11231 відвідувач онлайн
5 602 17

Президент Фінляндії Нііністе не бачить сенсу говорити з Путіним

путин,путін

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

Він зазначив, що важливо, аби європейці мали можливість говорити з Росією "у правильний час", але зараз це не та ситуація і особисто він не планує розмов з Путіним.

"Я готовий, якщо у перспективі (з цього) може бути щось добре. Зараз для цього немає можливості", - зазначив Нііністе.

Він сказав, що і Фінляндія, і Норвегія у нинішніх обставинах змушені були переосмислити відносини з Росією.

Лідер Фінляндії також зазначив, що поки дуже важко передбачити, як може закінчитися війна РФ проти України.

Топ коментарі
+8
наш відпочине від трудов праведних

нових гундосиків назнімає
показати весь коментар
11.10.2022 15:30 Відповісти
+7
Мало того то нет здравого смысла говорить с Путиным, так еще очень гадко, противно, омерзительно иметь с ним какие-то дела. И каких необходимо придерживаться ценностей цивилизованному человеку, для которого каждая человеческая жизнь дорога в переговорах с людоедом, нубийцем десятков тысяч человек, с мерзавцем.
показати весь коментар
11.10.2022 15:41 Відповісти
+6
Якщо так то чого їхати ?Зеленський та Путін візьмуть участь у саміті G20 на Балі. Про це заявила міністр закордонних справ Індонезії.
показати весь коментар
11.10.2022 15:28 Відповісти

Завантаження...