9730 відвідувачів онлайн
3 286 16

Єврокомісія пропонує обмежити ціну на російський газ, - Financial Times

єврокомісія

Європейська комісія у документі, надісланому 27 країнам-членам блоку, пропонує обмежити ціни на операції з російським газом.

Як інфомує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Financial Times.

В межах запропонованого обмеження ціни на операції з російським газом імпортерам планують залишити право продавати цей газ за будь-якою ціною, щойно він опиниться в межах єдиного ринку.

Єврокомісія також запропонувала обмежити ціну на газ, що використовується безпосередньо для виробництва електроенергії. Це має зменшити вплив високих цін на газ на рахунки за електроенергію. Водночас у ЄК не вказують точний ціновий рівень будь-яких обмежень.

Зазначається, що Брюссель також працює над тим, аби обмежити вплив спекулянтів, які зловживають волатильністю ринку. Для цього пропонується запровадити інструмент, який дозволять енергетичним біржам зупиняти торгівлю у разі значних цінових коливань.

Пропозиція обмежити ціну на газ розділила країни-члени на тих, хто підтримує її, і тих, хто вважає, що це загрожуватиме безпеці європейських поставок та збільшить споживання газу.

Топ коментарі
+3
То йому повістка прийшла. От і розхвилювався, бідний...
показати весь коментар
28.09.2022 23:05 Відповісти
+2
и о нелетной погоде )))
///
Топ-менеджера однієї з компаній "російської залізниці" знайшли мертвим у москві


У росії триває низка дивних смертей топ-менеджерів державних компаній.
28 вересня у москві знайшли мертвим директора з комунікацій ТОВ «Цифрова логістика» павла пчельникова.
Про це пише https://www.moscowtimes.eu/2022/09/28/top-menedzher-dochki-rzhd-naiden-mertvim-v-moskve-a24801 The Moscow Times .
Тіло чоловіка лежало на балконі його квартири на Коломенській набережній.
За попередніми даними поліції, він наклав на себе руки.
пчельникову було 52 роки.
За місяць до того він публікував фотографії з відпустки і, судячи з них, весело проводив час і не був схожий на людину в депресії,
Це вже восьма смерть російського топ-менеджера з початку 2022 року.
показати весь коментар
28.09.2022 22:47 Відповісти
+2
уменьшить цену на газ, который невозможно доставить из-за отсутствия трубопроводов...
показати весь коментар
28.09.2022 22:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и о нелетной погоде )))
///
показати весь коментар
28.09.2022 22:47 Відповісти
то епідемія)) передається повітряно-крапельним шляхом..
показати весь коментар
28.09.2022 23:01 Відповісти
То йому повістка прийшла. От і розхвилювався, бідний...
показати весь коментар
28.09.2022 23:05 Відповісти
хреновая тогда эпидемия.... скорее бы еще более масштабов набрала до размеров пандемии... шобы каждый день десятками !!! )))
показати весь коментар
28.09.2022 23:12 Відповісти
ну Бавовнятко теж не відразу зі складами бавитись почало)))
показати весь коментар
29.09.2022 00:07 Відповісти
уменьшить цену на газ, который невозможно доставить из-за отсутствия трубопроводов...
показати весь коментар
28.09.2022 22:56 Відповісти
спізнюєтесь на 7 місяців...я вже не кажу про 8 років...
показати весь коментар
28.09.2022 22:58 Відповісти
предлагаю забить на него ...уй.
показати весь коментар
28.09.2022 22:59 Відповісти
На нефть уже «ограничили» так же выйдет и с газом ... какая нибудь Греция и Венгрия обломают всё на старте....

если не ошибаюсь то крупнейшая торговая площадка с кучей спекулянтов находится в Голландии.... о
показати весь коментар
28.09.2022 23:02 Відповісти
кацапня, вже обмежила ціну, підірвавши власні газогони, це коннвульсія мордору, не інакше
показати весь коментар
28.09.2022 23:08 Відповісти
Газопроводы взорваны крысами путлера..Балтийское море засрано...какой гас?ах да Турецкий поток...🤣💀
показати весь коментар
28.09.2022 23:21 Відповісти
Там смішніше на росЗМІ - купа гвинтокрилів, ідентифікованих, як амерськи, дууууууууууууууууже довго кружляли над трубами тих потоків, після чого їх порвало, як Тузік грєлку

А, нанесено багатомільярдних збитків, тому зараз будуть претензії висувати..
показати весь коментар
29.09.2022 00:11 Відповісти
Это как доллар по 2 рубля при коммунизме. Чиновники Евроколхоза совсем уже голову потеряли.
показати весь коментар
29.09.2022 00:17 Відповісти
67 копеек,2 рубля на чёрном рынке
показати весь коментар
29.09.2022 00:41 Відповісти
На всё русосвинясье скидка,это как если ворованное покупаешь,то в пол цены.
Если здесь вшивые раньше жили,то я тоже много не заплачу за эту комнату
показати весь коментар
29.09.2022 00:40 Відповісти
а почему не обложить этот газ дополнительной пошлиной, тем самым выгодность продажи в Европу для россии минимизировать