8273 відвідувача онлайн
14 005 32

Путін постав перед поразкою на полі бою та потонув у почутті "жертви", - Боррель

путін

Промова Путіна з приводу "приєднання" до Росії захоплених українських територій свідчить, що він перебуває у повній ізоляції та втратив зв’язок з реальністю.

Про це повідомив високий представник ЄС Жозеп Боррель, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"З одного боку, все це виглядає знайомим, оскільки Путін вдався до подібної процедури у 2014 році під час анексії Криму (неприкрите використання сили, насильницький "референдум", за якими йшла грандіозна церемонія з приводу "завершення справи"). З іншого, події минулого тижня сприймаються по-іншому. Путін зараз постав перед поразкою на полі бою, посиленням опозиції вдома та дедалі більшою ізоляцією за кордоном. Його промова та представлений ним стиль мислення були майже сюрреалістичним коктейлем дикунських погроз, конспірологічних думок, та фантазійних образ. Це дозволяє припускати, що цей чоловік є настільки ізольованим, що він потонув у почутті "жертви" та втратив дотик до реальності", - пояснив він.

За словами Борреля, вся "урочиста церемонія" у Кремлі лише засвідчила абсолютно незаконну крадіжку територій. Всі чотири регіони України, які Росія зробила спробу анексувати, були захоплені силою, після чого Росія влаштувала там фейкові "референдуми" за участю мізерної кількості населення, при цьому людей примушували голосувати під загрозою зброї.

Топ коментарі
+15
показати весь коментар
06.10.2022 13:11 Відповісти
+13
показати весь коментар
06.10.2022 13:12 Відповісти
+7
https://www.youtube.com/watch?v=2LXmz4FsBLg Если собрался на рыбалку, то бери с собой кацапа, будет на что ловить коропа
показати весь коментар
06.10.2022 13:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пожалійте його ще... Це сьогодні в нього ДН, чи коли?
показати весь коментар
06.10.2022 13:05 Відповісти
Вікіпедія пише що завтра
показати весь коментар
06.10.2022 13:08 Відповісти
завтра
показати весь коментар
06.10.2022 13:08 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2022 13:11 Відповісти
Сильно!!!5 баллов
показати весь коментар
06.10.2022 13:59 Відповісти
Да. Со временем он полностью приобретает черты Чикатило. Интересно а как наука обьясняет этот редкий "феномен " ? Вопрос открытый...
показати весь коментар
06.10.2022 15:09 Відповісти
пуйло - это бабушка или дедушка ? бабка путятишна ? и где ее зубы?

показати весь коментар
06.10.2022 17:43 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=2LXmz4FsBLg Если собрался на рыбалку, то бери с собой кацапа, будет на что ловить коропа
показати весь коментар
06.10.2022 13:06 Відповісти
Сома .
показати весь коментар
06.10.2022 13:10 Відповісти
то якщо кацап вгодований))
показати весь коментар
06.10.2022 13:19 Відповісти
Як би там не було, та раки будуть... 100500.
показати весь коментар
06.10.2022 17:03 Відповісти
З пітуном неясно тіко їдне - коли його кінчать ближники.
Я думаю - до нового року.
показати весь коментар
06.10.2022 13:07 Відповісти
Кароче, старичка пора списывать. Думайте.
показати весь коментар
06.10.2022 13:07 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2022 13:13 Відповісти
кончайте вже його! Заїбав!
показати весь коментар
06.10.2022 13:07 Відповісти
Бидло обере такого самого, якщо не гіршого. Як у нас обрали клоуна під час війни.
показати весь коментар
06.10.2022 13:10 Відповісти
оно, увы, не тонет...
показати весь коментар
06.10.2022 13:08 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2022 13:12 Відповісти
Этот путин поломался! Несите следующего
показати весь коментар
06.10.2022 13:09 Відповісти
Хотів увіити в історію а виишло шо вляпався .
показати весь коментар
06.10.2022 13:13 Відповісти
Треба правду казати. Не вляпався, а занурився з головою у гімNо.
показати весь коментар
06.10.2022 13:16 Відповісти
Промова Путіна з приводу "приєднання" до Росії захоплених українських територій свідчить, що він перебуває у повній ізоляції та втратив зв'язок з реальністю. Джерело:
пуйло не втратив зв'язок з реальністю, реальність у нього своя. Він повністю втратив клепку в голові.
Ну, а хто завтра пуйла поздоровляти буде?
показати весь коментар
06.10.2022 13:14 Відповісти
Якби ж Путін один втратив цей зв'язок. Є ж купа людей, які виконують і передають далі його накази, я вже не кажу про тих, хто підтримує його божевілля, сидячи перед телевізором.
показати весь коментар
06.10.2022 13:22 Відповісти
Боррель дипломатично пише, що бліда кремлівська воша був раніше ******, а ста повним довбойобом.
показати весь коментар
06.10.2022 13:33 Відповісти
Адума з совфредом?
показати весь коментар
06.10.2022 13:46 Відповісти
дайте это идиоту маску почитать
показати весь коментар
06.10.2022 13:51 Відповісти
утіпутін - бєдна дєтка
найбільше бояться болю - садисти
нас чекає феєрична смерть утіпутіна
показати весь коментар
06.10.2022 14:12 Відповісти
.нормальна людина визнала б поразку у війні..щоб зберегти життя хоч би,свого власного народу..Ще в 2014 році я помітив схожість з Адольфом
показати весь коментар
06.10.2022 14:27 Відповісти
Нехай краще потоне у власному лайні
показати весь коментар
06.10.2022 15:13 Відповісти
"У путінмобіля немає гальм" - вважає Стів Розенберг, редактор служби BBC для лаптєй, про ескалацію війни ******
"Всі ми почули своєрідне зізнання *****, що все йде в нього не за планом; він сказав, що ситуація на "нових територіях" є "неспокійною і навіть небезпечною". З огляду на те, що ми бачили за останні пару тижнів - мобілізація, так звані "референдуми", промова минулої пʼятниці, сповнена шалених антизахідних пасажів, і рішення про анексію - стає зрозумілим, що стратегія ***** та каспів-орків полягає в ескалації. Він не шукає ні відступу, ні врегулювання шляхом переговорів. Це також не поведінка того, хто усвідомлює, що йому загрожує програш. Він як і раніше сповнений рішучості перемогти в Україні та протистояти Заходу - і він досі вірить, що тримає в руках потужні карти.
Здається, у *********** немає задньої передачі - і, можливо, немає гальм. Він їде дуже небезпечним шляхом - ескалаційним".
Цей коліпаст - це стаття на стрічці подій "https://www.bbc.com/ukrainian/live/news-62974097 LIVE Live, Війна Росії проти України: українські військові просуваються на Півдні та Сході, США дають ще більше HIMARS " від 06/10.22 в 15:52
показати весь коментар
06.10.2022 17:13 Відповісти