3748 відвідувачів онлайн

Зрадника-регіонала Журавка ліквідовано внаслідок удару по готелю в Херсоні, - РосЗМІ. ВIДЕО

Російські ЗМІ пишуть, що в готель у Херсоні начебто влучила ракета HIMARS.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РосЗМІ.

Зазначається, що внаслідок прильоту загинуло дві людини, серед яких колишній нардеп Верховної Ради "регіонал" Олексій Журавко.

Від початку війни підтримував російську агресію проти України.

У 2014 році переїхав до Росії, цього року повернувся до Херсона, співпрацював із представниками "адміністрації", призначеної РФ.

Повідомляється, що 23 вересня Журавко "проголосував" у Херсоні на "референдумі".

Крім того, відомо, що колишньому народному депутату від "Партії регіонів" Олексію Журавку повідомлено про підозру щодо його участі в діях на шкоду суверенітету і територіальній цілісності, публічних закликах до агресивної війни, виготовленні та поширенні матеріалів із виправданням російської агресії.

Топ коментарі
+74
Не "загинув", а "ЛІКВІДОВАНИЙ"! На цій війні гинуть Захисники і мирні українці, а загарбників і їхніх посіпак - ЛІКВІДОВУЮТЬ
показати весь коментар
25.09.2022 10:11 Відповісти
+52
показати весь коментар
25.09.2022 10:12 Відповісти
+51
Він був "обрубком" і до цього. У всьому сенсі. ЗСУ просто "допрацювали" його. Земля бетоном.
показати весь коментар
25.09.2022 10:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
а шо так мало??? мы хотим исчо.....
показати весь коментар
25.09.2022 13:51 Відповісти
І так його було небагато, а зменшився взагалі в нуль... )))0)0))
показати весь коментар
25.09.2022 14:06 Відповісти
Брехня настамнет
показати весь коментар
25.09.2022 14:07 Відповісти
Здох ще один кацапський підар,що не може не радувати.
показати весь коментар
25.09.2022 14:21 Відповісти
Его не ликвидировали, он был убит случайно при артналете вместе с другими оккупантами. Ликвидация коллаборантов происходит благодаря местным партизанам а не болтовне Зеленского, он никогда не отдаст такой приказ потому что он сам коллаборант.
показати весь коментар
25.09.2022 14:26 Відповісти
і так довго прожив. випердиш!
показати весь коментар
25.09.2022 14:37 Відповісти
Хаймарсна це гімно ніхто б не витрачав…
показати весь коментар
25.09.2022 14:44 Відповісти
Не жирно витрачати на одне падло цілу ракету?
показати весь коментар
25.09.2022 15:15 Відповісти
У порядку чорного гумору треба було цього депутата знищити якоюсь вкороченою ракетою
показати весь коментар
25.09.2022 17:20 Відповісти
значить виробництва ізраілю ))
показати весь коментар
25.09.2022 21:19 Відповісти
А звідки висновок, що він там один загинув?
показати весь коментар
25.09.2022 23:03 Відповісти
--- Та у нинішній ЗЕ-владі /на місцях/ цих виродків лічить --не перелічить...Думаю. що на Кіровоградщині оголосять " День жалоби"за соратником...
показати весь коментар
25.09.2022 15:30 Відповісти
отлично все прошло. с рассеей навеки!

ага, на тому свiтi) чекай на свою рассєю. земля скловатою i тобi, i паРашi .

https://antifashist.com/images/jimg/1/1a1c186789a7c0a3f0ff764b252695c1.jpg
показати весь коментар
25.09.2022 15:37 Відповісти
Тачка у депутата отстойная и тапки бомжатские
показати весь коментар
26.09.2022 07:13 Відповісти
на одного подонка меньше
показати весь коментар
25.09.2022 15:49 Відповісти
Кульгаве сміття поскакало до пекла.
показати весь коментар
25.09.2022 16:07 Відповісти
жив як гніда і сдох на колінях
показати весь коментар
25.09.2022 16:59 Відповісти
Уточнення - на коліні

Родился 21 апреля 1974 года в городе Жёлтые Воды Днепропетровской области; супруга Анжела Юрьевна (1986); дочь Елизавета (2007). Инвалидом являлся от рождения - у него не было правой ноги и левой руки, а левая нога была сильно укорочена.

показати весь коментар
25.09.2022 17:25 Відповісти
мну ліньки було подивитись, вирішив шо "попал по пьяне под лошадь" ))
показати весь коментар
25.09.2022 21:21 Відповісти
Пуйло копирует, часы на правой руке
показати весь коментар
26.09.2022 07:15 Відповісти
У коздона на концерті черговий бенефіс ...
показати весь коментар
25.09.2022 17:01 Відповісти
Отель в основном сильно разрушен. Погибли двое. Во всём отеле жили 2 человека? Не сезон?
показати весь коментар
25.09.2022 17:43 Відповісти
В Телеграмі вже є фото трупа журавка.
показати весь коментар
25.09.2022 17:53 Відповісти
https://t.me/allgolobutsky/21005 Олексій Голобуцький : "Моя обычная позиция на протяжении всей войны: я не ставлю такие фото. Никаких трупов и жёстких видео с телами. Но тут надо. Чтоб предатели понимали, что их ничто не спасёт. Так или иначе, они ответят".
-
показати весь коментар
25.09.2022 18:39 Відповісти
https://ibb.co/p3dMdGV
показати весь коментар
25.09.2022 18:45 Відповісти
Кончили огризка-педофіла, туди ******** і дорога
показати весь коментар
25.09.2022 18:54 Відповісти
Був на третину обрубок тепер став як колобок.
показати весь коментар
25.09.2022 20:25 Відповісти
Этот поц предал Украину, не только переметнулся на российскую сторону, но и стал гражданином России, а сейчас пришел на нашу землю как окупант. Поэтому он не коллаборант, а враг. И уничтожили его как врага.
показати весь коментар
25.09.2022 20:45 Відповісти
Теперь его звать жмуравко