12160 відвідувачів онлайн

В російських регіонах почали скаржитися на нестачу коштів для виплат мобілізованим, - росЗМІ

рф,мобілізація

В Омській області не вистачає коштів для одноразової виплати мобілізованим.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ

Губернатор Омської області Олександр Бурков заявив, що регіон має труднощі з виділенням коштів на виплати мобілізованим росіянам. 

"Ця проблема з відсутністю коштів на одноразові виплати дуже болюча", - заявив Бурков.

Дефіцит бюджету омської області становить 12 млрд рублів. За рівнем бюджетної забезпеченості регіон спустився з 29-го на 51-е місце. За словами Буркова, невідомо, із яких коштів доведеться виплачувати зарплати мешканцям.

Топ коментарі
+18
Скінчилася риба, барани чи ішаки?
показати весь коментар
05.10.2022 16:29 Відповісти
+9
показати весь коментар
05.10.2022 16:37 Відповісти
+6
Грошей нема, але ви тримайтесь !
показати весь коментар
05.10.2022 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скінчилася риба, барани чи ішаки?
показати весь коментар
05.10.2022 16:29 Відповісти
оба троє
показати весь коментар
05.10.2022 16:34 Відповісти
Є ще кедрові орішки..

але.. їх ще треба

1)зібрати
2)довезти

3)роздати...

з останнім взагалі безнадійно...)))
показати весь коментар
05.10.2022 16:42 Відповісти
ой там, газу ж ще багато, за кожного мобілізованого 5-літровий кульок газу.
показати весь коментар
06.10.2022 00:17 Відповісти
Ге ж.
Афедронного газу.
показати весь коментар
06.10.2022 11:21 Відповісти
Голодних відправлять на фронт щоб вони грабували місцеве населення
показати весь коментар
05.10.2022 16:32 Відповісти
Місцеве населення вже давно пограбували до них.
показати весь коментар
05.10.2022 16:55 Відповісти
Грошей нема, але ви тримайтесь !
показати весь коментар
05.10.2022 16:33 Відповісти
to tak, - nema finskoj bumagi, nema na čem groši risovati, bu-ga-gaaa-gaaa
показати весь коментар
06.10.2022 00:52 Відповісти
Яка несподіванка!
Невже в керівництві кацапії, нікому не прийшла в голову думка, що коли 700 000 здорових бугаїв втечуть за кордон, то вони, по перше, перестануть тринькать свої кошти в параші, а по друге, перестануть створювати ВВП параші?
Те саме стосується 100 000 бугаїв, яких призвали до війська і плюс на додачу, цих ще треба утримувати!
показати весь коментар
05.10.2022 16:36 Відповісти
і сплачувати перевізку, поховання й компенсації
показати весь коментар
05.10.2022 16:38 Відповісти
Это все х...ня по сравнению с тем, что 80% реального ВВП Раиссы это нефть и газ, которые на самый жирный рынок мира не попадают почти. Ну т.е. это был выстрел в две ноги и голову
показати весь коментар
05.10.2022 16:42 Відповісти
Про те,що з Кацапії "попадає на ринок"..

Орбан вициганив знижку..

ТУречина попросила відтермінування(з надією ,що падишах здохне раніше)

Китай бере ЗА КРЕДИТ безкоштовно...

Індія вже затоварилась... )
показати весь коментар
05.10.2022 16:45 Відповісти
Це правда, але по економіці 700+100 тисяч мертвих душ, що утворилися за тиждень, це страшний удар.
Якшо брати ввп кацапії на душу населення (10 220 долларів), то це за місяць мінус 681 мільйон долларів!
А це ж не просто населення: тут немає дітей, пенсіонерів, інвалідів: все здорові бугаї!
Так що, втрати значно більші.
показати весь коментар
05.10.2022 16:51 Відповісти
А причем тут ВВП на каждого? Ты представляешь что такое ВВП? Это грубо говоря весь созданный тобою эффект в товарах и услугах. Какие 700 лимонов? Они потеряли пусть в общей сложности 500-600 тысяч рабочих рук. Куда адекватнее считать по средней з/п. Где-то по 6000 в год на рыло чистыми. 300-340 лямов.
показати весь коментар
05.10.2022 19:34 Відповісти
Я в курсі що таке ВВП.
Ти гадаєш, що 800 тисяч робітників, створювали виключно свою зарплатню?
ВВП на душу населення, розраховується на все населення, працююче і непрацююче.
А тікали не діти і пенсіонери: тікали як раз ті, хто ВВП формує.
Так що все вірно.
показати весь коментар
05.10.2022 19:52 Відповісти
Там важен мультипликатор и то, что 90% основы ВВП Раиссы создано при Совке. Ну т.е., грубо говоря, выработал завод за этот год столько-то, но тупо считать что этот завод ничего не стоило создать не правильно.
показати весь коментар
05.10.2022 20:25 Відповісти
Плюс основа ВВП такой страны как Раисса - это продажа сырья.
показати весь коментар
05.10.2022 20:26 Відповісти
вони сподіваються що це лайно буде само себе утримувати вже за рахунок пограбування українців. Але вже немає що грабувати, бо регулярна армія рф вже пограбувала все до них.
показати весь коментар
06.10.2022 00:19 Відповісти
кончена нація..ніщо не вчить...могли хоча б з чеченських воєн почати мізки вмикати..а ні..ще дебільнішими стали
показати весь коментар
05.10.2022 16:37 Відповісти
показати весь коментар
05.10.2022 16:37 Відповісти
напомнило
"- Леонид Ильич! Если, как вы говорите, мы на пути от социализма к коммунизму, то почему жрать нечего? - А никто вас в дороге кормить не обещал" . потом это было обапдейтено до
"денег нет. но вы держитесь, удачи и до встречи в обещанном раю" ))
показати весь коментар
05.10.2022 16:38 Відповісти
сосите хер
показати весь коментар
05.10.2022 16:39 Відповісти
Как !!!?

Как ето возможно !!?

Доплачивать за честь умереть за путина и рассиюшку !!!??
показати весь коментар
05.10.2022 16:40 Відповісти
Осталось из пенсий родителей вычесть стоимость формы и танка, которые спёрли ещё до войны.
показати весь коментар
05.10.2022 16:53 Відповісти
Вони ж раби. Будуть доплачувати, брати кредити, ставатимуть каліками, віддаватимуть життя. Альтернативи раби не бачать
показати весь коментар
05.10.2022 17:02 Відповісти
Да і буй їм на воріт,хай займаються звичною справою- карають не винних в нагороджують непричасних....
показати весь коментар
05.10.2022 16:41 Відповісти
Офигели что ли? Палкодиди денег не требовали!
показати весь коментар
05.10.2022 16:42 Відповісти
Дровами виплачуйте.
показати весь коментар
05.10.2022 16:43 Відповісти
naftoju, kožnomu po tyšči veder.
показати весь коментар
06.10.2022 00:55 Відповісти
Жрать еще есть что у них? Вяличие их всегда заканчивается со жрачкой.
Селедки, ножек Буша, колбасы с Украины никто не даст больше!
показати весь коментар
05.10.2022 16:51 Відповісти
У них зібрані світові запаси ягеля ...
показати весь коментар
05.10.2022 17:04 Відповісти
olivje z jagelia вже найбільший делікатеZZ.
показати весь коментар
06.10.2022 00:57 Відповісти
Грибами, шишками, сушеною рибою!
Шо, перший раз чи що?
показати весь коментар
05.10.2022 17:27 Відповісти
valežnikom. tyljko samim sobirati.
показати весь коментар
06.10.2022 00:58 Відповісти
Служи дурачок - получишь лучок.
показати весь коментар
05.10.2022 18:08 Відповісти
Хай терплять до «Маслєніци » там блінов з лопати нажруться 😁
показати весь коментар
05.10.2022 18:13 Відповісти
вже "бомаги" на фуфлі не вистачає.
є лико з берези
показати весь коментар
05.10.2022 23:57 Відповісти