10793 відвідувача онлайн

"Укргідроенерго" подало позов проти Росії до Європейського суду з прав людини

гес,каховська

Про це повідомляє Цензор,НЕТ із посиланням на пресслужбу Укргідроенерго

Загальна сума заявлених збитків, завданих активам Товариства – Каховській ГЕС та недобудований вітряк на острові Зміїний, за незалежною експертною оцінкою сягнула майже 17 млрд грн.

"Всупереч міжнародному засудженню вторгнення РФ Україну та вимоги міжнародної спільноти зупинити проведення військових дій, Росія продовжує окупацію території України, знищення об’єктів цивільної інфраструктури та напади на мирне населення. Тому очікувати на справедливий розгляд у самій Росії позову або заяв Товариства про відшкодування завданої шкоди було б ілюзорно", - йдеться в повідомленні компанії.

Топ коментарі
+2
Якась мала сума - чому не рахуються збитки за екологічну складову - вони завдають шкоди екосистемі України! За знищених тварин, риб, птахів? Це також наше багатство, чому не рахують збитки природі???
показати весь коментар
16.09.2022 13:51 Відповісти
+2
Отдельные иски от компаний, граждан нужно подавать обязательно, т.к., во первых, частные компании, ОАО, корпорации, фермерские хозяйства, кооперативы, частные квартиры, частные дома, земельные участки находящиеся в частной собственности и т.д не являются государственной собственностью, во вторых даже госпредприятия могут лишь в частном порядке составить детальный перечень нанесённого им ущерба. Государство может подать общий иск лишь по глобальным вопросом связанным с ущербом экологии, экономике, ресурсам и т.п.
показати весь коментар
16.09.2022 13:55 Відповісти
+2
Росія не визнає Європейський суд.
показати весь коментар
16.09.2022 13:59 Відповісти

Завантаження...