9054 відвідувача онлайн
4 950 40

Північна Корея підтримала псевдореферендуми РФ

чен,путін,кім,ин

Північна Корея підтримала псевдореферендуми та спробу анексії тимчасово окупованих територій України Росією.

Про це сказано у заяві міністерства закордонних справ КНДР, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Ліга.нет.

У КНДР назвали псевдореферендуми на окупованих територіях "законними" та заявили, що вони "відповідають статуту ООН".

Північнокорейське МЗС наголосило, що "з повагою ставиться до волевиявлення мешканців" і підтримує Москву у спробі анексії окупованих територій Луганської, Донецької, Херсонської та частини Запорізької областей.

Також у Пхеньяні звинуватили США у "втручанні у внутрішні справи незалежних країн та утиску їхніх законних прав, зловживаючи Радою безпеки ООН".

"Ніколи не повернуться ті дні, коли США зможуть використовувати РБ ООН як свій щит і засоби агресії для збереження своєї переваги. У жодному разі не можна прощати свавільні та довільні дії, а також упереджені та подвійні стандарти", - сказано в повідомленні.

Топ коментарі
+23
Брати по розуму.
показати весь коментар
04.10.2022 08:52 Відповісти
+13
Перекличка длбйбв...
показати весь коментар
04.10.2022 08:55 Відповісти
+11
Тут еще у них "сестра" есть

Юристи дружини Медведчука прийшли повернути маєток у Пущі-Водиці.

Наступним етапом буде повернення Медвечука в сесійну залу, через суди майна і через міжнародні суди моральної компенсації так на кільканадцять ярдів з бюджету України...

Ще й на виборах президента позмагається?
показати весь коментар
04.10.2022 09:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Брати по розуму.
показати весь коментар
04.10.2022 08:52 Відповісти
Ні.
Розум тут якраз ні до чого.
"Скажи мені, хто твій друг, і я скажу чим ти смердиш"
показати весь коментар
04.10.2022 09:02 Відповісти
Тут еще у них "сестра" есть

Юристи дружини Медведчука прийшли повернути маєток у Пущі-Водиці.

Наступним етапом буде повернення Медвечука в сесійну залу, через суди майна і через міжнародні суди моральної компенсації так на кільканадцять ярдів з бюджету України...

Ще й на виборах президента позмагається?
показати весь коментар
04.10.2022 09:03 Відповісти
з ерьмаком
показати весь коментар
04.10.2022 09:18 Відповісти
ума там нет. одни инстинкты
показати весь коментар
04.10.2022 09:20 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2022 09:22 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2022 09:24 Відповісти
😁 Каліка без ліваї ноги підтримав каліку без правох ноги на дорозі до вершини гори.
показати весь коментар
04.10.2022 08:53 Відповісти
та ні, тут каліцтво не ніг, а півкуль головного мозку.
показати весь коментар
04.10.2022 09:49 Відповісти
У їхньому випадку одне наклалося на інше.
показати весь коментар
04.10.2022 10:41 Відповісти
Кім Чен Ін та Кон Чєн Ий-сладкая парочка...
показати весь коментар
04.10.2022 08:53 Відповісти
Перекличка длбйбв...
показати весь коментар
04.10.2022 08:55 Відповісти
Риторика майже як Ілона Маска
показати весь коментар
04.10.2022 08:56 Відповісти
У КНДР признали, а хто признає КНДР? Скажи мені хто твій друг?...
показати весь коментар
04.10.2022 08:57 Відповісти
китай
показати весь коментар
04.10.2022 08:59 Відповісти
Два дебила - это сила . ( В мечтах дебила)
показати весь коментар
04.10.2022 09:00 Відповісти
Там все населення таке.

показати весь коментар
04.10.2022 09:12 Відповісти
Вот это да. Легитимизация 100 уровня.😆
показати весь коментар
04.10.2022 09:01 Відповісти
остаткіно та поп.тв "злівний бачок" сенсацію дочекалися
показати весь коментар
04.10.2022 09:01 Відповісти
Этих идиотов можно и не цитировать

За вагон сена скажут что угодно
показати весь коментар
04.10.2022 09:03 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2022 09:04 Відповісти
як неочікувано...
показати весь коментар
04.10.2022 09:05 Відповісти
Треба буде її показово ліквідувати. Ну, а потім забрати все собі включно із її ядерною зброєю.

Ми маємо на міжнародній арені нікому та нічого просто так не пробачати. Хоче Північна Корея право на подальше існування нехай лиже нам ноги та платить контрибуцію за те що посміла хрюкнути в нашу сторону. Не робить цього ну тоді буде страчена і пофіг скільки її рабів в процесі буде утилізовано.
показати весь коментар
04.10.2022 09:08 Відповісти
Та ніби ні. Просто здатен вчитись і аналізувати дії решти.

Чи ви хочете жити із таким сусідом як Північна Корея на одній планеті? Я не дуже.

А ще я бачу що сша давно втратило свій запал над держави погрузнувши в гедонізмі. Як наслідок нею вони займатись не будуть. Бо їм пофіг. А отже після перемоги над рф ми повинні зайняти пусту нішу і наводити порядок в нашому регіоні, та помагати партнерам із наведенням порядку в їх регіонах.
показати весь коментар
04.10.2022 15:46 Відповісти
З Криму почала прогресувати гангрена на параші.
Хоча насправді кацапи - це чума.
показати весь коментар
04.10.2022 09:08 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2022 09:22 Відповісти
Северная корея любит волеизьявления народа? Провести в интернет массовое голосование по введению войск в северную корею для освобождения народа от диктатуры )))
показати весь коментар
04.10.2022 09:27 Відповісти
Во вторник, 4 октября 2022 года, в Токио по телевизору показывают J-Alert или Национальную систему раннего предупреждения жителям Японии. Южная Корея заявила, что Северная Корея запустила баллистическую ракету в сторону своих восточных вод. Слова гласили: «Ракета прошла. Ракета прошла».
показати весь коментар
04.10.2022 09:36 Відповісти
Этот пухлый человек-ракета утверждает что "аннексия украинских территории произошло в соответствии с уставом ООН " Тоесть этот откормленный толстяк никогда не читал устав оон где запрещается захватить другую страну. Да принципе толстяку абсолютно не нужны международные законы,уставы и стандарты. Поэтому он они друзья с отморозком -путлером
показати весь коментар
04.10.2022 10:13 Відповісти
Интересно, за сколько поддержали? СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
04.10.2022 11:00 Відповісти
Украина уже разорвала отношения с этими **********!
показати весь коментар
04.10.2022 11:06 Відповісти
Северная Корея и Северная Быдляндия - братья до гроба!
показати весь коментар
04.10.2022 11:31 Відповісти
Если уже пошла такая свадьба - по сути Третья Мировая (её пролог сейчас имеем), то цивилизованный мир должен раз и навсегда силовым путём разобраться с этой осью Зла - россия, Сирия, Северная Корея, Иран, Беларусь, Мьянма, Эритрея, ряд непризнанных территорий (типа Приднестровья, Абхазии, Южной Осетии, остатков Карабаха . . .) и так далее.

Чтобы это было жёстким примером и для остальных, которые ещё "не прошли точку невозврата".
Не должно быть так, чтобы пара-тройка маньяков размахивала ядерными ракетами (или хотела размахивать), геноцидила, грабила и не давала всему остальному миру жить спокойно.
показати весь коментар
04.10.2022 12:32 Відповісти
він просто не знає, що таке волевиявлення народу...
показати весь коментар
04.10.2022 14:28 Відповісти
КНДР- сателлит КНР, и средство давления на США.
показати весь коментар
04.10.2022 16:29 Відповісти