6381 відвідувач онлайн
6 412 10

Рашисти били по Львівщині ракетами Х-101, "Калібрами" та "Іскандерами", - Козицький

ракета

Про це сьогодні під час пресбрифінгу повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"За попередніми даними, удар був комбінований як з літаків ракетами Х-101, так і ракетами "Калібр" з Чорного моря. Також ймовірно були удари й з "Іскандерів". На цей час відбувається обстеження пошкоджених об'єктів і уламків ракет, якими завдавалися удари", - сказав Козицький.

Очільник області наголосив, що напередодні, 10 жовтня, по Львівській області було випущено 15 ракет, з них сім збили ППО, сьогодні відбулося три влучання в ТЕЦ, одну ракету збили над Львівщиною військові Північного командування "Захід".

Топ коментарі
+10
распад и неуважение

@VictorKvert2008

·

https://twitter.com/VictorKvert2008/status/1579802966911221761 1 ч

«Командующий Суровикин в речи перед мобиками сообщил: "империя нигеров, евреев и гомосексуалистов ополчилась на святую Русь. Если мы проиграем, наши сыновья будут кастрированы, Москва станет Конго и Россия перестанет существовать»
показати весь коментар
11.10.2022 16:40 Відповісти
+6
паРашники обосрались по всем фронтам , и ни чего умнее не придумали что бы пулять ракетами , .................что ни делает дурак , все он делает не так .
показати весь коментар
11.10.2022 16:37 Відповісти
+3
показати весь коментар
11.10.2022 16:46 Відповісти

Завантаження...