8488 відвідувачів онлайн

У Казахстані почали затримувати російські вантажівки з товарами з ЄС

вантажівки

У Казахстані почали затримувати вантажівки з РФ із товарами з Європи. Відомо про 8 затриманих автопоїздів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють у російських ЗМІ.

Про транзитне транспортування європейських товарів до Росії зазначають у Асоціації міжнародних автомобільних перевізників.

"Ми знаємо про вісім випадків затримання автопоїздів російських перевізників. Частина з них перебуває на стоянках для порушників, щодня зберігання на яких обходиться дорого. Інші - на митних терміналах. Деякі автопоїзди стоять прямо на дорозі. Усі документи у водіїв вилучили, тому вони нікуди не можуть виїхати", - йдеться у повідомленні.

Повідомяється, що вантажівки затримують, оскільки Астана запровадила нові вимоги для транзиту.

Топ коментарі
+24
Уявляю ціну товару з Европи, яку везуть в підорашу через Казахстан
показати весь коментар
20.09.2022 10:15 Відповісти
+19
Потрохи цю країну нелюдів вдається оточити "колючим дротом"...
показати весь коментар
20.09.2022 10:16 Відповісти
+18
Яка жахлива русофобія. Терміново "денацифікувати" Казахстан!
показати весь коментар
20.09.2022 10:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яка жахлива русофобія. Терміново "денацифікувати" Казахстан!
показати весь коментар
20.09.2022 10:12 Відповісти
Додаткові санкції для кацапчиків
показати весь коментар
20.09.2022 10:13 Відповісти
Уявляю ціну товару з Европи, яку везуть в підорашу через Казахстан
показати весь коментар
20.09.2022 10:15 Відповісти
товар Европа закупают в Индии Китае Вьетнаме и везут в Рашку накрутка + 200-400 процентов..
а теперь и ЭТА ЛАЗЕЙКА ПРИКРЫЛАСЬ...... США сделали Индии Китаю Вьетнаму бровью свое фэ и все..... а Китай прямо устами СИ-- Путину в глаза сказал что над Кахзахстаном раскрылся китайский зонтик защиты...
показати весь коментар
20.09.2022 10:28 Відповісти
Потрохи цю країну нелюдів вдається оточити "колючим дротом"...
показати весь коментар
20.09.2022 10:16 Відповісти
Амерам черговий респект за попередження та покарання всіх хто допомагає кацапським свиням обходити санкції...
показати весь коментар
20.09.2022 10:17 Відповісти
В Україні прийнято говорити "американцям".
показати весь коментар
20.09.2022 10:27 Відповісти
Ось що візит Сі плюсплюс до Казахстану робить.

Цікаво, чи переоберуть Сі генсеком за місяць?
показати весь коментар
20.09.2022 10:29 Відповісти
Мухамеджанов, мочи кацапов! Не сци. Глянь на нас.
показати весь коментар
20.09.2022 10:31 Відповісти
Ось і у ще одній країні "росафобія" перетврюється на "рософілію"...
показати весь коментар
20.09.2022 11:01 Відповісти
На ШОСе произошел глобальный передел Азии, где рашу выкинули за борт. Странно, что у нас этому там мало внимания уделили все. Фактически все "нейтральные" страны, которые раньше закрывали глаза на конфликт, теперь перестали быть таковыми для раши, потому что 1. война начинает бить конкретно по ним как части мировой экономики (много всего, отдельная тема для разговора), 2. для отдельных стран открылась возможность подвинуть рашу и они это сделали.

Так что подобных новостей будет все больше.
И да, как правильно написали выше, Казахи теперь под протекторатом исключительно Китая, а не как раньше - на растяжке между двумя странами.
показати весь коментар
20.09.2022 11:38 Відповісти
Как "Кыжымыт мажубетович" научил плешивого четко выговаривать его имя и фамилию! 👍
показати весь коментар
20.09.2022 14:02 Відповісти