9335 відвідувачів онлайн
7 345 58

Екоактивісти завадили розвантажити російський газовіз у фінському порту Торніо

терминал,танкер,спг

Екологічна організація "Грінпіс" завадила в суботу розвантаженню російського газовоза, який доставив партію зрідженого природного газу (ЗПГ) до фінського порту Торніо (Tornio).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Активісти "Грінпіс" на байдарках намагаються запобігти швартовці судна, а альпіністи зайняли крани для розвантаження газу з судна, йдеться у заяві представників організації. Greenpeace Nordic заявила, що хоче, щоб уряд Фінляндії припинив імпорт російського викопного газу.

Танкер належить фінській державній компанії Gasum. Компанія в свою чергу повідомила порталу Yle, що дотримується чинних правил.

Топ коментарі
+19
Європейська? А мільйони какаяразніц - це в якій країні, не підкажете?
показати весь коментар
17.09.2022 20:43 Відповісти
+18
показати весь коментар
17.09.2022 20:17 Відповісти
+11
Грінпіс на боці добра
показати весь коментар
17.09.2022 20:19 Відповісти

Завантаження...