7496 відвідувачів онлайн

Дуже малоймовірно, що Путін застосує ядерну зброю, - Воллес

воллес

Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що застосування президентом Росії Володимиром Путіним ядерної зброї є малоймовірним. Проте російський диктатор не діє раціонально.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  Evening Standard.

"Путін отримав дуже чітке уявлення на зустрічах з керівництвом Індії й Китаю, що є прийнятним і неприйнятним", - зазначив Воллес.

За словами британського міністра оборони, застосування РФ ядерної зброї в Україні – дуже малоймовірне.

"Однак Путін не діє раціонально", - попередив британський міністр.

За його оцінкою, дії диктатора були абсолютно ірраціональними – від застосування отрути "Новачок" у британському Солсбері до широкомасштабного вторгнення в Україну.

Міністр безпеки Британії Том Тугендхат попередив: до дуже серйозних наслідків призведе навіть застосування малопотужної тактичної ядерної зброї, до якої закликає ставленик Путіна в Чечні Рамзан Кадиров.

Топ коментарі
+7
Після 24.02.2022 слова "малоймовірно" та "путін" в одному реченні ставити не треба.
По-перше, він уже показав і довів, що від нього можна чекати на все, що завгодно.
А по-друге, путін у лютому і путін у жовтні, це два різні путини.
Він у глухому безвиході і попереду цілком реальна перспектива насильницького його усунення від влади. А психопати, на кшталт нього, ******* на прощання грюкнути дверима
показати весь коментар
03.10.2022 09:14 Відповісти
+4
Путін боїться здохнути тому він напевно знає якщо він вдарить ядерною зброєю то США без попереджень завдадуть удару у відповідь по бункерах путіна
Багато хто каже що НАТО не спроможне з Росією воювати.
Але сам російський політолог Андрій Піонтковський зазначив що НАТО закінчило б цю війну з Росією за три дні.
І Росія не така вже і сильна якщо 7 місяців триває війна і захоплені території поступово звільняють.
І тепер путіну буде важко виправдовуватись адже ті території які звільнили ЗСУ вони за референдумом є Росією
Але в одну мить деякі території повернулися в Україну. І будь-яка війна закінчується або перемогою або капітуляцією
Якщо Україна витримала 7 місяців війни то тепер витримає також бо ленд-ліз вже працює.
показати весь коментар
03.10.2022 09:19 Відповісти
+3
Та досить вже язиком чесати з цього приводу. Це нічого не змінить.
показати весь коментар
03.10.2022 09:15 Відповісти

Завантаження...