Екоактивісти завадили розвантажити російський газовіз у фінському порту Торніо

Екологічна організація "Грінпіс" завадила в суботу розвантаженню російського газовоза, який доставив партію зрідженого природного газу (ЗПГ) до фінського порту Торніо (Tornio).
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Активісти "Грінпіс" на байдарках намагаються запобігти швартовці судна, а альпіністи зайняли крани для розвантаження газу з судна, йдеться у заяві представників організації. Greenpeace Nordic заявила, що хоче, щоб уряд Фінляндії припинив імпорт російського викопного газу.
Танкер належить фінській державній компанії Gasum. Компанія в свою чергу повідомила порталу Yle, що дотримується чинних правил.
Топ коментарі
+19 Ahmed Nunji
показати весь коментар
17.09.2022 20:43 Відповісти Посилання +18 YU ST
показати весь коментар
17.09.2022 20:17 Відповісти Посилання +11 Mykhailo Stepanov
показати весь коментар
17.09.2022 20:19 Відповісти Посилання