10796 відвідувачів онлайн
14 926 140

Рашисти завдали ракетного удару по Кривому Рогу

ракета

Сьогодні, 16 вересня, російські окупаційні війська завдали ракетного удару по Кривому Рогу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Кривий Ріг – ракетний удар. Залишайтесь у укриттях. Нічого не знімайте та не викладайте у соцмережі", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+34
суки!!!
показати весь коментар
16.09.2022 13:18 Відповісти
+28
rjuzke ******** 🤬
показати весь коментар
16.09.2022 13:20 Відповісти
+28
Рашисти нелюди.
Але є питання, скільки власних коштів вклав преЗедент та вся криворізька , квартальна, ДУЖЕ не бідна шобла в ППО для свого рідного Кривого Рогу ?
показати весь коментар
16.09.2022 13:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Це була реакція на твердження іншого користувача Чиста Пречиста, який стверджував, що ППО біля Кривого Рогу немає.
показати весь коментар
16.09.2022 17:35 Відповісти
Тобто ви перевіряли, чи це насправді, або Чиста Перечиста є командиром роти ППО?
показати весь коментар
16.09.2022 17:39 Відповісти
Чому ви не спитали про це в нього , а чіпляєтесь до мене стосовно його тверджень?
показати весь коментар
16.09.2022 17:41 Відповісти
Тому що саме ви кинулись емоційно розповідати про про@@@@бали та навіть визначили хто саме пр@@@бав. Тож на 100% були згодні з цим, нічого не знаючи насправді.
А ще тому що вас хлібом не корми, а дай тільки ****** брудом владу та похвалиту лондонського гетьмана.
Достатньо причин?
показати весь коментар
16.09.2022 17:45 Відповісти
Це ви вирішили, що емоційно.
Той же арестович казав про це , як завжди, без емоцій.
показати весь коментар
16.09.2022 17:53 Відповісти
Я вирішив, що це поширення брехні. І не треба на Арестовича петляти, коли мова йде про ППО.
показати весь коментар
16.09.2022 17:55 Відповісти
Який потужний аргумент! "Я вирішив..."
показати весь коментар
16.09.2022 18:54 Відповісти
Так, вирішив. У вас же було питання чому я вирішив вам написати? От відповив.
А які ще аргументи потребуються?
показати весь коментар
16.09.2022 20:25 Відповісти
Міноборони про модернізацію ППО Києва за кошти компанії Рошен.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/minoboroni-pidtverdilo-shcho-ppo-navkolo-kijeva-pereobladnali-za-rakhunok-roshen-2468575.html https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/minoboroni-pidtverdilo-shcho-ppo-navkolo-kijeva-pereobladnali-za-rakhunok-roshen-2468575.html

показати весь коментар
16.09.2022 17:33 Відповісти
"Була допомога" і "за свій кошт переобладнав" - це дві дуже різні речі.
показати весь коментар
16.09.2022 17:41 Відповісти
Але ж була.
Що було від квартальних та презедента?
показати весь коментар
16.09.2022 17:43 Відповісти
Мабуть нічого не було. Далі що?
показати весь коментар
16.09.2022 17:47 Відповісти
Нічого. Так і зафіксуємо. 🙂
показати весь коментар
16.09.2022 17:55 Відповісти
Що ви там зафіксуєте?
показати весь коментар
16.09.2022 17:57 Відповісти
Що фактів особистого внеску Зе та Ко в оборону Кривого Рогу немає.
показати весь коментар
16.09.2022 18:51 Відповісти
А у кого болить від тих фактів, окрім вас?
показати весь коментар
16.09.2022 20:24 Відповісти
Таких людей немало.
показати весь коментар
16.09.2022 20:54 Відповісти
Зберіться усі разом та пишіть у спортлото.
показати весь коментар
16.09.2022 21:08 Відповісти
Обійдемось без ваших порад.
показати весь коментар
16.09.2022 21:18 Відповісти
Ви окрім ниття все одно нічого не зробите.
показати весь коментар
16.09.2022 21:43 Відповісти
"нічого не зробите"

Про яке "нічого" мова?
показати весь коментар
16.09.2022 22:29 Відповісти
Про будь-яке нічого, в усіх аспектах.
показати весь коментар
16.09.2022 23:09 Відповісти
А "пр@ї@@ли" це цитата вашого придворного арестовича.
ХавайТе!
показати весь коментар
16.09.2022 15:23 Відповісти
Пощастило мешканцям Кривого Рогу, що Зеля там народився...Це ж особиста помста від москалів за Харківщину.
показати весь коментар
16.09.2022 13:26 Відповісти
А ти фігні не пиши! 20 років ЗеЛох як киянин!! І якщо б йому мстилися, то бомбардували б банкову, Хрещатик, чи хоча б кончу заспу з новими Петрівцями!!!!
показати весь коментар
16.09.2022 13:35 Відповісти
Так, зараз киянин. Але удари по рідному місту більш болючі, де б ти не жив потім.
показати весь коментар
16.09.2022 19:36 Відповісти
Ні . Вони б'ють по дамбі.
показати весь коментар
16.09.2022 14:06 Відповісти
Так. Це і є помста - затопити рідне місто. Для москалів може бути дуже мало раціональності у їх діях. Особливо під керівництвом ********* на всю голову диктатора.
показати весь коментар
16.09.2022 19:34 Відповісти
Сьогодні ідуть дуже інтенсивні бої на правобережжі! Чути за десятки кілометрів в тилу. Кривий Ріг, сьогодні будьте особливо обережними! Сьогодні саме той день, коли треба обов'язково бігати в укриття!!!!!
показати весь коментар
16.09.2022 13:33 Відповісти
Пуйлостан - недодержава-терорист і військовий злочинець.
ІІ протокол до Женевської конвенції 1949 року.
Ст.15... греблі, дамби й атомні електростанції - не повинні бути об'єктом нападу навіть у тих випадках, коли вони є воєнними об'єктами, якщо такий напад може викликати вивільнення небезпечних сил і призвести до тяжких втрат серед цивільного населення.
Ст.51...4. Напади невибіркового характеру заборонено. До нападу невибіркового характеру належать: b) напади, при яких застосовуються методи або засоби ведення воєнних дій, які не можуть бути спрямовані на конкретні воєнні об'єкти;
показати весь коментар
16.09.2022 13:35 Відповісти
По-перше, про конвенції можна забути, бо росія припинила існування як держава в сенсі права та міжнародних зобов'язань.По-друге, поки не розбити терористи цей жах ніколи не припиниться,логічно що про перемовини можна забути, ви самі знаєте чого варті домовленості з терористами.
показати весь коментар
16.09.2022 13:54 Відповісти
На трибуналі будуть судити не державу, а індивідуально усіх причетних до організації росповсюдження неонацистської ідеології "Російський світ" та пов'язаних із цим злочинів.
показати весь коментар
16.09.2022 14:10 Відповісти
Нууу, тобто всю державу?
показати весь коментар
16.09.2022 15:21 Відповісти
Скажіть хто кацапам , що родичі Зеленського давно покинули Кривий Ріг,
хай перестануть його обстрілювати !!
показати весь коментар
16.09.2022 13:48 Відповісти
Кацапи банально намагаються зупинити наступ ЗСУ, розширяючи Інгулець.
показати весь коментар
16.09.2022 13:50 Відповісти
Кацапи банально намагаються зупинити наступ ЗСУ НА ХЕРСОН, розширяючи Інгулець.
показати весь коментар
16.09.2022 13:55 Відповісти
Рашисты пытаются вызвать разлив реки Ингулец для того,

чтобы сделать более трудным продвижение украинских военных,

которые находятся под Херсоном.
показати весь коментар
16.09.2022 14:05 Відповісти
Заспокійтеся, нарешті; пуйло просто методично, крок за кроком знищує нашу Державу. На батьків чи родичів якогось сраного піаніста він буде страчувати такі дефіцитні вже сьогодні для нього ракети?
показати весь коментар
16.09.2022 15:16 Відповісти
Деякі телеграм-канали, наприклад Труха, служать коригувальниками вогню, викладаючи фото та відео