танк,gepard

Зенітні самохідні артилерійські установки Gepard будуть поставлені Україні зі складів промислових підприємств, питання щодо їх оснащення ще вирішуватиметься.

Про це сказав журналістам у Берліні представник пресслужби Міноборони ФРН Давід Гельмбольд, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Гепарди" багато років не стоять на озброєнні Бундесверу, це означає, що нема потреби заміняти їх, вони надаватимуться з запасів промисловості", - сказав Гельмбольд.

Водночас він не конкретизував, коли ця техніка буде передана ЗСУ.

Коментуючи можливість оснащення цих машин, він зазначив, що є різні можливості та системи, наприклад, встановити на них обладнання ППО або інше. Конкретні питання будуть обговорені в межах НАТО зі союзниками, зауважив Гельмбольд.

Міністр оборони ФРН Крістіне Ламбрехт за результатами зустрічі на авіабазі в Рамштайні заявила, що "друга партія зенітних танків Gepard буде поставлена незабаром". Крім того, за її словами, невдовзі має бути поставлений і мостоукладальний танк Biber.

Міністр також зазначила, що Німеччина передасть Україні "зимовий пакет": електрогенератори, термоодяг, їжу та польове спорядження.

Згідно зі списком "Військова допомога Україні" на сайті німецького уряду, ФРН планує поставити Україні 16 броньованих мостоукладальних машин BIBER і 10 зенітних танків GEPARD, а також близько 6000 боєприпасів до них.

Топ коментарі
+10
6000 *********** це на 1 зарядку 10 гепардів, а далі чим з них стріляти ? Ох і хитрожопі шольци , типу і Україні допомогли зброєю і мордор не розсердили. Тепер зрозуміло, що мають на увазі орки розказуючи в ООН, що західна зброя нічого не вирішує.
показати весь коментар
09.09.2022 15:48 Відповісти
+9
І з плюсами?
показати весь коментар
09.09.2022 15:30 Відповісти
+8
Тим, хто постійно дорікає Шольцю. Перегляньте ефір від сьогодня: "ЗСУ використали на Харківщині принцип бумеранга" з Дмитром Снєгирьовим. Він пояснює, що звинувачення Німеччини у небажанні постачати Україні бронетехніку - брехня. Саме "Гепарди" прикривають зараз наступ ЗСУ на харківському напрямі. А передана Німеччиною РЛС "Кобра" взагалі унікальна. Вона дозволяє за 2 хвилини обчислити до 40 вогневих цілей на відстані до 100 км. Крім того, Німеччина передала ЗСУ 200 високоточних снарядів "Вулкан" з GPS-наведенням. Це аналог американських "Екскалібурів". Похибка влучення в ціль - 1 метр! За це треба дякувати.
показати весь коментар
09.09.2022 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
анонсувати по німецьки не значить передати
показати весь коментар
09.09.2022 15:30 Відповісти
Маємо надію, що передадуть. Більшість країн вже зрозуміли - хто буде переможцем у цій війні добра над всесвітнім злом!
показати весь коментар
09.09.2022 15:40 Відповісти
відчепіться від Німеччини, ідіть і вимагайте у свого Боневтіка він вам всім анонсував і обіцяв рай, де він? А рай по-Зеленські в асфальті. Він за рік став олігархом, мільярдером, але "нє варующім мальчіком" бо куди братися конфетному бізнесу до асфальтного, де зариті бюджетні людські гроші.Там і ракети і танки і ППО зарито, мерщій до Боневтіка, він вам дасть більше.
показати весь коментар
09.09.2022 16:35 Відповісти
І з плюсами?
показати весь коментар
09.09.2022 15:30 Відповісти
Сьогодні бачив відео - саме з такими хрестами на БТРах ЗСУ наступають ))
показати весь коментар
09.09.2022 20:11 Відповісти
апять? может хватит ?
показати весь коментар
09.09.2022 15:33 Відповісти
досить цієї балаканини, вони і в січні знову анонсують.
показати весь коментар
09.09.2022 15:34 Відповісти
Ви танки даєте? Найн! Тільки показуєм. Красівоє....
показати весь коментар
09.09.2022 15:36 Відповісти
Чи німці вирішили приєднатись до переможців?
показати весь коментар
09.09.2022 15:42 Відповісти
Дякуємо.
показати весь коментар
09.09.2022 15:42 Відповісти
"Gepard " -- аналог "Шилка" или "Тунгуска", Мостоукладчики --
до 20м в Украине пс ь МТ-55 работать могут в воде, до 1м глубины
но расклад не накатной, а "ножницы".
показати весь коментар
09.09.2022 15:44 Відповісти
че звиддишь? - шилке и тунгуске - аналоГовнет
показати весь коментар
09.09.2022 17:15 Відповісти
По тобі шилка лупила ? (( Отож бо що ні , а то б не триндів , гуморист (( Не все те що із присмаком старості - лайно . Подивися чим у основному кацапські "важчі воздуха " збивають , на яких танках їх луплять і з якими автоматами у бій ідуть а тоді юродствуй , хєнєраліссімус ((
Пи си . Ну іще одне для тебе просвітленого , знайди для гепардів снаряди після тих 6000 що дають , а для шилки якось ***** - у кожному воєнторзі завались ((
показати весь коментар
09.09.2022 20:17 Відповісти
Взагалі не аналог, ні в чому. Хиба що усі вони на гусеничному шасі.
Це як сказати, що Смерч аналог HIMARS.
показати весь коментар
09.09.2022 20:12 Відповісти
Вільха - аналог Смерча , лупить на 100 з точністю Хімарса так що нічого там офігенно недоступного немає , недоступними для нашого керівництва останні роки були мізки , бо якби вони їх мали , то Хімарси нам би не знадобилися ((
показати весь коментар
09.09.2022 20:22 Відповісти
Вільха - не аналог Смерча, а його модифікація. До точності Хаймарсу їй як до неба раком, не кажучи вже про усі інші ТТХ. Міфи про аналагавнєтнасть української збої такі ж далекі від реальності як і кацапські мультики.
показати весь коментар
09.09.2022 22:38 Відповісти
Дам відповідь на кожне речення : 1. Круто що знаєш про модифікації - написав на твоє " не аналог ні в чому " " смерч не аналог хімарса " (( Відразу видно руку спеца , не один обстріл смерча витримав і коригував роботу українських ракетників коли ті вільхою били (( 2. Кажеш точності немає (( - видно що сидів у окопі коли туди вільха прилетіла (( інші ТТХ - вільха 100 км хімарс 80 і в бік кацапії не стріляти (( то що там з ТТХ ? (( 3. А отут вже по простецькому - кажеш міфи про українську зброю ? (( - не ***** дурню про те у чому ніхера не розбираєшся - Нептун - міф ? Стугна - міф ? Богдана - міф ? Грім яким у Криму аеродром рознесли - міф ? Та іди ти тоді ***** і не повертайся , хома невіруючий , ти ще мені тут про***** що без зенелоха ЗСУ кацапів би не знищували а він нас у світле майбутнє проведе !
показати весь коментар
09.09.2022 23:49 Відповісти
P.S. https://apostrophe.ua/ua/news/society/2022-06-24/slishkom-horosha-dlya-ukrainyi-kak-minoboronyi-sorvalo-zakupku-raketnogo-kompleksa-vilha/272645 прочитай дурню про "не аналог " може хоч тоді свої жиром заплилі оченята на світ роздереш !
показати весь коментар
09.09.2022 23:52 Відповісти
Я таку дурню читаю лише коли треба показати приклад людського невігластва, що пишуть на далекі від власного розуміння теми.
показати весь коментар
10.09.2022 23:36 Відповісти
По-перше, я писав свій комент людині, яка порівнювала Гепард (якому на 85% ураження цілі потрібно 20 снарядів) з Тунгузками/Шилками, яким на 30% ураження цілей потрібно 200-300).
А якщо вже ти вліз з порівнянням саме HIMARS з Вільхою, то американський комплекс має набагато більшу номенклатуру засобів ураження, які мають значно більшу дальність, незрівнянно більшу точність та на порядок кращій захист від перешкод і здатність долати ПРО.
Нептун - це лише модернізована совкова Х-35, яка може топити старі кацапські кораблі, але ніколи не подолає ******* натівську ПРО. Стугна - застарілий ПТРК, який не має системи самонаведення та потребує роботи оператора. Такі ПТРК почали надходити до країн НАТО ще 50 років тому. Богдана - звичайна гаубиця, яку, за відсутності іншого прикрутили до звичайного автомобільного шасі. Без західних *********** нічого собою не представляє.
Без придушення ППО американськими AGM-88 жоден Грім не долетів би до Криму, якщо це взагалі був саме Грім. Усе що може народити український військпром ажніяк не є конкурентом західній зброї. Це зовсім не означає, що не треба нічого робити, і що те що було зроблено (в умовах протидії української влади) не було справжнім виробничим подвигом.
Я знаю ситуацію з середини, а не з ютубів та тіктоків, звідки ти набрався усього цього урапатріотичного брєда.
показати весь коментар
10.09.2022 23:34 Відповісти
У твоїй ситуації , задрот, добре вже те що ти хоч читати навчився (( Ти , дурню , запитай тих хто на передовій кацапів палить чим йому це зручніше робити - 50 річною, як ти кажеш , Стугною чи передовим джавеліном з удвічі меншою дальністю та потужністю , а про Богдану тобі дебілу взагалі пояснювати нічого бо до тебе нічого не дійде (( сиди стукай по своїй клаві і тіш себе думкою що вона у тебе імпортна , а те що її в китаї зробили за технологіями маодзедуна - то все херня , зате імпортна , не наша (( читай і далі херню про високі технології і свято вір у те що на фронті перемагають не хлопці з автоматами , а китайські дрони з вогами (( Ага , іще велика номенклатура *********** до хімарса (( дибіл бл@дь ((
показати весь коментар
11.09.2022 01:39 Відповісти
У Джавеліна та Стугни абсолютно різні задачі, і якби не Джавеліни, то ЗСУ мали б набагато більше проблем зі стриманням атак бронетехники.
Таке тупориле бидло як ти, мені, людині з військовою освітою, звісно нічого не може пояснити в принципі, навіть якого біса ти й досі існуєш на цьому світі даремно споживаючи ресурси.
показати весь коментар
11.09.2022 18:17 Відповісти
Такі долбо#оби як ти так дурнями і залишаться пишаючися своєю військовою освітою ! Воєн сраний , якого хера не воюєш ? Свою військову освіту разом з абдристовичем отримував видно , мабуть разом з ним іще і "тридцять бойових виходів " здійснив у інтернет !
Тут ******* яка Стугна хренова , а тут вже триндить про різні задачі (( ***** пішов "спец " вонючий !
показати весь коментар
11.09.2022 21:30 Відповісти
Ти тут сереш вже багато років, і завжди лише найтупориліши лайном.
Це твоя професія, чи ти просто звичайне безробітне чмо, не здатне ні на що корисне?
Питання, звісно, риторичне (це означає, шо відповідати не треба).
показати весь коментар
12.09.2022 10:12 Відповісти
Аргументи закінчилися , воєн ? Ну тоді у тебе залишається лише одне - туди де пішов - відсмоктати Бувай , пізд@бол ваінствєнний
показати весь коментар
12.09.2022 21:16 Відповісти
Аргументи, то для людей, а для лайна типу тебе лише =>
показати весь коментар
12.09.2022 22:26 Відповісти
Там вже тобою зайнято , так що смокчи і не цвірінчи , військовоосвічений дурнику
показати весь коментар
12.09.2022 22:44 Відповісти
6000 *********** це на 1 зарядку 10 гепардів, а далі чим з них стріляти ? Ох і хитрожопі шольци , типу і Україні допомогли зброєю і мордор не розсердили. Тепер зрозуміло, що мають на увазі орки розказуючи в ООН, що західна зброя нічого не вирішує.
показати весь коментар
09.09.2022 15:48 Відповісти
Можно просто как БТР использовать. Но ты, касап - до такого не додомался бы - потому вас и гонят вонючими тряпками по Украине.
показати весь коментар
09.09.2022 17:16 Відповісти
Просто смішно читати такі звинувачення від "руськощелепного" , а ще більше кацапа палять його поради. Який БТР, де на гепарді має розміститися десант ? Кацапчику ти явно передивився фільмів про велику вітчизняну війну у яких "діди" штурмують Берлін верхи на Т-34.
показати весь коментар
09.09.2022 18:12 Відповісти
Подивись як працює Гепард і тоді не будуть виникати ідіотські питання.
показати весь коментар
09.09.2022 20:09 Відповісти
Тим, хто постійно дорікає Шольцю. Перегляньте ефір від сьогодня: "ЗСУ використали на Харківщині принцип бумеранга" з Дмитром Снєгирьовим. Він пояснює, що звинувачення Німеччини у небажанні постачати Україні бронетехніку - брехня. Саме "Гепарди" прикривають зараз наступ ЗСУ на харківському напрямі. А передана Німеччиною РЛС "Кобра" взагалі унікальна. Вона дозволяє за 2 хвилини обчислити до 40 вогневих цілей на відстані до 100 км. Крім того, Німеччина передала ЗСУ 200 високоточних снарядів "Вулкан" з GPS-наведенням. Це аналог американських "Екскалібурів". Похибка влучення в ціль - 1 метр! За це треба дякувати.
показати весь коментар
09.09.2022 16:04 Відповісти
за це теж дякуємо особисто шульцу
Німеччина ігнорує прохання України щодо розширення постачання озброєння - Die Welt
У квітні Україна отримала пропозиції від Rheinmetall щодо купівлі 100 бойових машин піхоти Marder та 88 основних бойових танків Leopard 1, включно з навчанням та ************, на суму 268 млн євро. Виробник обіцяв зробити все швидко. Відповідну заявку на експорт було подано негайно, але канцлер не реагує на неї останні п'ять місяців.
показати весь коментар
09.09.2022 16:13 Відповісти
Не переживай! Як війна закінчиться - там і приспіє обіцяна Шольцем техніка
показати весь коментар
09.09.2022 16:20 Відповісти
Частіше німці не анонсують, а онансують!
)))
показати весь коментар
09.09.2022 16:15 Відповісти
гепард это не танк, а зрк ближнего действия. "гениальные" советские конструкторы создали из нее зрк тунгуска через 10 лет. нам все ж лучше чем ничего, только много разных моделей не нужно, лучше одной линии придерживаться для нормальной логистики и совместимости
показати весь коментар
09.09.2022 16:21 Відповісти
Тут могут быть и именно танки. ЗРК на шасси танка было выполнено.
показати весь коментар
09.09.2022 16:26 Відповісти
в германии есть серия танков леопард, гепардов нет
показати весь коментар
09.09.2022 16:33 Відповісти
Ну по факту в Німеччині Flakpanzer l Gepard класифікується я к зенітний танк, оскільки має в арсеналі протитанакові підкаліберні снаряди.
показати весь коментар
09.09.2022 18:58 Відповісти
обіцяти ще не значить одружитись !
показати весь коментар
09.09.2022 16:28 Відповісти
Ще раз і ще раз нагадую, що Шольц не президент України, його вибрали німці, щоб він захищав їх, щоб виробляв зброю їм, щоб розвивав економіку у них, в Німеччині. Ви вибрали Зеленського, то всі питання до нього, чому він за три роки не закупив для оборони жодного снаряду, не зробив жодної ракети, хоча проети були готові і "бариги" залишили для цього 170 мільярдів гривень, не кажучи про долари, які потрапили в Україну після виграшних у Газпрома судів. Де воно все, куди поділося? Ідуть і запитайте у свого і не лізьте з брудом до німців, ви їх маєте дякувати, що не кинули вас перед кацапами, як це зробив Боневтік і зараз стрілки переводить на Шольца.
показати весь коментар
09.09.2022 16:41 Відповісти
Весь свій непотріб віддають. Утилізація його обійшлась би дорожче, ніж трапнспортування до України. Питання - чому б цього було не зробити з перших днів війни? Відповідь - німці підігрували кцпам скільки могли (поки самери не присварили). Після війни Україна має виставити рахунок Німеччині за 2-у світову війну - 5 трлн доларів, не менше
показати весь коментар
09.09.2022 17:04 Відповісти
Діду, а ти солдатам у війну як допомагав ? --- Та по різному, набої підносив, харчі, в розвідку ходив... --- А вони що казали ? --- Зер гут, Вольдемар, зер гут !...
показати весь коментар
09.09.2022 17:09 Відповісти
Дякуємо.
показати весь коментар
09.09.2022 17:20 Відповісти
це, *ука, німці, поки не отримаємо доти не повірю.
показати весь коментар
09.09.2022 17:21 Відповісти
німці нам нічого не зобов'язані давати але дають і зброю і БК, навчають і лікують солдатів, прихистили майже мільйон біженців, вводять санкції проти москалів. Скиглення про поганих німців має московське походження, це їхній почерк.
показати весь коментар
09.09.2022 19:24 Відповісти
НЕ ВЕРЮ)))
показати весь коментар
09.09.2022 19:48 Відповісти
Жопошники! Досить триндєть!
показати весь коментар
09.09.2022 20:12 Відповісти