5586 відвідувачів онлайн
8 374 16

Росіяни обстріляли Очаків, є поранені та руйнування

очаків

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, окупанти почали обстрілювати Очаків о 13:37 в суботу, 17 вересня. Тоді вони влучили по відкритих територіях, і постраждалих не було.

"Вночі, 18 вересня, з 00:30 ворог продовжив обстріли м. Очаків. Внаслідок чого важких поранень зазнали дві людини. Пошкоджено житлові будинки. У деяких районах міста немає доступу до мережі Інтернет", - написав Кім у телеграм.

Також 17 вересня ворог бив по с. Червоне Воскресенської громади, - додав він. Крім того, росіяни стріляли біля сіл Широке, Червона Долина та Поляна Широківської громади. Постраждалих та руйнувань немає.

Топ коментарі
+12
Нічого, ще трохи і понесе з України у синеє море кров ворожу. Тримайтесь і бережіть себе
показати весь коментар
18.09.2022 10:31 Відповісти
+11
Сьогодні зранку - знову активні бойові дії на правобережжі. Всім тиловим населенним пунктам довкола - бігати в укриття! Побажаємо суттєвих успіхів ЗСУ!
показати весь коментар
18.09.2022 10:15 Відповісти
+8
Частенько їздив на море в Солончаки, Аджигольський лиман. Класне місце, поки туди масово не поперли деякі особи. Засирати стали. Потім рибалки почали ставити перепони, природа відродилась, сміття прибрали. І тут прийшли орки... *****, усе в руїни.
показати весь коментар
18.09.2022 10:29 Відповісти

Завантаження...