Росіяни обстріляли Очаків, є поранені та руйнування

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, окупанти почали обстрілювати Очаків о 13:37 в суботу, 17 вересня. Тоді вони влучили по відкритих територіях, і постраждалих не було.
"Вночі, 18 вересня, з 00:30 ворог продовжив обстріли м. Очаків. Внаслідок чого важких поранень зазнали дві людини. Пошкоджено житлові будинки. У деяких районах міста немає доступу до мережі Інтернет", - написав Кім у телеграм.
Також 17 вересня ворог бив по с. Червоне Воскресенської громади, - додав він. Крім того, росіяни стріляли біля сіл Широке, Червона Долина та Поляна Широківської громади. Постраждалих та руйнувань немає.
Топ коментарі
+12 Валентина Саюн #523841
показати весь коментар
18.09.2022 10:31 Відповісти Посилання +11 Чиста Пречиста
показати весь коментар
18.09.2022 10:15 Відповісти Посилання +8 Огусто
показати весь коментар
18.09.2022 10:29 Відповісти Посилання