10060 відвідувачів онлайн

Зеленський поспілкувався із істориком Снайдером для його майбутньої книги

Президент України Володимир Зеленський поділився спогадами про початок повномасштабної війни з РФ з американським істориком Тімоті Снайдером, який планує використати цю розмову у своїй майбутній книзі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав Зеленський у телеграмі.

"Про питання свободи, безпеки та вибору, роль правди в політиці та дипломатії говорили сьогодні з професором Єльського університету Тімоті Снайдером. Поділився своїми спогадами про початок повномасштабного вторгнення та Нормандську зустріч 2019 року", - зазначив він. 

Президент зазначив, що американський історик планує використати у своїй майбутній книзі фрагменти цієї розмови.

"Вдячний за те, що про Україну та нашу боротьбу за незалежність дізнаються ще більше людей!", - наголосив глава держави.

Зеленський поспілкувався із істориком Снайдером для його майбутньої книги 01

Топ коментарі
+33
Книга Тімоті Снайдера : Історія про те як попри зраду президента народ все ж відстояв Незалежність країни.
показати весь коментар
10.09.2022 20:08 Відповісти
+27
не рановато ли? следственная комиссия по расследованию подготовки к войне свою историю не рассказала.
показати весь коментар
10.09.2022 20:05 Відповісти
+16
На Черчиля ты не тянешь буба и твоя воровитая свита
показати весь коментар
10.09.2022 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
йо! а де ж єрмак????
показати весь коментар
10.09.2022 20:01 Відповісти
Якщо не у тій самій залі, то десь у суміжній кімнаті. Він блджад, здається, усюди. Зримо чи незримо.
Нажаль...
показати весь коментар
10.09.2022 20:07 Відповісти
Під столом на вахті
показати весь коментар
10.09.2022 20:23 Відповісти
Сірий в сірому светрі.
показати весь коментар
10.09.2022 21:45 Відповісти
а на нього абдристович саме бронежилєтку перед інтерв'ю, як на глобус, натягує )
показати весь коментар
10.09.2022 20:27 Відповісти
не рановато ли? следственная комиссия по расследованию подготовки к войне свою историю не рассказала.
показати весь коментар
10.09.2022 20:05 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2022 20:15 Відповісти
От скажіть , яка абсурдно тяжка доля України - вириватися з багатовікового рабства ,маючи символом звільнення таку історично абсурдну постать ,обрану
самими жеукраїнцями в епоху найбільше культивованого похерізму вже в Українській незалежній державі.
показати весь коментар
10.09.2022 20:25 Відповісти
Власне на це питання слідча комісія також має дати відповідь у своїх висновках. Якщо бажаємо "never again", висновки мають бути вивчені напам'ять кожним з нас. Якщо не бажаємо, історія повернеться у вигляді нових Буч. Все просто...
показати весь коментар
10.09.2022 20:33 Відповісти
О ні , це не слідча комісія має зробити , це влада достойна слави переможців, повинна дати людям таку гуманітарну доступну цікаву виховальну пропаганду на вільних медіа, вільних від пінчуківщини з савіковщиною - тільки прикладу власного горя поданого такими як Портріков , наприклад буде майжедостатньо .
показати весь коментар
10.09.2022 20:44 Відповісти
Вбачаюсь , мала на увазі Віталія Портнікова - невтомного оптиміста котрий вірить в Україну
показати весь коментар
10.09.2022 20:45 Відповісти
Слідча крмісія і не буде цього робити. Проте вона зробить висновки, а народ з тих висновків має чомусь навчитись. Так це має спрацювати. А Порников - молодець, також дуже його поважаю
показати весь коментар
10.09.2022 21:43 Відповісти
Президент, який не злякався!
показати весь коментар
10.09.2022 20:06 Відповісти
щеневтік!
показати весь коментар
10.09.2022 20:08 Відповісти
Злякався. Злякався сказати правду про агресію, бо думав що всі повтікають та нікому буде захищати. Ілі ета друґоє?
показати весь коментар
10.09.2022 20:10 Відповісти
Ты точно его лицо когда нибудь видел? Он по жизни переляканый! Мелкое бздливое чмо
показати весь коментар
10.09.2022 23:18 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2022 23:36 Відповісти
Книга Тімоті Снайдера : Історія про те як попри зраду президента народ все ж відстояв Незалежність країни.
показати весь коментар
10.09.2022 20:08 Відповісти
На Черчиля ты не тянешь буба и твоя воровитая свита
показати весь коментар
10.09.2022 20:08 Відповісти
Ему до Черчилля, как шакалу до льва.
показати весь коментар
10.09.2022 20:22 Відповісти
всього лиш на Яновича, він також ******** книжки видавати ))))
Який сюр.....цирк гастролює
показати весь коментар
10.09.2022 20:42 Відповісти
І в етам он вєсь !!! Тільки б не заважав
показати весь коментар
10.09.2022 20:13 Відповісти
Колись казали про теплу ванну Єрмака , фсьо Єрмак...
показати весь коментар
10.09.2022 20:14 Відповісти
"Про*балі"
показати весь коментар
10.09.2022 20:21 Відповісти
О "пісасатєль"! А про крота д'єрмака, та інших запроданців він напише правду? Чи це буде казочка про найвеличнішого боневтіка який переміг у війні?
показати весь коментар
10.09.2022 20:16 Відповісти
Боневтік стояв на першому танку, прокладав дорогу військам і лякав кацапів своїм небритим мурлом
показати весь коментар
10.09.2022 20:19 Відповісти
Ооо!!! Уже сраколизи починають оди і кантати виспівувать небритому чму
пам'ятники на черзі?
показати весь коментар
10.09.2022 20:17 Відповісти
Мля, ну просто лєнін і Уеллс
показати весь коментар
10.09.2022 20:20 Відповісти
і розповідає про "расею во мгле" )))
показати весь коментар
10.09.2022 20:33 Відповісти
Какоє житіє моє, пьос ти смердячий!
показати весь коментар
10.09.2022 20:21 Відповісти
И что оно могло рассказать? как сралось, ссалось и пыталось сбежать но военные взяли за жопу и вынудили остаться?
показати весь коментар
10.09.2022 20:24 Відповісти
На час виходу книги стане актуальною назва "Чи ще не втік?" З підзаголовком "як зраджувати Конституції"
показати весь коментар
10.09.2022 20:24 Відповісти
Ukrainian

@ukrainiansfirst

·

https://twitter.com/ukrainiansfirst/status/1568543973102292992 7 ч

Звернення до президента..

https://twitter.com/i/status/1568543973102292992
показати весь коментар
10.09.2022 20:24 Відповісти
My unrun.
показати весь коментар
10.09.2022 20:29 Відповісти
Професор Тімоті, та знайди ти в Україні освічених істориків і пиши свою книгу скільки влізе! Ну де історія і знання, а де ЗеЛох?? Ну піди ти Тімоті у військових з передової попитай і постраждалих цивільних....нє воно полізло до клоуна кривляки тупорилого інтерв'ю брати... Щось є сумнів що той професор Тімоті розумна людина.
показати весь коментар
10.09.2022 20:27 Відповісти
Дуже розумна,прочитайте його хоч би *Криваві землі*.
показати весь коментар
10.09.2022 21:49 Відповісти
"Боневтік" від правосуддя не втік. Бо не зміг!
показати весь коментар
10.09.2022 20:27 Відповісти
Дай Бог. Але про це поки що рано говорити...
показати весь коментар
10.09.2022 20:43 Відповісти
Самое время
показати весь коментар
10.09.2022 23:19 Відповісти
Я мав на увазі, що рано говорити: "Боневтік" від правосуддя не втік. Бо не зміг!"

А от конструктивна критика влади завжди на часі - тут я з Вами згоден.
показати весь коментар
11.09.2022 11:03 Відповісти
Яке воно зухвале
Треба писати книгу, як геноцидник зеленський мріяв здати країну, тільки ЗСУ і український народ стали йому на заваді.
показати весь коментар
10.09.2022 20:28 Відповісти
Ja zhe gavarju , on narciss i potencialnii ***** 2.0 , a zapad i zefanati etamu spasobstvujut !
показати весь коментар
10.09.2022 20:28 Відповісти
т.1 "малая банковая"
т.2 "возрожденіє. великого відбудівництва"
т.3 "план маршалла - непахана цілина"
показати весь коментар
10.09.2022 20:30 Відповісти
Резюме:
Санітар записує маячню та фантазії шизофрєніка для докторської дисертації начальника відділення амбулаторії для психічно хворих людей.

Цікаво: а чи буде там "велике крадівництво", "західні нагнєтатєлі паніки", "шашлики на травневі свята", вивезення своєї родини за кордон за 10 днів до вторгнення, зменшення витрат на оборону та скорочення армії, розпродаж "надлишкового майна" ЗСУ, зупинка ракетних програм, відновлення "великого крадівництва" під час активних бойових дій, політичні переслідування, утиск свободи слова, порушення Конституції та законів України і ще багато чого? Чи "не на часі"?
показати весь коментар
10.09.2022 20:32 Відповісти
"Як з "Пісюніста" вирости в "БоНеВтіка"
показати весь коментар
10.09.2022 20:38 Відповісти
Интересно войдут ли в книжечку фразы Зе...готовим шашлыки на 9 мая?
Эпоха бедности прошла,Я ваш приговор и прочим бред Буратины....
показати весь коментар
10.09.2022 20:38 Відповісти
А про это рассказал?

показати весь коментар
10.09.2022 20:40 Відповісти
Представляю. сколько он там напи//ел.
показати весь коментар
10.09.2022 20:50 Відповісти
Свого тексту чи вивчив так багато чужого?
показати весь коментар
10.09.2022 20:57 Відповісти
Що він може наспівати? Він двох слів зв'язати не може. Що перекладач скаже, те і запишуть. Цікаво, хто перекладає? Дерьмак?
показати весь коментар
10.09.2022 20:58 Відповісти
Эта истор я будет называться "Майсы от уклониста"
показати весь коментар
10.09.2022 20:53 Відповісти
ще один Вован вирішив вляпатись в історію.
показати весь коментар
10.09.2022 20:57 Відповісти
Після опусу Снайдерса , " Аліса в країні чудес" буде нервовово курити на смітнику біля бібліотеки, там таке!! буде ,наприклад- невтік бо генерал Кривонос вивів з ладу аеропорт Жуляни, а велосипед якась холєра просто з Банкової вкрала!
показати весь коментар
10.09.2022 20:59 Відповісти
"Королівство Кривих Ї.бал"
показати весь коментар
10.09.2022 21:13 Відповісти
А зустрітися з матерями,дітьми і дружинами полонених Азовців не хочешь паскуда?Яких ти обманом змусив скласти зброю?А з батьком солдата Журавля?
показати весь коментар
10.09.2022 21:00 Відповісти
Тімоті, нє гоні лошадєй - бо смішним будеш !
показати весь коментар
10.09.2022 21:20 Відповісти
О-о-о-о. Уявляю. Підготовку до шашликів і розмінований Чонгар, звісно щоб обдурити пильність *****, - цей видатний стратегічний хіт у його неперевершенному виконанні, він мабуть скромно пропустив.
показати весь коментар
10.09.2022 21:31 Відповісти
оконечно... ума набрался после трындежа с презиками ботсваны и кении... потрох, расскажи о зимнем обмундировании для армии и раскрадывании гумпомощи... дешевый ты шашлычник членоиграющий...
показати весь коментар
10.09.2022 21:36 Відповісти
в Україні видані такі книги Снайдера:
Шлях до несвободи: Росія, Європа, Америка
Книга Перетворення націй. Польща, Україна, Литва, Білорусь. 1569-1999 рр.
Про тиранію. Двадцять уроків двадцятого століття. Графічна адаптація
Роздуми про двадцяте століття
Криваві землі
Чорна земля. Голокост як історія і застереження
Про тиранію. Двадцять уроків ХХ століття
тож чекаємо на наступну!
показати весь коментар
10.09.2022 21:50 Відповісти
А це чмо все піариться...
показати весь коментар
10.09.2022 21:58 Відповісти
мелкое видится сблизка
сподіваюсь, Снайдер кваліфікований психіатр.. ну хоча б - досвічений психолог
показати весь коментар
10.09.2022 22:30 Відповісти
"Моя борьба. Записки из бункера"
показати весь коментар
10.09.2022 22:54 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2022 23:37 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2022 23:49 Відповісти
Скоро ,як Брежнев,навісить собі орденів,а потім і до пам'ятника недалеко.
показати весь коментар
11.09.2022 03:23 Відповісти
Для гнусавого клоуна навіть під час війни головне відосіки. А тепер ще й у вигляді книжки.
показати весь коментар
11.09.2022 04:55 Відповісти
Книгу , про це огидне, ******** зелене лайно??? Воно хоч розуміє, що воно дебіл?
показати весь коментар
11.09.2022 05:04 Відповісти