У Єревані мітингують за вихід з ОДКБ

У Вірменії, у центрі Єревана, біля Площі Франції, відбувається мітинг із вимогою виходу з ОДКБ.
Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Новости Армения.
Організатори мітингу - Національний демократичний полюс та Європейська партія. Вони закликають також приєднатися безпартійних.
Вони закликають до виходу з ОДКБ та початку перемовин з іншими союзниками, щоб створити нову систему безпеки.
Секретар Ради безпеки Респубілки Вірменія Армен Григорян 16 вересня заявив в інтерв'ю "Азатутюн", що Вірменія, звертаючись до ОДКБ, розраховувала на надання військової та військово-політичної допомоги для захисту її суверенітету та виведення азербайджанських військ з її суверенної території, але вона досі не виконана.
"Наші очікування не справдилися", - зауваживГригорян.
Просто як почали люлей отримувати - почали хвостом крутити.