4076 відвідувачів онлайн
11 365 52

У Єревані мітингують за вихід з ОДКБ

вірменія

У Вірменії, у центрі Єревана, біля Площі Франції, відбувається мітинг із вимогою виходу з ОДКБ.

Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Новости Армения.

Організатори мітингу - Національний демократичний полюс та Європейська партія. Вони закликають також приєднатися  безпартійних.

Вони  закликають до виходу з ОДКБ та початку перемовин з іншими союзниками, щоб створити нову систему безпеки.

Секретар Ради безпеки Респубілки Вірменія Армен Григорян 16 вересня заявив в інтерв'ю "Азатутюн", що Вірменія, звертаючись до ОДКБ, розраховувала на надання військової та військово-політичної допомоги для захисту її суверенітету та виведення азербайджанських військ з її суверенної території, але вона досі не виконана.

"Наші очікування не справдилися", - зауваживГригорян.

Топ коментарі
+43
Навіщо нам таке щастя? Армяни - стратегічні партнери рашки, подивитися як вони голосують в ООН по Україні.
Просто як почали люлей отримувати - почали хвостом крутити.
показати весь коментар
18.09.2022 16:23 Відповісти
+23
А у Вірменії є союзники? Хто?.. Віддайте Карабах-Арцах і не вимахуйтеся. Його вам в зуби впихнула Росія для того, щоби вас пос*рати.
показати весь коментар
18.09.2022 16:19 Відповісти
+20
а шо ж таке? допомогли вам ваші касаби?
показати весь коментар
18.09.2022 16:23 Відповісти

Завантаження...